Zit je achter een inbelverbinding?quote:Op zaterdag 4 juni 2011 13:44 schreef Atreidez het volgende:
Ik was nog bezig met foto uploaden voor de nieuwe TT![]()
[ afbeelding ]
quote:Op zaterdag 4 juni 2011 13:44 schreef Atreidez het volgende:
Ik was nog bezig met foto uploaden voor de nieuwe TT![]()
[ afbeelding ]
Colaaaaaatje light (quote:Op zaterdag 4 juni 2011 13:50 schreef Atreidez het volgende:
Wat willen jullie drinken dan, want ik heb alleen carvancevitam of melk of hele sterke drank op t moment? Dan kan ik nog ff wat halen
Ok, ga ik een korte broek zoeken! Tozzow!quote:Op zaterdag 4 juni 2011 13:53 schreef Atreidez het volgende:
Ik heb een bbq staan, nooit gebruikt. Ook wat briketten, maar dat kunnen we altijd nog later regelen natuurlijkIk ga eerst maar ff drinken in huis halen!
Is dat voor de nieuwe beeldententoonstelling op het Korte Voorhout of is dit van een oudere tentoonstelling?quote:Op zaterdag 4 juni 2011 13:44 schreef Atreidez het volgende:
Ik was nog bezig met foto uploaden voor de nieuwe TT![]()
[ afbeelding ]
De oprit richting Den Haag?quote:Op zaterdag 4 juni 2011 19:22 schreef Jill-RMC het volgende:
Wow ik heb een stukje Rotterdam ontdekt waar ik niet direct een hekel aan had![]()
De nieuwequote:Op zaterdag 4 juni 2011 14:56 schreef AirwiN het volgende:
[..]
Is dat voor de nieuwe beeldententoonstelling op het Korte Voorhout of is dit van een oudere tentoonstelling?
Je zou me bellenquote:Op zaterdag 4 juni 2011 13:53 schreef Atreidez het volgende:
Ik heb een bbq staan, nooit gebruikt. Ook wat briketten, maar dat kunnen we altijd nog later regelen natuurlijkIk ga eerst maar ff drinken in huis halen!
Nou het scheelde niet veelquote:
Da's leuk daarquote:Op zaterdag 4 juni 2011 21:24 schreef Jill-RMC het volgende:
[..]
Nou het scheelde niet veel
http://maps.google.nl/map(...)um=1&ved=0CCEQ8gEwAA
Beetje het Ypenburg van RotterdamMaar met een leuk watertje en een strandje.
Zegt me niks. Tot wanneer?quote:Op zaterdag 4 juni 2011 21:38 schreef admiraal_anaal het volgende:
Bij de Rottemerenerg gezellig. Me vader heeft daar een Indisch restaurant gehad aan de wollefopseweg
quote:Op zaterdag 4 juni 2011 21:35 schreef MissMSX het volgende:
Da's leuk daar
Bij de Wollefoppenweg in de buurt. Ook Air's favo plekje in Rotterdam geloof ik
Tot '99. Volgens mij iets van nummer 60/70 ofzo. Is volgens (toentertijd) enige gebouw daar geweest met rieten daken. Daarvoor restaurants in de wagenstraat en kettingstraat in Den Haag, wassenaar, rijswijk en Spanjequote:
Dan is het wellciht net voor mijn tijdquote:Op zaterdag 4 juni 2011 22:14 schreef admiraal_anaal het volgende:
[..]
Tot '99. Volgens mij iets van nummer 60/70 ofzo. Is volgens (toentertijd) enige gebouw daar geweest met rieten daken. Daarvoor restaurants in de wagenstraat en kettingstraat in Den Haag, wassenaar, rijswijk en Spanje
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |