Beetje jammer, zoon groot lelijk hoofd in mijn topicquote:
Ik heb wel gewoon een belastingsformulier ingevuld maar mijn uren worden niet eens bijgehouden. Beetje scheef toch? Als het toch al zwart was... waarom dan dat formulier? Of ben ik nou dom?quote:En die gast aangeven voor zwart werken!
Dat is het dus juist. Het hoeft ook niet perse die avond gebeurt te zijn, kan ook een keer vorige week zijn gebeurd. Toen niks gemerkt, en nu heeft die standaart het gewoon begeven. Je had zowieso de hele scooter na moeten kijken voordat je ermee ging werken, zodat je al wist of er ergens slijtage was. Was hij piekfijn in orde, ligt de schuld duidelijk bij jou. Je kan inderdaad besluiten niet te betalen, maar als jij zo'n mondelinge afspraak met hem heb is het wel zo netjes dat jij je er ook aan houdt. Maar niemand heeft bewijs nu van hoe het zit, behalve dat ''jij volledig verantwoordelijk voor die scooter bent.''quote:Maar ik weet zeker dat ik nergens tegen aan ben gekomen met de standaard. Ik weet hoe het klinkt om met de standaard of de uitlaat over de grond te schrapen en ik heb dat de hele avond niet gehoord.
Ik heb 'm maar even verbeterd.quote:Op vrijdag 3 juni 2011 01:51 schreef Dhaha het volgende:
Geen contract ondertekend, daar gaan de rechten van het pizzawinkeltjebezorgertje.
Ja, best welquote:
150 Euro die je kwijt bent en een klote werkgever.quote:Op vrijdag 3 juni 2011 04:37 schreef Dixan het volgende:
Ik kijk anders eerst wel ff hoe duur het grapje word...
Ja ik wou zeggen ja. En dan ook nog contant uitbetaald krijgen...Hoe gaat TS bewijzen dat ie in dienst was bij die pizzahut? Wordt lastig denk ik..quote:
Dat kan die dus bewijzen naar eigen zeggenquote:Op vrijdag 3 juni 2011 09:18 schreef Accordtje het volgende:
[..]
Ja ik wou zeggen ja. En dan ook nog contant uitbetaald krijgen...Hoe gaat TS bewijzen dat ie in dienst was bij die pizzahut? Wordt lastig denk ik..
quote:Op vrijdag 3 juni 2011 01:48 schreef Dixan het volgende:
Maar die 150 euro wil ik dus juist terug, is er geen cao of regelgeving mbt dit soort zaken? Ik kan bewijzen dat hij 150 euro borg van mij heeft. Die moet hij gewoon terug geven. Ik heb die standaard niet kapot gemaakt. En die scooter word al 6-7 jaar elke dag gebruikt, dan is het toch logisch dat er soms iets kapot gaat?
Serieus? Ik heb gewoon een kopie van dat belastingsformelier en genoeg mensen hebben mij daar elke dag pizza zien bezorgen hoor. Mocht het ooit op een rechtzaak eindigen dan is dit zeker niet de issue.quote:Op vrijdag 3 juni 2011 09:18 schreef Accordtje het volgende:
[..]
Ja ik wou zeggen ja. En dan ook nog contant uitbetaald krijgen...Hoe gaat TS bewijzen dat ie in dienst was bij die pizzahut? Wordt lastig denk ik..
Of er wel of geen contract is, is de vraag. Maar daar ga je geen duidelijk antwoord op krijgen zonder dat hij problemen krijgt wegens het zwartwerken.quote:Op vrijdag 3 juni 2011 13:26 schreef Dixan het volgende:
Zeker nu blijkt dat we allebei geen rechten hebben want geen contract.
Daarom zeg ik, ik wacht het wel af. Ik ga eerst eens aanbieden of ik niet gewoon een zijstandaard mag monteren. Dan zijn er geen arbeidskosten en ben ik best bereid om de kosten van de standaard te betalen. Dan is er ook geen probleem en houden mijn collega's gewoon hun baan.quote:Op vrijdag 3 juni 2011 13:31 schreef cricket het volgende:
[..]
Of er wel of geen contract is, is de vraag. Maar daar ga je geen duidelijk antwoord op krijgen zonder dat hij problemen krijgt wegens het zwartwerken.
Dat is niet de vraag. Ik weet dat ik nooit een contract heb ondertekent. Maar ik wil hem inderdaad niet helemaal in de problemen werken ofzo. Gister avond wel maar toen was ik pissigquote:Of er wel of geen contract is, is de vraag. Maar daar ga je geen duidelijk antwoord op krijgen zonder dat hij problemen krijgt wegens het zwartwerken.
quote:Op vrijdag 3 juni 2011 14:53 schreef Dixan het volgende:
[..]
Daarom zeg ik, ik wacht het wel af. Ik ga eerst eens aanbieden of ik niet gewoon een zijstandaard mag monteren. Dan zijn er geen arbeidskosten en ben ik best bereid om de kosten van de standaard te betalen. Dan is er ook geen probleem en houden mijn collega's gewoon hun baan.
Ehm ...quote:
Je hebt werk voor hem verricht en daarvoor salaris ontvangen. Dus er is tussen jullie wel iets van een overeenkomst. Noem het contract, noem het anders, wat je wil. Wat de exacte arbeidsvoorwaarden zijn is vooral waar het om gaat. Dat is voor beide partijen wat lastig hard te maken zo. Maar hij heeft (aangezien loon ook zwart gaat) zeker ook geen verzekering voor dit soort situaties?quote:Op vrijdag 3 juni 2011 14:53 schreef Dixan het volgende:
Dat is niet de vraag. Ik weet dat ik nooit een contract heb ondertekent. Maar ik wil hem inderdaad niet helemaal in de problemen werken ofzo. Gister avond wel maar toen was ik pissig![]()
TS krijgt contant uitbetaald, dat wil nog niet zeggen dat het zwart is.quote:Op vrijdag 3 juni 2011 15:21 schreef cricket het volgende:
...
Maar hij heeft (aangezien loon ook zwart gaat) zeker ook geen verzekering voor dit soort situaties?
Hoeft niet, maar in een van z'n andere posts zegt hij dat wel.quote:Op vrijdag 3 juni 2011 16:20 schreef DonJames het volgende:
[..]
TS krijgt contant uitbetaald, dat wil nog niet zeggen dat het zwart is.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |