O, nooit gemerktquote:Op maandag 30 mei 2011 23:48 schreef Id_do_her het volgende:
[..]
Ik heb echt de meest irrelevante onzin de revue horen passeren, als ze maar kunnen zeiken en klagen die Randstedelingen.
Haha, dit dacht ik ook ooit.quote:Op maandag 30 mei 2011 23:47 schreef heloef het volgende:
[..]
Hoop uit putten? Dan sterf ik als maagd als ik ga moeten wachten tot iemand mij aanspreekt zoals hem.
Ja dat alles kan bij anderen. Ach ja het leven is zo sommige doen niks en hebben geluk anderen doe hun best en krijgen niks. Ik kan het alleen maar accepteren.quote:Op maandag 30 mei 2011 23:46 schreef MeraViglioSa het volgende:
[..]
Ja, boehoe. Je kunt ook blij zijn dat je met eigen ogen hebt gezien dat alles kan.
Ja het leven is oneerlijk. Mensen gaan jong dood. Luie opdonders winnen de loterij. Je klasgenoot krijgt een superbaan straks en jij niet. Deal with it.
Smaken verschillen. Er zullen altijd mensen zijn die net meer geluk hebben. Het is toeval.quote:Op maandag 30 mei 2011 23:40 schreef heloef het volgende:
Je kan toch begrijpen dat het frustrerend is dat iemand zonder iets doen iets krijgt wat jij ook wilt terwijl jij daar meer moeite voor doet?
Misschien omdat je geen zachte G hebt, dat zet direct het gezeik in.quote:
Sorry, wie?quote:Op maandag 30 mei 2011 23:48 schreef formerjellybean het volgende:
En lant vind je ook al niet leuk verdorie
Dus ik moet wel wachten tot iemand mij aanspreekt?quote:
....Whyyy?quote:Op maandag 30 mei 2011 23:42 schreef lanterfanteraar het volgende:
Ik wilde eerst altijd heel graag een strafblad hebben, maar ik durfde niks te doen. Zo eentje met een geweldsdelict. Dat vond ik mooi staan voor in mijn autobiografie.
Nu hoeft dat allemaal niet meer hoor.
Mijn ontmaagding werd me in de schoot geworpen. Dus wie weet.quote:Op maandag 30 mei 2011 23:49 schreef heloef het volgende:
[..]
Dus ik moet wel wachten tot iemand mij aanspreekt?
Moeten we allemaal.quote:Op maandag 30 mei 2011 23:48 schreef heloef het volgende:
[..]
Ja dat alles kan bij anderen. Ach ja het leven is zo sommige doen niks en hebben geluk anderen doe hun best en krijgen niks. Ik kan het alleen maar accepteren.
dat kan jaquote:Op maandag 30 mei 2011 23:49 schreef Id_do_her het volgende:
[..]
Misschien omdat je geen zachte G hebt, dat zet direct het gezeik in.
Ik weet dat mij dat niet gaat overkomen ik zal mijn best moeten doen om iets te krijgen. Het enige geluk wat ik ooit heb gehad is dat ik een walkman won toen ik 9 was. Veel geluk heb ik niet qua vrouwen sowieso niet.quote:Op maandag 30 mei 2011 23:50 schreef Id_do_her het volgende:
[..]
Mijn ontmaagding werd me in de schoot geworpen. Dus wie weet.
Vertelquote:Op maandag 30 mei 2011 23:50 schreef Id_do_her het volgende:
[..]
Mijn ontmaagding werd me in de schoot geworpen. Dus wie weet.
Of eindigt zoals MLiG.quote:Op maandag 30 mei 2011 23:47 schreef formerjellybean het volgende:
En het ergste is de nerd die je pest heeft later een topbaan
Leuk? Ik heb gezegd dat als ze alleen seks zou willen ik het best met haar zou willen doen.quote:
Ik won The Legend of Zelda DX: Link's Awakening bij de Donald Duck. En die ontmaagding dan, voor de rest ook niks hoor.quote:Op maandag 30 mei 2011 23:51 schreef heloef het volgende:
[..]
Ik weet dat mij dat niet gaat overkomen ik zal mijn best moeten doen om iets te krijgen. Het enige geluk wat ik ooit heb gehad is dat ik een walkman won toen ik 9 was. Veel geluk heb ik niet qua vrouwen sowieso niet.
Ik vond het toen mooi om zo'n Stoer Wijf te zijn, een soort Janice Dickinson. Lekker pittig en ruig. Ik vond mezelf ook wel een "Agressieve uitstraling" hebben.quote:
Ervan uitgaan dat je geluk zal hebben werkt bij niemand.quote:Op maandag 30 mei 2011 23:51 schreef heloef het volgende:
[..]
Ik weet dat mij dat niet gaat overkomen ik zal mijn best moeten doen om iets te krijgen. Het enige geluk wat ik ooit heb gehad is dat ik een walkman won toen ik 9 was. Veel geluk heb ik niet qua vrouwen sowieso niet.
Ik kreeg trouwens net in je fobo ik bijna precies hetzelfde hemd aan als jou op dit foto.quote:Op maandag 30 mei 2011 23:51 schreef Id_do_her het volgende:
[..]
Ik won The Legend of Zelda DX: Link's Awakening bij de Donald Duck. En die ontmaagding dan, voor de rest ook niks hoor.
Triest; als ik dat hoor besef ik opeens hoeveel geluk ik wel niet heb... behalve bij de vrouwen dan.quote:Op maandag 30 mei 2011 23:51 schreef Id_do_her het volgende:
[..]
Ik won The Legend of Zelda DX: Link's Awakening bij de Donald Duck. En die ontmaagding dan, voor de rest ook niks hoor.
Kleine moeite, bij haar vind ik niets te gek.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |