gr grquote:
Een modaal leven is een leven van 1 op de 5 miljard mensen, beetje zwaar nutteloos en overbodig.quote:
Verwend nest, geld is ook niet alles hoorquote:Op dinsdag 31 mei 2011 16:45 schreef computerprobleem het volgende:
Mijn ouders zeggen gewoon doe wat volgens jou het beste is. Dan zeg ik: iets waarmee je veel geld gaat verdienen. Dan zeggen zij: goed zo zoon, zo horen we het graag.![]()
Nee, maar serieus. Ik wil later wel gewoon iets doen wat ver boven gemiddeld verdient, ben niet van plan modaal te gaan leven of zo, want dat kun je geen leven noemen. Heb daarom voor een studie gekozen ook gericht op het buitenland, want dan heb je véél meer mogelijkheden dan de rest van je leven fietsen naar je kantoor ergens op een industrieterrein of zo.En vind het ook gewoon interessant, het buitenland spreekt mij meer aan dan een of ander gehucht in Groningen.
Een modaal leven is toch nog geen middelmatig leven?quote:Op dinsdag 31 mei 2011 22:01 schreef MacorgaZ het volgende:
[..]
Een modaal leven is een leven van 1 op de 5 miljard mensen, beetje zwaar nutteloos en overbodig.
Gaafquote:Op woensdag 1 juni 2011 17:17 schreef Joosterd het volgende:
Ouders : Een XXXX Geldbedrag
Van mijn oom: Een midweekje weg naar een zelf uit gekozen stad in Europa. ( weet nog niet waarheen)
Neequote:
quote:Op dinsdag 31 mei 2011 22:09 schreef Kaasrol het volgende:
[..]
Verwend nest, geld is ook niet alles hoor
Tofquote:Op woensdag 1 juni 2011 18:04 schreef Joosterd het volgende:
[..]
Nee![]()
Voor mijn 18de verjaardag kreeg ik een midweekje Londen ook zeer goed bevallen.![]()
Kan Rome ook wel aanraden, maar ik zou dan wel snel gaan, want anders wordt het wel heel erg warm en druk in Rome en dat is toch wel iets minder leuk.quote:
Lol, hoezo ben je flink in je kont genaaid als je meer dan 750 euro neerlegt voor een retourtje schiphol - la.quote:Op donderdag 2 juni 2011 18:20 schreef Trinitrobenzeen het volgende:
Cadeau van rond de 700-750 euro, en deze besteed ik aan een retourtje (met eigen bijbetaling) Schiphol -> Los Angeles.
[ afbeelding ]
too long, didn't readquote:Op maandag 30 mei 2011 18:47 schreef computerprobleem het volgende:
Ik ga mijn game kamer verbouwen. Het is er nu nog een beetje saai, een grote bank, vitrine kast, PS3, tv, salontafel, 2 posters, digitale-tv ontvanger, klok en regio 1 en regio 2 dvd-spelers is alles wat er in zit. De kamer heb ik al opnieuw geverfd. Er komt nog een koelkast & platenspeler (van die coca cola actie, koelkast is op zich best relax en groot en soort van extra), nieuwe tafel voor die 2 dingen, nieuwe salontafel, een nieuwe vloer (laminaat e.v.t of gewoon zo laten want ziet er goed uit) en anders gewoon een kleed of zo, nieuwe bank, nieuwe klok, tv ophangen, paar nieuwe posters waaronder 3 filmposters en een grote New-York/L.A poster en alles natuurlijk inlijsten, een nieuwe lamp en paar lampen voor in de vitrine en voor op de posters en later in de vakantie misschien nog een kleine geluidsinstallatie. En nieuwe lamellen natuurlijk.
Lijkt veel, maar het grootste werk is eigenlijk al gedaan (kamer opnieuw inrichten duurde land, want digitale spullen naar andere kant van de kamer zetten waar geen stopcontact/tv kabels e.d. zijn kost), namelijk het verven. Alleen nog de spullen kopen dus en goed in de kamer plaatsen. Zal wel over een week of twee af zijn (op de geluidsinstallatie na, die koop ik over een paar maanden).
In de tussentijd moet ik nog mijn rijbewijs halen, krijg ik betaald. Ben al bezig, maar ik ga zelf nog eerst oefenen want dat scheelt weer een les of 10 als het aan de instructeur ligt. En 10 lessen scheelt al weer ¤450,- en dat gebruik ik dan b.v. voor een geluidsinstallatie set.
Krijg ook nog abonnement op sportschool en wat geld, ben al blij met rond de ¤100,- aangezien ik de rest al vergoed krijg (abonnement, rijbewijs, verbouwing). En een rijbewijs zou ik zelf niet willen betalen, is duur namelijk.![]()
tl;drquote:
Daar stopte ik met lezen, leer eerst maar eens hoe de wereld werkt jochie.quote:Op donderdag 2 juni 2011 19:44 schreef computerprobleem het volgende:
Maar ja, heb al sowieso iets gevraagd en geaccepteerd ''gekregen'': moeder moet al mijn openstaande rekeningen van bestellingen e.d. af betalen (rond de 175¤) en mijn vader wou mij gisteren ¤200,- geven omdat hij dacht dat ik al geslaagd was.![]()
Ik nam het niet aan, straks zak ik en heb ik die ¤200,- al uitgegeven.![]()
Hij gaat binnenkort voor 1 maand weg, nog voordat de uitslag bekend is. Dus best kut, cadeau pas later, maar wel groter.
Zeker vanuit je zolderraampje chicks bespiedenquote:Op donderdag 2 juni 2011 22:51 schreef dralion13 het volgende:
Ik mag iets uitzoeken van rond de 100 euro, ik ga er (met eigen geld erbij) een verrekijker van kopen, welke weet ik nog niet
Hahah wat een rukker ben je verwend nestquote:Op donderdag 2 juni 2011 19:44 schreef computerprobleem het volgende:
Maar ja, heb al sowieso iets gevraagd en geaccepteerd ''gekregen'': moeder moet al mijn openstaande rekeningen van bestellingen e.d. af betalen (rond de 175¤) en mijn vader wou mij gisteren ¤200,- geven omdat hij dacht dat ik al geslaagd was.![]()
Ik nam het niet aan, straks zak ik en heb ik die ¤200,- al uitgegeven.![]()
Hij gaat binnenkort voor 1 maand weg, nog voordat de uitslag bekend is. Dus best kut, cadeau pas later, maar wel groter.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.melksommelier en vertrouwenspersoon fok
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |