Vraag om een "broodje nieuwe",quote:Op zondag 12 juni 2011 01:24 schreef Zeepvloertje het volgende:
Ik kocht laatst een broodje haring met uien voor 2.50. Zeker duur, maar het was wel lekker.
Ik las trouwens net dat sommige boeren ook nog hun oude haring verkopen. Als ik vraag om een broodje haring, dan moet ik toch verwachten dat ze van de nieuwste batch verkopen toch?
Bij schmidt zeevis in rdam betaalde ik 2.25 per haring. Boeien. Je weet daar wel zeker dat je kwaliteit krijgt.quote:
Voor goed eten ben ik wel bereid meer te betalen.quote:Op zondag 12 juni 2011 02:23 schreef Farenji het volgende:
[..]
Bij schmidt zeevis in rdam betaalde ik 2.25 per haring. Boeien. Je weet daar wel zeker dat je kwaliteit krijgt.
Je hebt ook van die zaken die adverteren met: "bij ons is de haring het hele jaar vers!"![]()
En er zijn ook genoeg mensen die het verschil niet proeven tussen een oude traanharing en een verse kwaliteitsharing.
en dat is maar goed ook want een deel van mijn vakantiebudget gaat op aan haring...vanaf het moment dat ik in Augustus op Schiphol uit het vliegtuig stap is het toch wel om de dag een harinkie happen, maar ja, ik kom dan ook van oorsprong uit de haringstadquote:Ruim 80 procent van de Nederlandse gezinnen weet pas achteraf hoeveel hun vakantie in totaal heeft gekost.
Hebben ze in Leiden wel een visafslag dan?quote:Op dinsdag 14 juni 2011 13:11 schreef robel het volgende:
Wie weet waar je in de buurt van Leiden goedkope haring kan kopen?
Is het niet mogelijk om zelf bij de visafslag een emmertje te kopen?
Wie weet of de haringen bij de Lidl, Aldi en AH te pruimen zijn?
Je kunt bij een kraam toch ook wel zo'n emmertje krijgen? Toen ik student was deed ik dat heel vaak, nog niet eens half zo duur en het schoonmaken is zo gepiept als je eenmaal de slag te pakken hebt. Bovendien vond ik ze lekkerder worden als ze nog even een dagje extra in de emmer stonden.quote:Op dinsdag 14 juni 2011 13:11 schreef robel het volgende:
Wie weet waar je in de buurt van Leiden goedkope haring kan kopen?
Is het niet mogelijk om zelf bij de visafslag een emmertje te kopen?
Ik vind die snackbar wel okay eigenlijk.quote:Op maandag 13 juni 2011 23:38 schreef Stokstaart het volgende:
Vandaag bij de viszaak van Waasdorp Rotterdam (welke in tegenstelling tot de snackbar wél van goede kwaliteit is) mn eerste gehapt.
Stevig van structuur, smelt niet op de tong maar wel lekker vet. Bijzonder goed te eten.
Hoeveel haringen zitten er in een emmertje/tonnetje?quote:Op dinsdag 14 juni 2011 13:32 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Je kunt bij een kraam toch ook wel zo'n emmertje krijgen? Toen ik student was deed ik dat heel vaak, nog niet eens half zo duur en het schoonmaken is zo gepiept als je eenmaal de slag te pakken hebt. Bovendien vond ik ze lekkerder worden als ze nog even een dagje extra in de emmer stonden.
Ik haalde ze altijd bij de marktkraam die ook op niet marktdagen stond en die had volgens mij twee soorten emmertjes. Ik denk de kleinste met 10 of 15, zoiets.quote:Op dinsdag 14 juni 2011 19:09 schreef Griebus het volgende:
[..]
Hoeveel haringen zitten er in een emmertje/tonnetje?
Want vind ik wel een keer leuk om te proberen en met anderen een proeverijtje te houden
Ik kan je nu een paar uitermate ranzige ervaringen vertellen, maar dat doe ik niet.quote:Op dinsdag 14 juni 2011 17:45 schreef Isegrim het volgende:
[..]
Ik vind die snackbar wel okay eigenlijk.Nog nooit vis bij ze gekocht.
Dat gebeurd ook.quote:Op woensdag 15 juni 2011 14:21 schreef Fokatio het volgende:
Als alle haring toch ingevroren is geweest, waarom kunnen ze dan niet het hele jaar hollandsche nieuwe ontdooien?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |