Ik rij niet in een Hyundai Atos automaat hè...quote:Op woensdag 8 juni 2011 20:26 schreef skunkasaur het volgende:
De ondergang van de stoere vrouwen?
Ik heb ook automaat gereden maar ik houd zo van mijn schakelbakkie
Wat de auto betreft schijnbaar welquote:
quote:Of mijn vrouw?
Sommige mensen denken dat je dan sportiever kunt rijden. Een fatsoenlijke automaat kan gewoon ook heel sportief rijden. En zelfs beter.quote:Op woensdag 8 juni 2011 20:35 schreef wonderer het volgende:
Ik snap de lol van een schakelbak niet, eigenlijk. Het is dat mijn cruise control niet werkt, anders zou ik die ook gebruiken. Hoef je alleen nog maar te sturen.
Onze vorige auto had cruise control, maar daar heb je in NL eigenlijk niet veel aan. Althans, niet hier in de regio waar ik woon.quote:Op woensdag 8 juni 2011 20:35 schreef wonderer het volgende:
Ik snap de lol van een schakelbak niet, eigenlijk. Het is dat mijn cruise control niet werkt, anders zou ik die ook gebruiken. Hoef je alleen nog maar te sturen.
Bijvoorbeeldquote:Op woensdag 8 juni 2011 20:46 schreef wonderer het volgende:
Sportief rijden = te hard door de bochten en snel optrekken, toch?
Dat dusquote:Op woensdag 8 juni 2011 20:44 schreef Blue-eyes het volgende:
File rijden is met een automaat ook top. Vroeger had je zo'n stijve poot als je een lange tijd in de file had gestaan door dat geklooi met die koppeling.
Daar doe ik niet aan. Ik trek rustig op en haal mijn voet van het gaspedaal in een bocht, dat rijdt zuinigerquote:
Ik doe daar ook niet aan hoorquote:Op woensdag 8 juni 2011 20:49 schreef wonderer het volgende:
[..]
Daar doe ik niet aan. Ik trek rustig op en haal mijn voet van het gaspedaal in een bocht, dat rijdt zuiniger
Dat zou zo hilarisch zijnquote:Op woensdag 8 juni 2011 20:26 schreef lezzer het volgende:
[..]
Dus jij bent ook een watje?
Of mijn vrouw?
Dat weet ik niet hoor. Beter kun je je voet van het gaspedaal halen als je in de verte een rood licht ziet.quote:Op woensdag 8 juni 2011 20:49 schreef wonderer het volgende:
[..]
Daar doe ik niet aan. Ik trek rustig op en haal mijn voet van het gaspedaal in een bocht, dat rijdt zuiniger
Dat doe ik ook, afhankelijk van hoe dicht de volgende auto op me zit. Maar je blijft toch geen gas geven in een bocht?quote:Op woensdag 8 juni 2011 20:53 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Dat weet ik niet hoor. Beter kun je je voet van het gaspedaal halen als je in de verte een rood licht ziet.
Euh, nou, dat moet wel een heel scherpe bocht zijn als ik het gas loslaat...quote:Op woensdag 8 juni 2011 21:04 schreef wonderer het volgende:
[..]
Dat doe ik ook, afhankelijk van hoe dicht de volgende auto op me zit. Maar je blijft toch geen gas geven in een bocht?
Oh. Zo heb ik het geleerd, eerste helft gas los, daarna weer gas bij.quote:Op woensdag 8 juni 2011 21:05 schreef lezzer het volgende:
[..]
Euh, nou, dat moet wel een heel scherpe bocht zijn als ik het gas loslaat...
Zo dacht ik ook altijd, totdat ik met regenachtig weer een pirouette draaide in een scherpe bocht bij het verlaten van de snelweg. Gelukkig nergens tegenaan gereden, maar ben me wel rot geschrokken.quote:Op woensdag 8 juni 2011 21:05 schreef lezzer het volgende:
[..]
Euh, nou, dat moet wel een heel scherpe bocht zijn als ik het gas loslaat...
wowquote:Op woensdag 8 juni 2011 21:21 schreef Blue-eyes het volgende:
[..]
Zo dacht ik ook altijd, totdat ik met regenachtig weer een pirouette draaide in een scherpe bocht bij het verlaten van de snelweg. Gelukkig nergens tegenaan gereden, maar ben me wel rot geschrokken.
Was het lang geleden, die familiedag?quote:Op woensdag 8 juni 2011 21:18 schreef wonderer het volgende:
Ja, dat ook. Sommige mensen gaan dan remmen
Ik heb trouwens een probleemEr woont wat familie van mijn moeders kant een uurtje verderop, en mijn moeder heeft ze pas ontmoet op een familiedag, maar ze zei dus dat haar dochter ook in NH woont. Ik wil er wel een keer langs, lijkt me geinig, maar ja... Wanneer zeg ik dan dat dat dochter-gedoe een beetje achterhaald is?
Paar weken geleden en nee.quote:Op woensdag 8 juni 2011 21:23 schreef lezzer het volgende:
[..]
wow
Ik moet zeggen, ik weet het niet wat ik doe. Ik rij best wel "op de automaat" eigenlijk.
[..]
Was het lang geleden, die familiedag?
Heb je al contact met die mensen?
Wat is het dat het voor jou een probleem maakt? Het is toch niet dat je je ergens voor hoeft te schamen.quote:Op woensdag 8 juni 2011 21:18 schreef wonderer het volgende:
Ja, dat ook. Sommige mensen gaan dan remmen
Ik heb trouwens een probleemEr woont wat familie van mijn moeders kant een uurtje verderop, en mijn moeder heeft ze pas ontmoet op een familiedag, maar ze zei dus dat haar dochter ook in NH woont. Ik wil er wel een keer langs, lijkt me geinig, maar ja... Wanneer zeg ik dan dat dat dochter-gedoe een beetje achterhaald is?
Ja, jouw auto heeft natuurlijk allerlei beveiligingen waardoor het niet zo snel zou gebeuren. Ik reed destijds in een aftandse Kadettquote:Op woensdag 8 juni 2011 21:23 schreef lezzer het volgende:
[..]
wow
Ik moet zeggen, ik weet het niet wat ik doe. Ik rij best wel "op de automaat" eigenlijk.
Ik schaam me ook nergens voor, ik wil alleen de awkwardness beperken. Dus schrijf ik het nu in de mail, of maak ik een afspraak en staat er straks een vent voor de deurquote:Op woensdag 8 juni 2011 21:24 schreef Blue-eyes het volgende:
[..]
Wat is het dat het voor jou een probleem maakt? Het is toch niet dat je je ergens voor hoeft te schamen.
Het is voor haar ook een proces. Ik neem het haar niet kwalijk en eerlijk gezegd voel ik me ook niet haar zoon, maar gewoon haar kind. Daarnaast spreken ze geen Nederlands, dus moest mijn moeder het ook nog eens in het Engels doen.quote:Op woensdag 8 juni 2011 21:25 schreef DancingPhoebe het volgende:
Mja, wel rot dat je moeder je dan niet "introduceert" als haar zoon :/
Maak er een gezichtsmasker vanquote:Op woensdag 8 juni 2011 21:30 schreef lezzer het volgende:
Heb ik om de tuindersbranche te ondersteunen twee komkommers gekocht, zijn ze eigenlijk niet zo lekker
Dus...quote:Mooiste vrouwen in Utrecht
UTRECHT - De schoonste dames van het land zijn te vinden in de provincie Utrecht. Dat blijkt uit een onderzoek van Synovate en Holland Casino. Ze krijgen een 7,1 van hun landgenoten.
Ja, ik ben de 35 gepasseerd hèquote:
Of probeer je subtiel niet te zeggen dat ik beter geen 2 jaar meer kan wachten?quote:
quote:
Nou, dat gevoel kreeg ik dus er van. Ook van de pedicure trouwens.quote:Op donderdag 9 juni 2011 07:40 schreef DancingPhoebe het volgende:
Dat soort dingen voor jezelf doen vind ik belangrijk. Jezelf dat soort gunnen zeg maar. Gewoon de hoofdrol spelen in je eigen l'oreal commercial!
ik denk dat als je een afspraak maakt om langs te gaan dat je dan het best gewoon uitleg kan geven en dat ze niet moeten schrikken omdat je een transitie ondergaan bent en tegenwoordig als man door het leven gaat. Oid. Gewoon duidelijk en zoals het is. Misschien in een email nog wel het makkelijkst.quote:Op woensdag 8 juni 2011 21:28 schreef wonderer het volgende:
[..]
Ik schaam me ook nergens voor, ik wil alleen de awkwardness beperken. Dus schrijf ik het nu in de mail, of maak ik een afspraak en staat er straks een vent voor de deur
[..]
Het is voor haar ook een proces. Ik neem het haar niet kwalijk en eerlijk gezegd voel ik me ook niet haar zoon, maar gewoon haar kind. Daarnaast spreken ze geen Nederlands, dus moest mijn moeder het ook nog eens in het Engels doen.
Maar dit soort dingen zijn dan wel weer goed juist, omdat het haar ook met de neus op de feiten drukt.
Dat heb ik nodig, geloof ikquote:
Ja, maar waarom?quote:Op donderdag 9 juni 2011 08:22 schreef wonderer het volgende:
[..]
Dat heb ik nodig, geloof ikMaar ik wist ook niet dat er andere versies waren.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |