tot een jaar zou ik zeggen.quote:Op zondag 5 juni 2011 23:55 schreef s0k het volgende:
Ik vind het nog wel lastig om het tijdsbestek aan te duiden. Want hoeveel tijd zit nou tussen ep1 en 7? Ook in de boeken (lees nu ong ep 8 a 9 gok ik) komt het niet heel duidelijk naar voren. Ik gok enkele maanden tot een jaar?
Misschien langere/korte dagen zoals wij dat hebben in de zomer/winter.quote:Op zondag 5 juni 2011 23:58 schreef oompaloompa het volgende:
Voor zover ze daar überhaupt jaren hebben. Als het 7 jaar duurt voordat het winter wordt, wat is dan een jaar?
Je mag wel aannemen dat de wereld van GRRM zijn eigen natuurkundige regels kent op bepaalde vlakken.quote:Op zondag 5 juni 2011 23:58 schreef oompaloompa het volgende:
Voor zover ze daar überhaupt jaren hebben. Als het 7 jaar duurt voordat het winter wordt, wat is dan een jaar?
Zeker enkele maanden, in boeken zijn ze 2 maanden bezig om van Winterfell naar King's Landing te komen, het toernooi duurt ook lekker lang, en dan nog alle dagen dat er geen ruk gebeurt...quote:Op zondag 5 juni 2011 23:55 schreef s0k het volgende:
Ik vind het nog wel lastig om het tijdsbestek aan te duiden. Want hoeveel tijd zit nou tussen ep1 en 7? Ook in de boeken (lees nu ong ep 8 a 9 gok ik) komt het niet heel duidelijk naar voren. Ik gok enkele maanden tot een jaar?
Sterker nog, Martin weet het zelf ook niet zo goed bij te houden. Diehard fans zijn er achter gekomen dat in het derde boek iemand een schip heeft dat sneller is dan de Enterprise D en in vierde boek iemand terug in de tijd reist. Dit zijn dus geen spoilers dat het stiekem een SF serie wordt, maar gewoon fouten van de schrijver.quote:Op maandag 6 juni 2011 00:18 schreef Fingon het volgende:
[..]
Ik vind het zelf ook onduidelijk, ik heb nooit goed gevoel voor hoeveel tijd er nou verstrijkt. Ook omdat de POV's niet chronologisch lopen, vaak lopen de tijdsperiodes waarin de POV's zich afspelen ver uiteen, bij de ene is gebeurtenis A al gebeurt terwijl in de tijd van de ander die pas over paar weken gebeurt,,,
SPOILER: spoilers uit boek 2 en 4 (edit, en 1)Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 3% gewijzigd door CD-RW op 06-06-2011 00:49:21 (nog iets bedacht over seizoen 1) ]
hee bedankt man, gelukkig heeft iedereen de 8ste aflevering al gekeken. Loser.quote:Op maandag 6 juni 2011 08:55 schreef Fingon het volgende:
Mwuahaha, en Arya heeft haar eerste kill
Alsjeblieft maak Sansa je 2e, wat is zij iritant
Hij is op USA geweest dus dan kan je dat verwachten..quote:Op maandag 6 juni 2011 09:05 schreef Cowwithmilk het volgende:
[..]
hee bedankt man, gelukkig heeft iedereen de 8ste aflevering al gekeken. Loser.
Nee, dit was te vroeg. Dat had een spoilertje moeten zijn.quote:Op maandag 6 juni 2011 09:28 schreef Fingon het volgende:
[..]
Hij is op USA geweest dus dan kan je dat verwachten..
Zeikerd.
GRRM heeft deze zelf geschreven hè.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |