 
		 
			 
			
			
			 20 euro inclusief verzenden (pakketpost)
 20 euro inclusief verzenden (pakketpost) 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Aan jou alle eer Keshet.. lol.. mijn meisje is er net te groot voorquote:Op woensdag 1 juni 2011 14:47 schreef Keshet het volgende:
Wil iemand even snel dat badpakje van Spewey kopen?
 
											 
			 
			
			
			
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Sorry, zal 'm zo even legen!quote:Op woensdag 1 juni 2011 19:28 schreef BarbaBientje01 het volgende:
Sssserpente, je inbox is vol! Pm me nog even wat ik je verschuldigd ben!
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
  
 

 
			 
			
			
			Waar komt die vandaan?quote:Op donderdag 2 juni 2011 23:07 schreef huuphuup het volgende:
Spewey dankjewel!

Elin is blij met haar nieuwe pyjama zomerpakje
[ afbeelding
 
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Ik heb ook het foam kussen eruit gehaald maar de hoofdomlijning heb ik ook nog laten zitten. Een keertje zonder geprobeerd en zijn hoofd ging nog alle kanten op bij het in slaap vallen. Inmiddels gaat het echt echt niet meer en morgen ga ik 'm er uit halen.quote:Op donderdag 2 juni 2011 23:16 schreef Vanyel het volgende:
Bedoel ik idd. Wel het kussen eruit gehaald, maar de hoofdomlijning zit er nog in. Ik had niet de indruk dat jouw moppie zoveel groter is dankt mijne. Hmmm.
 
			 
			
			
			 
  in de winter hadden we een wallaboo voetenzak die de boel flink opvulde en nu gaat t zonder ook. Ik prop er soms een spuugdoekje naast als het nodig is.
 in de winter hadden we een wallaboo voetenzak die de boel flink opvulde en nu gaat t zonder ook. Ik prop er soms een spuugdoekje naast als het nodig is.  voorlopig nog niet dus
 voorlopig nog niet dus 
 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			~quote:Op donderdag 2 juni 2011 23:35 schreef huuphuup het volgende:
Hij heeft er hier nooit ingezeten
in de winter hadden we een wallaboo voetenzak die de boel flink opvulde en nu gaat t zonder ook. Ik prop er soms een spuugdoekje naast als het nodig is.
Wij hebben een oud model cosi en dat verkleingedoetje is 1 geheel.
Whehe MP ik hoop eigenlijk dat ze hem nog wel even aan kanvoorlopig nog niet dus
Vanyel, kind is uniek privébezit, pakje is van H&M, misschien op marktplaats kijken? Of misschien heeft Spewey de andere helft van t pakje nog?
 Maar hij staat jou meisje wel erg goed!! (ik vind het wel lastig met rood bij Sarah omdat ze rood haar heeft...)
 Maar hij staat jou meisje wel erg goed!! (ik vind het wel lastig met rood bij Sarah omdat ze rood haar heeft...)
											 
			 
			
			
			Oh die sla ik op! Dank je!quote:Op vrijdag 3 juni 2011 09:56 schreef Juud79 het volgende:
@Vlindur
Mocht er zo niets te krijgen zijn, via deze link een paar aanbiedingen. Via google zijn ze altijd wel goedkoop te vinden.
http://www.duimelandshop.(...)0-12+maanden_01.aspx
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Die van ons mag waarschijnlijk weg. Is nog helemaal nieuw want past niet in de auto. Kleur zwartquote:Op vrijdag 3 juni 2011 09:51 schreef Vlindur het volgende:
Voor B2 zoeken we een echte MaxiCosi.
We hadden voor Rienk een Safety 1st en ik ben daar niet tevreden over. Ik zoek nu een MC met rugkussen en hoofdsteun.
Is er iemand die rond september/oktober een te koop zal hebben? Of nu al te koop?
Ik weet nog niet wat voor geslacht het is, maar neutraal is altijd goed
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			Oh ja, Jullie hadden de Volvo toch?quote:Op vrijdag 3 juni 2011 12:59 schreef ferrari_rood het volgende:
[..]
Die van ons mag waarschijnlijk weg. Is nog helemaal nieuw want past niet in de auto. Kleur zwart
 
											 
			 
			
			
			Vlindur, die van ons hebben we toevallig op MP gezet. Er staan er veel meer op MP, maar je weet natuurlijk nooit of er iets mee gebeurd is. Dat is er met die van ons natuurlijk niet hequote:Op vrijdag 3 juni 2011 09:51 schreef Vlindur het volgende:
Voor B2 zoeken we een echte MaxiCosi.
We hadden voor Rienk een Safety 1st en ik ben daar niet tevreden over. Ik zoek nu een MC met rugkussen en hoofdsteun.
Is er iemand die rond september/oktober een te koop zal hebben? Of nu al te koop?
Ik weet nog niet wat voor geslacht het is, maar neutraal is altijd goed

 
			 
			
			
			

 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			Klopt! Maar Keshet had die, even uit mn hoofd, allebei overgenomen. Maar ik kan morgen wel even door de dozen gaan. Tenzij Keshet zich meldt met de mededeling dat ze ze idd allebei heeftquote:Op vrijdag 3 juni 2011 13:11 schreef Claudia_x het volgende:
Dames, volgens mij heeft Linda dat pakje nog wel! Ik ben er niet helemaal zeker van, maar dit is toch dat pakje waarvan de tweede in de set er een met lieveheersbeestjes is?
Over de MaxiCosi: hier zit de hoofdomlijning er ook nog in. Lena is heel sterk maar ik vond het bij Ivan indertijd maar niks, zo'n hoofdje dat opzij knikte als hij in slaap viel. Zolang het gaat houden we het zo.
 
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			All your base pakjes are belong to me.quote:Op vrijdag 3 juni 2011 22:17 schreef Linda2205 het volgende:
[..]
Klopt! Maar Keshet had die, even uit mn hoofd, allebei overgenomen. Maar ik kan morgen wel even door de dozen gaan. Tenzij Keshet zich meldt met de mededeling dat ze ze idd allebei heeft

 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Ik wil deze kaartjes verloten. Graag je naam in PM naar mij.quote:Op 3 juli 2011 is in Arnhem de beurs Ouders Natuurlijk. Van 10.00-17.00 uur zijn alle zwangeren, jonge ouders, zorgverleners en overige geīnteresseerden van harte welkom. Op dit unieke evenement vind je alles wat te maken heeft met natuurlijk ouderschap. De hele dag door zijn er diverse lezingen en workshops, maar ook de webshops zijn rijk vertegenwoordigd.
Kijken & shoppen
Maak een ronde langs de stands en leer alle webwinkel-producten van dichtbij kennen, ooit al zo’n vrolijk wasbaar zoogcompres van Cute Cotton in het echt bewonderd? Dit is je kans. Maar er zijn ook veel draagwinkels - zoals bijvoorbeeld Dragen & Zo - met hun stands. Beoordeel met eigen ogen welk type drager goed bij jou en je kindje past. Natuurlijk ouderschap draait uiteraard niet alleen om voeden en dragen, daarom zijn er ook tal van andere shops met hun producten. Mama I laat bijvoorbeeld zien dat eco-kleding en speelgoed absoluut niet saai hoeft te zijn!
Leren & proberen
Naast shoppen valt er ook veel te leren voor de liefhebber. Diverse lezingen & workshops bieden je de kans om meer te weten te komen over bijvoorbeeld: bijvoeding, huidverzorging, babydragen en ontspannen bevallen. Kijk op www.oudersnatuurlijk.nl voor het volledige en meest actuele overzicht lezingen & workshops.
Dagje uit
Maak er een gezellig dagje uit van. Aan alles is gedacht: knutselhoek, verkoop van eten en drinken en natuurlijk een voedingsruimte om in alle rust even bij te komen van de drukte.
Voor de eerste 100 bezoekers is er een leuke giftbag. Organisator Petra Mengerink van Naturebabies heet je van harte welkom! Al voor de tweede keer organiseert zij Ouders Natuurlijk, maar nu op een centralere locatie in Nederland, makkelijk toegankelijk voor iedereen.
Alle feiten op een rij:
- 3 juli 2011 van 10.00 - 17.00 uur;
- Van der Valk Hotel Duiven, Impuls 2, Arnhem (het hotel ligt aan de A12 en is eenvoudig te bereiken);
- grote webwinkel-markt;
- lezingen & workshops;
- knutselhoek voor de kleintjes;
- eerste 100 bezoekers krijgen giftbag;
- voedings- en verschoningsruimte aanwezig.
- Entree: Volwassenen: ¤ 7,50 p.p. Kinderen van 12 tot 16: ¤ 5,00 p.p.
Kinderen tot 12 jaar gratis.
Kijk voor alle informatie op www.oudersnatuurlijk.nl.
 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			


| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |