studie gaat wel goed, alweer 4 maanden bezigquote:Op woensdag 1 juni 2011 17:55 schreef indaha het volgende:
[..]
Wat een schatjes, de dozen zijn bij ons ook altijd bezet of ze nu groot of klein zijn.
Hoe gaat het met je studie en ben je al gewend in Maastricht?
Ja je zou het bijna denken, hij lijkt niet eens meer op zijn broertje Sandorquote:
May kan echt weken in de ban zijn van een doos en erin wonen, ze is net ff gaan plassen en ging meteen weer terug, met eten eerder vanmiddag idemquote:Op woensdag 1 juni 2011 17:57 schreef ferrari_rood het volgende:
dat voer komt wel op
Hier was het tentje maar heel eventjes interessant nu kijken ze er niet meer naar om. Ga het maar weggeven
Goed ingeburgerd dusquote:Op woensdag 1 juni 2011 17:57 schreef Memento-Mori het volgende:
[..]
studie gaat wel goed, alweer 4 maanden bezigen ben helemaal gewend in Maastricht, voel me hier goed thuis
165 euro inc 10 euro servicekostenquote:Op woensdag 1 juni 2011 18:04 schreef mascara-klodder het volgende:
Memo dat weet jij wel: wat kost normaal een kaartje voor weekend lowlands?
word ik erg afgezet als er 45e meer per kaartje wordt gevraagd? Ben echt suf met dat soort dingenquote:Op woensdag 1 juni 2011 18:06 schreef Memento-Mori het volgende:
[..]
165 euro inc 10 euro servicekosten
Dat krijg je als je een tijdje niet meer hier geweest bent.... Dan kun je ook niet meer lezen!quote:
tuurlijk word je afgezetquote:Op woensdag 1 juni 2011 18:10 schreef mascara-klodder het volgende:
[..]
word ik erg afgezet als er 45e meer per kaartje wordt gevraagd? Ben echt suf met dat soort dingenweet dat de kaartjes erg gewild zijn. Verder nix
Natuurlijk weet ik dat ik afgezet wordt maar is het echt te veel? Kaartje is btw geen e-ticket.quote:Op woensdag 1 juni 2011 18:13 schreef Memento-Mori het volgende:
[..]
tuurlijk word je afgezeten je moet er gewoon echt mee uitkijken, etickets kun je oneindig verkopen, kaartje uit de zwarthandel: grote kans dat die ongeldig gemaakt wordt, ben blij dat ik in normale vvk kaartje heb kunnen kopen
er komen ook nog officiele kaartjes vrij uit de zwarthandel, zou persoonlijk daarop hopen/wachten en anders vlak voor lowlands via marktplaats enzo, vind het altijd dubieus dat mensen nu al weten dat ze niet meer kunnen
quote:Op woensdag 1 juni 2011 17:03 schreef Barbaaf het volgende:
[..]
Net, maar dan ook nét, een uitnodiging gekregen voor een tweede gesprek. Onderdeel van dat gesprek worden arbeidsvoorwaarden dus dat klinkt goed. voorzichtige
is het via marktplaats? of een ticketsite?quote:Op woensdag 1 juni 2011 18:16 schreef mascara-klodder het volgende:
[..]
Natuurlijk weet ik dat ik afgezet wordt maar is het echt te veel? Kaartje is btw geen e-ticket.
via facebook van iemand van fok.dus wel redelijk betrouwbaar. Moet kaartje ook zelf ophalen. Weet ook waarom hij kaartjes kwijt moetquote:Op woensdag 1 juni 2011 18:20 schreef Memento-Mori het volgende:
[..]
is het via marktplaats? of een ticketsite?
de kostprijs=de prijs alles erboven is teveeltis de vraag wat je er zelf voor over hebt
Vrijdag 11:00quote:Op woensdag 1 juni 2011 17:07 schreef indaha het volgende:
We juichen al voorzichtig mee, wanneer is dat tweede gesprek zodat we voor de zekerheid nog even meeduimen
![]()
quote:Op woensdag 1 juni 2011 19:08 schreef Barbaaf het volgende:
[..]
Vrijdag 11:00. Kon makkelijk weg van m'n werk (waar ik aan het aftellen ben
) omdat ik de maandrapportage vandaag al opgeleverd heb
. Afscheidskadootje voor m'n opvolger: zie je dat het in één dag kan
![]()
Feli met je Ikeabon, f_r
Wil je de Oscarfoto's effe mailen.quote:Op woensdag 1 juni 2011 18:56 schreef _Multiply86_ het volgende:
Ik denk waar is die stomme pup nou.. ligt hij tussen de stofzuiger en een kastje op zn rug te slapen, poten omhoog.
quote:Op woensdag 1 juni 2011 19:20 schreef _Multiply86_ het volgende:
Vooruit dan..
Zorg je ervoor dat hij de volgende keer wat leuker doet, staat hij er tenminste ook normaal op![]()
Er waren toch meer foto's dan 1?quote:Op woensdag 1 juni 2011 19:20 schreef _Multiply86_ het volgende:
Vooruit dan..
Zorg je ervoor dat hij de volgende keer wat leuker doet, staat hij er tenminste ook normaal op![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |