Bas is ook een echt ado-fan, hoor. Volgens hemzelf.quote:Op maandag 30 mei 2011 19:42 schreef Absurditeit het volgende:
[..]
Bas Muijs is een boerenlul uit Den Haag. Het ging erom dat Henk ook geregeld in De Galgenwaard komt en zeker voor FCU is.
Zeker al bijna 10 maanden.quote:Op maandag 30 mei 2011 19:43 schreef essentieel het volgende:
[..]
Bas is ook een echt ado-fan, hoor. Volgens hemzelf.
Zeker een uitwedstrijd dan want Bas is fervent Adofan. Liep in een uitzending voor TV Rijnmond zelfs een x in een Adoshirt rond.quote:Op maandag 30 mei 2011 19:42 schreef Absurditeit het volgende:
[..]
Bas Muijs is een boerenlul uit Den Haag en heeft nog nooit iets vermakelijks gezegd of gedaan. Het ging erom dat Henk ook geregeld in De Galgenwaard komt en zeker voor FCU is.
Vroeger was het dagelijks en werd het op de www.vi.nl site gezet, vandaarquote:Op maandag 30 mei 2011 19:21 schreef Specularium het volgende:
Doordekken zit toch achter een decoder?
Van die wereld weet ik niks.
Kunnen ze beter ook gewoon bij RTL7 brengen. Op woensdag ofzo.
Dat is wel dolletjes man. Had de camerabewuste Bas zomaar een Adoshirtje uit de kast gehaald voor die gelegenheid. Mannen als Muijs moet je echt wantrouwen.quote:Op maandag 30 mei 2011 19:47 schreef Stokstaart het volgende:
[..]
Zeker een uitwedstrijd dan want Bas is fervent Adofan. Liep in een uitzending voor TV Rijnmond zelfs een x in een Adoshirt rond.
is er nou wel of niet gisteren een uitzending van Doordekken geweest?quote:Op maandag 30 mei 2011 19:23 schreef Stokstaart het volgende:
[..]
http://www.eredivisie.nl/(...)ivegemist/doordekken
Kun je ze terugkijken. Uitzendingen zijn op EDL.
Vroeger op V.I. geloof ik.
Ja, aan de overkant, vaak nog schoner dan die daarbinnen.quote:Op maandag 30 mei 2011 19:38 schreef Absurditeit het volgende:
[..]
Vreemd, want voor zijn café staat een plastic pishokje.
willem die mij postte, waar?!quote:Op maandag 30 mei 2011 19:48 schreef Absurditeit het volgende:
[..]
Ik zag hem jou al eerder posten idd. Heb je ook een close-up foto van jouw borsten?
Neequote:Op maandag 30 mei 2011 19:49 schreef Vinifera het volgende:
[..]
is er nou wel of niet gisteren een uitzending van Doordekken geweest?
quote:Op maandag 30 mei 2011 19:41 schreef kapiteintje het volgende:
[..]
Ik heb wel eens naast Bas Muijs staan pissen in het Philips-stadion.
Ja, die dingen zijn vrij relax. Op en rond de Mariaplaats staan er wel wat meer. Ik kom vrij weinig op een vrouwenwc. Toch eens wat vaker doen.quote:Op maandag 30 mei 2011 19:50 schreef Specularium het volgende:
[..]
Ja, aan de overkant, vaak nog schoner dan die daarbinnen.
Ze zouden die dingen op veel meer plekken moeten zetten.
Valt mij op dat de vrouwenwc, waar dan ook, altijd 10x smeriger is dan de mannenwc.
Ik zou hier een topic over kunnen maken.
Wat bedoel je?quote:Op maandag 30 mei 2011 19:52 schreef Specularium het volgende:
[..]
![]()
Insinueren dat wij lopen te patsen met onze bazenstad en haar inwoners.
quote:Op maandag 30 mei 2011 19:55 schreef Morendo het volgende:
Ik heb laatst ook Rene Eijkelkamp gezien bij het Zwolle-stadion. Hij stond achter mij bij het loket. Hij is echt behoorlijk lang en ik hoefde geen handtekening van hem, maar ik heb wel een Eskimokus van hem gekregen. Was lekker.
Carlsberg of Palm? Dat was je nog vergeten door te geven.quote:Op maandag 30 mei 2011 20:18 schreef kapiteintje het volgende:
Yo Absurditeit, waar blijft m'n pils nou man!?
quote:Op maandag 30 mei 2011 20:21 schreef msnk het volgende:
Unhappy with Fifa? Tell the Fifa sponsors: @CocaCola @Sony @McDonalds @adidasUS @Hyundai @CastrolUSA
http://twitter.com/#!/GrantWahl/status/75262260548866048
Boycotten die shit
quote:Op maandag 30 mei 2011 20:08 schreef GrantWahl het volgende:
Unhappy with Fifa? Tell the Fifa sponsors: @CocaCola @Sony @McDonalds @adidasUS @Hyundai @CastrolUSA
Doe maar een Carlsbergje vandaag.quote:Op maandag 30 mei 2011 20:19 schreef Absurditeit het volgende:
[..]
Carlsberg of Palm? Dat was je nog vergeten door te geven.
Altijd lekker man zo'n half kratje op de maandag.quote:Op maandag 30 mei 2011 20:24 schreef Specularium het volgende:
Ik heb nog een halve krat HJ over. Maar ik drink bijna nooit.
Wat uitschieters daargelaten.
Denk dat ik vanavond toch de bedwelming kies.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |