Transferwindow is officieel pas 5 dagen bezig hé. Als je alles in de publiciteit gooit dijf je de prijs zo opquote:Op maandag 6 juni 2011 11:47 schreef Tarado het volgende:
[..]
Wijnaldum zou een investering kunnen zijn maar het blijft natuurlijk afwachten hoe hij zich ontwikkelt, die andere 2 zijn directe afschrijvingen, lijkt me trouwens niet dat Gomez komt, die kan altijd nog naar een PL middenmotor of zo waar ze het drievoudige aan salaris betalen.
Belangrijker vind ik wat wij doen op transfergebied, waar blijft die spits?
Unibet kan je wedden op de komst van Sigthorsson, 1.22 voor 'Wel'. 3.75 voor 'Niet'quote:Op maandag 6 juni 2011 11:47 schreef Tarado het volgende:
[..]
Wijnaldum zou een investering kunnen zijn maar het blijft natuurlijk afwachten hoe hij zich ontwikkelt, die andere 2 zijn directe afschrijvingen, lijkt me trouwens niet dat Gomez komt, die kan altijd nog naar een PL middenmotor of zo waar ze het drievoudige aan salaris betalen.
Belangrijker vind ik wat wij doen op transfergebied, waar blijft die spits?
Bijmij dus niet. Maar even bellenquote:Op maandag 6 juni 2011 00:22 schreef fossa-dei-leoni het volgende:
[..]
30 mei is het geld afgeschreven.
Dus eind juli krijgen we het pas te horen.quote:Cruijff: 'Pas eind juli beginnen'
Door drazic, 6 juni 2011 08:55, Amsterdam, Bron: De Telegraaf |Wed 50 euro gratis op wedstrijden
Johan Cruijff zegt in De Telegraaf dat er bij Ajax voorlopig nog weinig gedaan kan worden.
Maandagavond wil hij de Raad van Commissarissen presenteren. Maar dan zal er wel weer 5 weken gewacht moeten worden tot er gehandeld mag worden: 'Als alles goed gaat, hebben we na de ledenraad van vanavond officieel een nieuwe raad van commissarissen, om daarna weer vijf weken te wachten om het beleid uit te kunnen voeren. Volgens de regels kunnen we namelijk pas eind juli beginnen. Het ergste vind ik dit nog voor alle trainers en jeugdspelers die al die tijd niet weten of ze wel of niet aan de bak kunnen'.
Cruijff laakt de vertrekkende Van den Boog en Coronel. Ze hadden volgens hem een interim in moeten stellen om tijd te winnen: 'Ik had zelf gehoopt, dat er een interim werd aangesteld die alles uit had kunnen voeren. Vraag me niet wie, wat of hoe, maar ik kan me niet voorstellen dat zoiets met een beetje goede wil niet te realiseren was geweest'.
'Door alle ontwikkelingen van de laatste maanden is het helaas onmogelijk om spijkers met koppen te slaan. Door alle tegenwerking van de vorige raad van commissarissen en directie is Ajax zelfs niet in staat om een jeugdspeler een contract aan te bieden. De kans is namelijk groot, dat als wij met iemand komen er geen actie wordt ondernomen'.
Cruijff vindt dat Ajax oud-spelers moet gaan opleiden: 'Ajax moet oud-spelers opleiden voor functies in de club. Ik kan me niet voorstellen, dat als je tien, twintig ex-voetballers een studie laat volgen, niet een man of vijf naar boven komen drijven die op bestuurlijk niveau voor de club van waarde kunnen zijn'.
Dat is wellicht de reden dat hij Ten Have wil als voorzitter, die gespecialiseerd is in Bedrijfswetenschappen en zich focust op strategie en verandering.
Die ging waarschijnlijk naar Valencia toch? omdat ze daar z'n vrouw hadden gezienquote:Op maandag 6 juni 2011 13:08 schreef Adames het volgende:
Overigens kan Ajax altijd eens Klose polsen.
Als ruudje nog 6 miljoen voor een jaartje Malaga kan pakken zie ik Klose niet voor 1/10 of 2/10 daarvan naar ons toe komenquote:Op maandag 6 juni 2011 13:08 schreef Adames het volgende:
Overigens kan Ajax altijd eens Klose polsen.
Ruudje gun ik niets meer.quote:Op maandag 6 juni 2011 13:14 schreef Tarado het volgende:
[..]
Als ruudje nog 6 miljoen voor een jaartje Malaga kan pakken zie ik Klose niet voor 1/10 of 2/10 daarvan naar ons toe komen
City is al helemaal een kutclub, dan liever Malaga.quote:Op maandag 6 juni 2011 13:16 schreef Smoofie het volgende:
[..]. ALs hij naar City was gegaan, oké. Maar Malaga
.
Ja, city is rot, maar sportief nog altijd veel beter dan Malaga.quote:Op maandag 6 juni 2011 13:16 schreef nubreektmijnklomp het volgende:
[..]
City is al helemaal een kutclub, dan liever Malaga.
Alsof Ruudje nog bij City terecht had gekund, maarja boeiend Klose is ook niet realistisch laten we hopen dat Sigthorsson dan iig wel komt want er moet sowieso iemand komen voor de spitsen positie.quote:Op maandag 6 juni 2011 13:16 schreef Smoofie het volgende:
[..]. ALs hij naar City was gegaan, oké. Maar Malaga
.
Of Matavz én Tadicquote:Op maandag 6 juni 2011 13:18 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Alsof Ruudje nog bij City terecht had gekund, maarja boeiend Klose is ook niet realistisch laten we hopen dat Sigthorsson dan iig wel komt want er moet sowieso iemand komen voor de spitsen positie.
Gewoon een mietje dus, leren we hem wel af.quote:Op maandag 6 juni 2011 13:20 schreef Smoofie het volgende:
[..]
Matavz is wel erg fragiel...één keer vallen en meteen een blessure
Daar kan hij toch niets aan doen, RObben kan er ook niets aan doen dat als hij een hakje geeft meteen een spierscheur krijgtquote:Op maandag 6 juni 2011 13:21 schreef nubreektmijnklomp het volgende:
[..]
Gewoon een mietje dus, leren we hem wel af.
Niet?quote:Op maandag 6 juni 2011 13:40 schreef Smoofie het volgende:
OP VI staat dat HSV voor 5 (!) miljoen doedel wil overnemen. PSV is toch niet gek
Denk het wel, als voorbereiding.quote:Op maandag 6 juni 2011 14:05 schreef snellehenk het volgende:
Weten jullie wanneer de kaart verkoop van de johan cruijff schaal begint?
Bij twente begint die namelijk morgen, maar op de ajax site kan ik nog niks vinden.
en denken jullie dat beide team met hun sterkste opstelling komt en voluit spelen?
Weet niet, ligt er aan, die JC schaal boeit eigenlijk niet zo veel. Wel leuk om Janssen te zienquote:Op maandag 6 juni 2011 14:05 schreef snellehenk het volgende:
Weten jullie wanneer de kaart verkoop van de johan cruijff schaal begint?
Bij twente begint die namelijk morgen, maar op de ajax site kan ik nog niks vinden.
en denken jullie dat beide team met hun sterkste opstelling komt en voluit spelen?
Ik denk het ook. Vorig jaar was ook gewoon met de sterkste opstelling. Wat toen wel een schorsing voor suarez betekende de eerste wedstrijden van de compquote:
Ik hoop dat hij Wiel en Verthongen gewoon nog even rust geeft mochten ze er dan nog zijn.quote:Op maandag 6 juni 2011 15:37 schreef mash_ het volgende:
[..]
Ik denk het ook. Vorig jaar was ook gewoon met de sterkste opstelling. Wat toen wel een schorsing voor suarez betekende de eerste wedstrijden van de comp
quote:
Oke dan zou mooi zijnquote:Op maandag 6 juni 2011 15:37 schreef mash_ het volgende:
[..]
Ik denk het ook. Vorig jaar was ook gewoon met de sterkste opstelling. Wat toen wel een schorsing voor suarez betekende de eerste wedstrijden van de comp
Waarom? Die 1en wedstrijd. ze hebben dan al paar weken vakantie er op zitten. (toch? weet niet precies wanneer die wedstrijd is eigenlijk)quote:Op maandag 6 juni 2011 16:08 schreef Vjenne12345 het volgende:
[..]
Ik hoop dat hij Wiel en Verthongen gewoon nog even rust geeft mochten ze er dan nog zijn.
zaterdag 30 juli, Twente speelt de dinsdag of woensdag ervoor en de dinsdag of woensdag erna hun CL 1e voorronde wedstrijden, dus ik neem aan dat die niet 100% voor de JC schaal (kunnen) gaanquote:Op maandag 6 juni 2011 21:40 schreef mash_ het volgende:
[..]
Waarom? Die 1en wedstrijd. ze hebben dan al paar weken vakantie er op zitten. (toch? weet niet precies wanneer die wedstrijd is eigenlijk)
Niet geheel onverwachtsquote:Ledenraad Ajax stemt in met beoogde RvC
- door Erwin op 06-06-2011 @ 23:09
De ledenraad van Ajax heeft vanavond ingestemd met de voorgestelde nieuwe Raad van Commissarissen. De vijf, onder wie Johan Cruijff en Edgar Davids, moeten nog wel door de huidige Raad van Commissarissen worden goedgekeurd. Bovendien moeten de twee raden nog zes weken zij aan zij werken waardoor belangrijke beslissingen dan uitblijven.
Naast Cruijff en Davids werden juriste Marjan Olfers, zakenman Paul Römer en hoogleraar Steven ten Have aangesteld. Ten Have is de nieuwe voorzitter van de Raad van Commissarissen.
De nieuwe Raad van Commissarissen is een grote stap in de revolutie die bij Ajax dit seizoen is uitgevochten. Na een reeks kritische columns werd Cruijff betrokken bij het maken van een tactisch plan. Eind maart stapten het bestuur en de raad van commissarissen op, een paar weken later maakte ook directeur Rik van den Boog zijn vertrek bekend.
Weer een stapje verder, inderdaad vreemd dat de zittende RVC hier een nog stem in heeft maar ik neem aan dat ze zo min mogelijk tegenwerkenquote:Op maandag 6 juni 2011 23:27 schreef nubreektmijnklomp het volgende:
[..]
Niet geheel onverwachts
Dat ze moeten worden goedgekeurd door de oude RVC slaat nergens op trouwens, aangezien die "weggepest" zijn. Dan kunnen ze alles gewoon uit wraak weigeren.
Lijkt me ook niet dat ze tegen gaan stemmen, omdat ze dan gelynched worden. Maar in theorie bedoel ik dan ook.quote:Op maandag 6 juni 2011 23:36 schreef Tarado het volgende:
[..]
Weer een stapje verder, inderdaad vreemd dat de zittende RVC hier een nog stem in heeft maar ik neem aan dat ze zo min mogelijk tegenwerken
Vind ik ookquote:Op maandag 6 juni 2011 23:37 schreef nubreektmijnklomp het volgende:
[..]
Klinkt wel als een goede toekomstige RVC
Ik mag die vent nu al, onze nieuwe voorzitterquote:Ten Have durft zichzelf nog geen Ajacied te noemen: “Die titel moet ik nog verdienen. Ik ben wel met hart en ziel supporter van Ajax. Maar mensen die al zestig jaar lid zijn van Ajax en ook grote verdiensten hebben voor de club zijn de echte Ajacieden”, zei hij.
Ik denk dat als een rvc goed functioneert, dat je er dan vrij weinig van hoort.quote:Op dinsdag 7 juni 2011 02:18 schreef stoeltafel het volgende:
Tja maar in hoeverre heb je met zon man te maken? Hopen dat die een goede AD aanstelt
Je kunt het ook zo zien: Een oud voetballer, een goede jurist (mag ik aannemen) en 1 van de mensen achter 1 van de grootste wereldwijde TV shows ooit in de RvC. Klinkt beter dacht ik zoquote:Op dinsdag 7 juni 2011 02:21 schreef heloef het volgende:
Ik vind het toch een beetje raar, Edgar in pak, de man achter Big Brother en een vrouw in de raad van commissarissen.
Ik denk wel dat Ajax eindelijk camera's in de kleedkamer toelaat als 1 van de laatstequote:Op dinsdag 7 juni 2011 11:16 schreef Komakie het volgende:
Ik ben benieuwd naar Davids in de RvC.
Dat hij intelligent is lijkt me wel duidelijk, maar in hoeverre de vergaande ervaring en ook zijn persoonlijkheid. Daarin vind ik hem toch iets anders.
Nee ik geloof het niet. Was toch alleen als hij dit seizoen (of vorig seizoen maar net hoe je het wilt zienquote:Op dinsdag 7 juni 2011 12:08 schreef msnk het volgende:
Kregen we nou gedeeltelijk geld terug voor jol of hoe zat dat nou?
Een vrouw in een bestuurlijke functie oeehh eng.quote:Op dinsdag 7 juni 2011 02:21 schreef heloef het volgende:
Ik vind het toch een beetje raar, Edgar in pak, de man achter Big Brother en een vrouw in de raad van commissarissen.
quote:Op dinsdag 7 juni 2011 12:23 schreef 16meter het volgende:
[..]
Een vrouw in een bestuurlijke functie oeehh eng.![]()
Ze heeft een beter cv dan alle posters in dit topic bij elkaar. Lijkt me een zeer capabele dame.
quote:'Ajax terug naar absolute top Nederland en zover mogelijk van Europa'
7 juni 2011
Rob Been jr., voorzitter van de ledenraad van Ajax, is tevreden met de uitkomst van de ledenraadsvergadering van maandagavond. De ledenraad stemde volledig in met de kandidaten voor de nieuwe Raad van Commissarissen. “Wij zijn zeer content met deze uitkomst”, laat Been jr. optekenen op de officiële clubwebsite.
Einddoel van alle vergaderingen, besprekingen en vernieuwingen is dat Ajax teruggeloodst wordt naar de hoogste regionen, legt Been jr. uit. “Wij moeten als Ajax terug naar de absolute top van Nederland en zover mogelijk van Europa. De wens bij de ledenraad was dat er meer voetbal knowhow in zou komen. ”
Want? Wat is er precies onhaalbaar aan "top in eigen land" en "zover MOGELIJK"?quote:
Hij heeft natuurlijk ook al een tijd zijn eigen goedlopende bedrijf. En voetbalknowhow. Dus het is wel een goede mix van talenten. Anders gaan mensen weer zeiken dat er te weinig voetbal in de RVC zit.quote:Op dinsdag 7 juni 2011 11:16 schreef Komakie het volgende:
Ik ben benieuwd naar Davids in de RvC.
Dat hij intelligent is lijkt me wel duidelijk, maar in hoeverre de vergaande ervaring en ook zijn persoonlijkheid. Daarin vind ik hem toch iets anders.
Wat klopt daar niet aan dan? Dat lijkt me een logische doelstelling voor een club als ajaxquote:
Ik wou net zeggen. Als je met het budget van Ajax niet de ambitie hebt om de absolute top in Nederland te zijn, dan doe je toch echt iets verkeerd.quote:Op dinsdag 7 juni 2011 12:36 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Want? Wat is er precies onhaalbaar aan "top in eigen land" en "zover MOGELIJK"?
Ik denk dat het ook niet realistisch is gezien de huidige verhoudingen in het internationale voetbal. Als je al in de voorronde CL een loting kunt krijgen tegen een topclub uit Engeland is het natuurlijk moeilijk een doelstelling te zetten.quote:Op dinsdag 7 juni 2011 13:02 schreef Monolith het volgende:
[..]
Ik wou net zeggen. Als je met het budget van Ajax niet de ambitie hebt om de absolute top in Nederland te zijn, dan doe je toch echt iets verkeerd.
Zover mogelijk is dan weer niet erg concreet. Als men daar structureel de halve finale van de CL halen had neergezet, dan was het natuurlijk een ander verhaal geweest.
Ik bedoelde dan ook dat structureel de halve finale van de CL halen natuurlijk volstrekt geen realistische doelstelling is.quote:Op dinsdag 7 juni 2011 13:15 schreef Komakie het volgende:
[..]
Ik denk dat het ook niet realistisch is gezien de huidige verhoudingen in het internationale voetbal. Als je al in de voorronde CL een loting kunt krijgen tegen een topclub uit Engeland is het natuurlijk moeilijk een doelstelling te zetten.
Ik denk dat Ajax zich vooral op nationaal vlak moet concentreren en alles wat je in Europa haalt is mee genomen. Zolang het maar wel zo is dat als je verliest het wel van een goede ploeg is. Van ploegen uit een groot voetballand verliezen is niet zo erg, maar als je er tegen een oost-europees ploegje uit gaat is dat natuurlijk niet best.
Qua CL ga je het nooit meer redden, alle top 10 clubs uit Engeland, Spanje, Italie en Duitsland zijn al sterker, dan nog de top 3 uit Portugal, frankrijk oid erbij...quote:Op dinsdag 7 juni 2011 13:19 schreef msnk het volgende:
Ook Europees zou Ajax uiteindelijk hoog en ver mee moeten draaien, maar dat neemt veel tijd in beslag.
Tuurlijk joh de top 10 uit die 4 competities. Natuurlijk is ver komen in de CL is deze situatie te ambitieus, maar je overdrijft dingen weer veelte ver in negatief opzicht.quote:Op dinsdag 7 juni 2011 13:38 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Qua CL ga je het nooit meer redden, alle top 10 clubs uit Engeland, Spanje, Italie en Duitsland zijn al sterker, dan nog de top 3 uit Portugal, frankrijk oid erbij...
Dat is het 'm nou juist, wij zouden ons moeten kunnen schikken naast die Portugezen (quote:Op dinsdag 7 juni 2011 13:38 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Qua CL ga je het nooit meer redden, alle top 10 clubs uit Engeland, Spanje, Italie en Duitsland zijn al sterker, dan nog de top 3 uit Portugal, frankrijk oid erbij...
Top 10 is misschien wat overdreven, maar als je naar de CL kijkt zijn van de 4 grote competities inprincipe alle gekwalificeerde teams (direct en voorronde) natuurlijk beter dan Ajax. In Frankrijk zijn dat er misschien 1 of 2 en in Portugal zou dat ook zo moeten zijn.quote:Op dinsdag 7 juni 2011 13:38 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Qua CL ga je het nooit meer redden, alle top 10 clubs uit Engeland, Spanje, Italie en Duitsland zijn al sterker, dan nog de top 3 uit Portugal, frankrijk oid erbij...
In spanje heb je de top 2, Italie de top 2, Frankrijk en Portugal moeten we kunnen pakken, en Duitsland heb je de top 1. Engeland de top 3/4. Jij bent trouwens echt altijd pessimistisch heh? Niet eens realistisch pessimistisch, maar gewoon puur en puur pessimisme. En we hadden een dip van zo'n 10 jaar, betekent niet dat het altijd zo kut zal gaan....quote:Op dinsdag 7 juni 2011 13:38 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Qua CL ga je het nooit meer redden, alle top 10 clubs uit Engeland, Spanje, Italie en Duitsland zijn al sterker, dan nog de top 3 uit Portugal, frankrijk oid erbij...
Dudequote:Op dinsdag 7 juni 2011 13:38 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Qua CL ga je het nooit meer redden, alle top 10 clubs uit Engeland, Spanje, Italie en Duitsland zijn al sterker, dan nog de top 3 uit Portugal, frankrijk oid erbij...
Ga weg, Ajax kan zich prima meten met pak hem beet Tottenham Hotspur, Schalke, Leverkusen, Napoli e.d... en is gewoon sterker dan vrijwel alle middenmotertjes in die landen. Ajax zie ik ook wel van Braga, Lille en Udinese winnen bv...quote:Op dinsdag 7 juni 2011 13:38 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Qua CL ga je het nooit meer redden, alle top 10 clubs uit Engeland, Spanje, Italie en Duitsland zijn al sterker, dan nog de top 3 uit Portugal, frankrijk oid erbij...
Eerste waar ik ook aan dachtquote:Op dinsdag 7 juni 2011 14:09 schreef Smoofie het volgende:
Trouwens , Jol naar Fullham, El hamdaoui dus miss ook?
Niet bij de top10 kunnen komen is wat pessimistisch, maar jij bent wel wat optimistisch hoor.quote:Op dinsdag 7 juni 2011 14:04 schreef Smoofie het volgende:
[..]
In spanje heb je de top 2, Italie de top 2, Frankrijk en Portugal moeten we kunnen pakken, en Duitsland heb je de top 1. Engeland de top 3/4. Jij bent trouwens echt altijd pessimistisch heh? Niet eens realistisch pessimistisch, maar gewoon puur en puur pessimisme. En we hadden een dip van zo'n 10 jaar, betekent niet dat het altijd zo kut zal gaan....
Alles onder de top 2 in Spanje is op den duur te doen. AS Roma en Juventus ook. Tottenham Hotspur en Liverpool zijn momenteel wel sterker, maar niet veel. En van Borussia Dortmund is het nog maar afwachten of ze zo goed blijvenquote:Op dinsdag 7 juni 2011 14:17 schreef Komakie het volgende:
[..]
Niet bij de top10 kunnen komen is wat pessimistisch, maar jij bent wel wat optimistisch hoor.
Duitsland: Bayern Munchen, Bayer Leverkusen en Borussia Dortmund zijn sowieso sterker.
Engeland: Manchester United, Chelsea, Manchester City, Arsenal, Tottenham Hotspur en Liverpool sowieso.
Spanje: Barcelona, Real Madrid, Villareal, Valencia, Altletico Madrid en Sevilla.
Italie: AC Milan, Inter, AS Roma, Juventus.
Ok je wint een keer van AC Milan, maar als je 5 keer tegen ze speelt verlies je er minimaal 3, speel je er misschien 1 gelijk en win je er 1.
Het hangt er natuurlijk enorm vanaf in hoeverre je spelers kan behouden, zolang je beste spelers ieder jaar weggehaald worden lukt het echt niet.quote:Op dinsdag 7 juni 2011 14:37 schreef nubreektmijnklomp het volgende:
[..]
Alles onder de top 2 in Spanje is op den duur te doen. AS Roma en Juventus ook. Tottenham Hotspur en Liverpool zijn momenteel wel sterker, maar niet veel. En van Borussia Dortmund is het nog maar afwachten of ze zo goed blijven
De enige teams die echt hun spelers kunnen houden zijn de top 2 van die landen. Borussia Dortmud is ook net leeggekocht nadat ze kampioen zijn geworden. En Tottenham verliest waarschijnlijk ook een van hun beste spelers.quote:Op dinsdag 7 juni 2011 14:39 schreef Tarado het volgende:
[..]
Het hangt er natuurlijk enorm vanaf in hoeverre je spelers kan behouden, zolang je beste spelers ieder jaar weggehaald worden lukt het echt niet.
Dat is gewoon het grote verschil met de echte top
Dit. Laat staan de top 10 van die competitiesquote:Op dinsdag 7 juni 2011 14:37 schreef nubreektmijnklomp het volgende:
[..]
Alles onder de top 2 in Spanje is op den duur te doen. AS Roma en Juventus ook. Tottenham Hotspur en Liverpool zijn momenteel wel sterker, maar niet veel. En van Borussia Dortmund is het nog maar afwachten of ze zo goed blijven
Ja maar die zitten toch wat hoger in de pikorde om het zo maar te zeggen.quote:Op dinsdag 7 juni 2011 14:43 schreef nubreektmijnklomp het volgende:
[..]
De enige teams die echt hun spelers kunnen houden zijn de top 2 van die landen. Borussia Dortmud is ook net leeggekocht nadat ze kampioen zijn geworden. En Tottenham verliest waarschijnlijk ook een van hun beste spelers.
Die hebben inderdaad het vermogen om weer nieuwe spelers te kopen van 15/30 miljoen.quote:Op dinsdag 7 juni 2011 14:51 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ja maar die zitten toch wat hoger in de pikorde om het zo maar te zeggen.
Je zegt sowieso. Maar de Serie A is momenteel niet echt...super, die hele competitie zakt in. Juventus is echt niet meer goed, AS Roma ook niet meer. Villareal, Valencia, Atletico en Sevilla zou je ook wel kunnen hebben. Misschien niet nu nee, maar ik ziet ook als een nieuwe start voor Ajax. En in duitsland valt het echt reuze mee, je hebt Bayern en voor de rest is het allemaal sub-top. Engeland zitten de topclubs ja, Arsenal, Man United, Chelsea en City. Die zul je niet zo snel verslaan, maar Liverpool en tottenham wel. Tottenham had een opleving met Bale...maar die opleving duurde ook niet lang. En liverpool ...tja..als ze 11 nieuwe spelers kopen volgend jaar doen ze weer mee. Maar gaat lastig worden als je al een schuld hebt.quote:Op dinsdag 7 juni 2011 14:17 schreef Komakie het volgende:
[..]
Niet bij de top10 kunnen komen is wat pessimistisch, maar jij bent wel wat optimistisch hoor.
Duitsland: Bayern Munchen, Bayer Leverkusen en Borussia Dortmund zijn sowieso sterker.
Engeland: Manchester United, Chelsea, Manchester City, Arsenal, Tottenham Hotspur en Liverpool sowieso.
Spanje: Barcelona, Real Madrid, Villareal, Valencia, Altletico Madrid en Sevilla.
Italie: AC Milan, Inter, AS Roma, Juventus.
Ok je wint een keer van AC Milan, maar als je 5 keer tegen ze speelt verlies je er minimaal 3, speel je er misschien 1 gelijk en win je er 1.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |