wat, jij fapte ook op anime?quote:Op zondag 5 juni 2011 21:55 schreef Gridlok het volgende:
Tentacle rape vond ik te fur gaan, dat was bij mij de grens
grappig wel, vooral dat ze het erna in echte porno probeerde te stoppenquote:Op zondag 5 juni 2011 21:55 schreef Gridlok het volgende:
Tentacle rape vond ik te fur gaan, dat was bij mij de grens
die bedoelde ik ookquote:Op zondag 5 juni 2011 21:56 schreef Gridlok het volgende:
[..]
Valt mee, alleen antlers gecopyd omdat ik geen zin had nog een te tekenen.
Hahahahaha zoveel om gelachen, die shit staat wel eens op 4chanquote:Op zondag 5 juni 2011 21:56 schreef n8n het volgende:
[..]
grappig wel, vooral dat ze het erna in echte porno probeerde te stoppen
Maar alles wat ik maak staat mn naam onder, die hou ik liever van fokquote:Op zondag 5 juni 2011 21:57 schreef Gridlok het volgende:
Moomoo lat nou eens een keer iets zien wat je maakt, vind niet dat je er mee weg komt om te zeggen dat je HBO animatie doet en niks laat zien.
Upload dan op Vimeo, tevens ook veel sneller als providersquote:Op zondag 5 juni 2011 21:58 schreef moomoo het volgende:
[..]
Maar alles wat ik maak staat mn naam onder, die hou ik liever van fok
Heb het ook wel op vimeo, maar mn naam staat er dus bij.quote:Op zondag 5 juni 2011 21:58 schreef Gridlok het volgende:
[..]
Upload dan op Vimeo, tevens ook veel sneller als providers
quote:Op zondag 5 juni 2011 21:57 schreef moomoo het volgende:
[..]
Moet je Strike Witches eens kijken, je kan je niet inhouden.
Wat boeit het als mensen je voornaam weten?quote:Op zondag 5 juni 2011 21:59 schreef moomoo het volgende:
[..]
Heb het ook wel op vimeo, maar mn naam staat er dus bij.
Kun je je naam niet even wegkrassen of zo?quote:Op zondag 5 juni 2011 21:59 schreef moomoo het volgende:
[..]
Heb het ook wel op vimeo, maar mn naam staat er dus bij.
Is video, dus je moet op de website zijn, maar je kunt ook gewoon je naam weghalen als je wilt. Heb ook alleen mijn voornaam op Vimeo.quote:Op zondag 5 juni 2011 22:01 schreef Fascination het volgende:
[..]
Kun je je naam niet even wegkrassen of zo?
voor- achternaam en contactinfo staat bij mn demoreelquote:Op zondag 5 juni 2011 22:01 schreef Gridlok het volgende:
[..]
Wat boeit het als mensen je voornaam weten?
Dus random mensen die op je site komen mogen het wel weten, en mensen op fok niet? zie het probleem niet zo.quote:Op zondag 5 juni 2011 22:02 schreef moomoo het volgende:
[..]
voor- achternaam en contactinfo staat bij mn demoreel
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |