FOK!forum / Relaties & Psychologie / Moeite met voorstellen vriendin aan familie
Arolsenzondag 29 mei 2011 @ 12:44
Ik heb sinds kort een vriendin. Gaat best goed en het is heel leuk samen. Maar het betekent ook dat we er niet aan ontkomen om elkaars familie voor te stellen.

Ze is een geadopteerde Chinese. Nederlandse ouders, helemaal geen cultuurverschil en keurig en goed opgeleid. Maar ik heb zo het idee dat het bij mijn familie toch niet goed zal boteren.

Mijn ouders zijn in principe geen probleem, die zijn nog wel open minded genoeg. Maar in de rest van de familie is het wat problematischer. Ik heb een aantal ooms en neven die bijzonder bekrompen en weinig ontwikkeld zijn. Die vinden het al "raar" wanneer je met een vriendin van buiten de regio komt aanzetten. Laat staan een met buitenlandse roots. Ik heb het idee dat er een paar ook gewoon ronduit racistisch zijn.

Ik ben een beetje bang dat als ik haar een keer mee moet nemen deze familieleden zich bot en triest gaan gedragen. En dan ben ik bang dat ze er op afknapt.

Hoe kan ik het beste met zo'n situatie handelen?
-tape-zondag 29 mei 2011 @ 12:46
Zeggen dat het een Chinese is voordat je met haar er naartoe gaat? Mochten ze alsnog racistisch doen een paar stompen geven en nooit meer terug komen. Als ze niet normaal kunnen doen tegen je vriendin kunnen ze oprotten vind ik.
-tape-zondag 29 mei 2011 @ 12:47
Misschien een beetje kort door de bocht, maar zo iets zou ik niet pikken. Zelfs niet van familie.
snellejellezondag 29 mei 2011 @ 12:47
Gewoon niet te moeilijk doen. Alsof jij er iets aan kunt doen hoe je familie zich gedraagt, dat zal zij ook wel snappen.
wisezondag 29 mei 2011 @ 12:47
tja, doen ze dom en bot tegen jou en haar. Dan gewoon daar niet meer komen.
Maak van hun probleem niet de jouwe
deadly_kisszondag 29 mei 2011 @ 12:48
vertel er eerst eens over in je familie voordat je haar meeneemt?
dan kan je eerst de reacties afwachten...
en vertel haar daarna op een voorzichtige manier hoe ze reageerden zodat zij weet wat ze kan verwachten als ze elkaar ontmoeten.
wees echter niet te bang en dik het niet aan, anders zal de eerste ontmoeting al verkeerd gaan door verkeerde verwachtingen :)
Monco10zondag 29 mei 2011 @ 12:48
quote:
0s.gif Op zondag 29 mei 2011 12:44 schreef Arolsen het volgende:
Ik heb een aantal ooms en neven die weinig ontwikkeld zijn.
Wat heeft dat te maken met het wel of niet accepteren van je vriendinnetje?
rhubarbjezondag 29 mei 2011 @ 12:50
niets van aan trekken?
aan je vriendin uitleggen dat je niet weet hoe ze gaan reageren en duidelijk maken dat jij er niet zo over denkt
dan maakt het verder toch niet uit wat een oom of neef van je er van vindt?
Arolsenzondag 29 mei 2011 @ 12:51
quote:
0s.gif Op zondag 29 mei 2011 12:48 schreef Monco10 het volgende:

[..]

Wat heeft dat te maken met het wel of niet accepteren van je vriendinnetje?
Op zich niks behalve dat als het aankomt op het normaal doen over mensen met een ander kleurtje
Isis20zondag 29 mei 2011 @ 12:51
1 Vertel het aan je vriendin zodat ze zich kan voorbereiden,
2 Vertel het aan die familie voor ze je Chinese vriendin ontmoeten.
Reageren ze niet tof, dan zou ik gewoon zeggen: "Nou dan ontmoeten jullie haar niet, your loss. '
En dan nodig je alleen je ouders uit en de mensen die wel normaal reageerden.
Irriducibilezondag 29 mei 2011 @ 12:58
Neem dan ook een raszuivere vrouw verdomme!
FkTwkGs2012zondag 29 mei 2011 @ 13:00
quote:
0s.gif Op zondag 29 mei 2011 12:51 schreef Isis20 het volgende:
1 Vertel het aan je vriendin zodat ze zich kan voorbereiden,
2 Vertel het aan die familie voor ze je Chinese vriendin ontmoeten.
Reageren ze niet tof, dan zou ik gewoon zeggen: "Nou dan ontmoeten jullie haar niet, your loss. '
En dan nodig je alleen je ouders uit en de mensen die wel normaal reageerden.
Laat je ouders bij jullie komen eten. Dan heb je het voordeel van gastheerschap.
zustercliviazondag 29 mei 2011 @ 13:04
Laat haar je OP lezen en het probleem is opgelost.
Supersoepzondag 29 mei 2011 @ 13:11
Gewoon niet voorstellen aan de rest van je familie? Alsof je iets te maken wil hebben met je ooms en tantes. Die verliezen hun waarde zodra je te oud bent om je schoolrapport te laten zien voor geld.
Mishuzondag 29 mei 2011 @ 13:11
Ik zou de familieleden ook op een laag pitje houden als zij moeite hebben met iemand van Chinese afkomst. Familie of niet, dan zou ik mijn vriendin steunen. Zo praat je niet over mijn partner vind ik dan.

Maar ik zou ze eerst maar eens de kans geven om het wel goed te doen voordat je al je conclusies trekt :)
Suphomeszondag 29 mei 2011 @ 13:15
Als ze zich niet wisten te gedragen was het voor mij duidelijk, als ze dermate weinig respect voor je hebben kun je net zo goed geen contact meer hebben.

Maar eerst afwachten, wellicht word je prettig verrast.
Sam-xzondag 29 mei 2011 @ 13:16
Trek je er niet te veel van aan, ik snap dat het vervelend is. Maar als zij zien hoe leuk het meisje is, accepteren ze haar echt wel!
Silenuszondag 29 mei 2011 @ 13:21
Met zo'n simpele ooms wil je sowieso toch niet praten? En als je dan toch op een familiefeestje komt en iemand maakt zo'n opmerking, meteen (verbaal) slopen die gast. Komop, zo iemand lul je er toch vierkant uit in een minuut.

(Bijv: he hillbillie, ik weet niet of je wel eens naar je eigen wijf hebt gekeken maar daar wil echt helemaal niemand op :') :'))

...Nadeel is wel dat je dan je tante ook afzeikt, maargoed...voor de goede zaak moet dat kunnen.
Physicszondag 29 mei 2011 @ 13:22
Eerlijk gezegd vind ik het vertellen aan je vriendin dat je een bekrompen en racistische familie hebt een domme zet. Lekkere eerste kennismaking zal zij wel denken, zal de sfeer niet ten goede komen. Het vertellen aan de betreffende familieleden "dat je een buitenlandse vriendin hebt" klinkt ook zo dramatisch. Nee, als je de gelegenheid hebt kun je gewoon vertellen dat je een vriendin hebt en dat je (bijvoorbeeld) nog nooit eerder een aziatisch meisje gehad hebt, maar dat het ... (vul zelf in)..
Silenuszondag 29 mei 2011 @ 13:22
quote:
0s.gif Op zondag 29 mei 2011 13:22 schreef Physics het volgende:
, maar dat het ... (vul zelf in)..
Wel lekker strak aanvoelt? :')
Tja..1986zondag 29 mei 2011 @ 13:22
Met dat soort mensen, ookal is het familie, zou ik sowieso niet omgaan. Dus ik zie geen problemen.
Physicszondag 29 mei 2011 @ 13:23
quote:
0s.gif Op zondag 29 mei 2011 13:22 schreef Silenus het volgende:

[..]

Wel lekker strak aanvoelt? :')
Ja! Omdat die aziaten zo'n kleine pik hebben. Zullen de simpele ooms vast kostelijk om kunnen lachen.

Nee dat het eigenlijk niet veel uitmaakt qua innerlijk of zo.

PS: Ik heb ook bekrompen familie, alleen die zie ik bijna nooit omdat ik geen zin heb om woorden als "bakellende" en VVDieven te horen.
Silenuszondag 29 mei 2011 @ 13:26
quote:
0s.gif Op zondag 29 mei 2011 13:23 schreef Physics het volgende:

Nee dat het eigenlijk niet veel uitmaakt qua innerlijk of zo.
Haha niet veel? Dat is an sich al een 'racistische' opmerking. "Dag ome Arie, ik heb nu een Chinese vriendin maar qua innerlijk maakt het niet zoveel uit, ze is bijna net zo leuk als een Arische übermensch!"

Het hele 'ze is aziatisch'-idee hoeft niet eens besproken te worden, het is simpelweg geen issue. Als Arolsen nou met een drachtige kameel aan komt zetten en dat voorstelt als zijn nieuwe vriendin..ja, dan mogen er best wat kritische kanttekeningen geplaatst worden. Maar bij een Aziatisch meisje? :') Ze is nota bene geadopteerd, dus het is nou niet bepaald dat ie één of ander klein heikneutertje uit hoog-Tibet heeft meegesmokkeld op z'n rondreis ofzo.
Garisson72zondag 29 mei 2011 @ 13:26
Laat haar wat bakken nasi goreng en ku lu yuk meenemen, wat hoe racistisch ze ook zijn, dat lusten ze vast wel.
Silenuszondag 29 mei 2011 @ 13:27
quote:
0s.gif Op zondag 29 mei 2011 13:23 schreef Physics het volgende:
PS: Ik heb ook bekrompen familie, alleen die zie ik bijna nooit omdat ik geen zin heb om woorden als "bakellende" en VVDieven te horen.
De typische oom die denkt dat het grappig is om de dag te beginnen met 'goeiemoggel'. Ik ga ook nooit naar familiefeestjes, al zijn ze van mij lang niet zo erg. Maar toch.
Pizzakoppozondag 29 mei 2011 @ 13:38
Ik snap dat geforceerde familiaire gedoe nooit zo goed. Ik heb een Molukse vriendin en als mijn familie hier een probleem van zou maken dan is het vrij simpel dat ik geen contact meer zou onderhouden met diezelfde familie. Dat zogenaamde bloedverwantschap omdat je toevallig als een neef van Jan geboren bent is een grap van jewelste, een klootzak is een klootzak of het nou mijn neef is of niet.
Physicszondag 29 mei 2011 @ 14:13
quote:
0s.gif Op zondag 29 mei 2011 13:26 schreef Silenus het volgende:

[..]

Haha niet veel? Dat is an sich al een 'racistische' opmerking. "Dag ome Arie, ik heb nu een Chinese vriendin maar qua innerlijk maakt het niet zoveel uit, ze is bijna net zo leuk als een Arische übermensch!"

Het hele 'ze is aziatisch'-idee hoeft niet eens besproken te worden, het is simpelweg geen issue. Als Arolsen nou met een drachtige kameel aan komt zetten en dat voorstelt als zijn nieuwe vriendin..ja, dan mogen er best wat kritische kanttekeningen geplaatst worden. Maar bij een Aziatisch meisje? :') Ze is nota bene geadopteerd, dus het is nou niet bepaald dat ie één of ander klein heikneutertje uit hoog-Tibet heeft meegesmokkeld op z'n rondreis ofzo.
Ach als het verder heel leuke mensen zijn alleen wat dat betreft bekrompen omdat ze geen buitenlanders in hun sociale kring hebben.. Ik denk dat mijn oma ook raar zou opkijken/schrikken als ik met een bruin meisje thuis kom (ze is verder "de liefste oma van de wereld"). Alleen wat moet je dan verwachten met iemand die alleen maar basisschool heeft als opleiding?

Er is een verschil tussen racisme en ontwetendheid.
DvT1987zondag 29 mei 2011 @ 15:03
Ik zou het hele familie-gebeuren zo lang mogelijk uitstellen, dat ten eerste. Ik denk dat je, als je net een relatie hebt, gewoon je tijd en energie in elkaar moet steken en niet in wat anderen er allemaal van vinden. Daarnaast gaan ouders en familie zich er toch altijd een beetje tegenaanbemoeien (is geen woord, I know..) :D

En haar later aan ouders/broers/zussen voorstellen, die echt wel gezellig gaan doen als ze zien dat het serieus is. Ik denk dat die het belangrijkste zijn voor jou? En overige familie heb je in feite toch niet zoveel mee te maken? Zij snapt ook wel dat jij die ook maar erbij gekregen hebt.
Tauruszondag 29 mei 2011 @ 15:23
quote:
0s.gif Op zondag 29 mei 2011 13:38 schreef Pizzakoppo het volgende:
Ik snap dat geforceerde familiaire gedoe nooit zo goed. Ik heb een Molukse vriendin en als mijn familie hier een probleem van zou maken dan is het vrij simpel dat ik geen contact meer zou onderhouden met diezelfde familie. Dat zogenaamde bloedverwantschap omdat je toevallig als een neef van Jan geboren bent is een grap van jewelste, een klootzak is een klootzak of het nou mijn neef is of niet.
Precies, ik begrijp dat ook niet zo goed. Met familie zeer dichtbij heb je nog een verleden, dat je daar niet makkelijk afstand van doet vind ik wel logisch. Maar het contact met ooms en tantes verwatert toch wel, tenzij je er echt een leuke band mee hebt.

Je hebt familie nou eenmaal niet voor het kiezen, onzin om te blijven doen alsof je betrokken móet zijn.
#ANONIEMzondag 29 mei 2011 @ 15:26
quote:
0s.gif Op zondag 29 mei 2011 13:38 schreef Pizzakoppo het volgende:
Ik snap dat geforceerde familiaire gedoe nooit zo goed. Ik heb een Molukse vriendin en als mijn familie hier een probleem van zou maken dan is het vrij simpel dat ik geen contact meer zou onderhouden met diezelfde familie. Dat zogenaamde bloedverwantschap omdat je toevallig als een neef van Jan geboren bent is een grap van jewelste, een klootzak is een klootzak of het nou mijn neef is of niet.
Dat dus. En sowieso, lekker boeiend wat die ooms, tantes en neven en nichten ervan vinden.
deelnemerzondag 29 mei 2011 @ 15:32
Heb je uiteindelijk een meisje aan de haak geslagen, dan laat het toch niet verpesten door je ooms en tantes. Het is beter om je familie op te hervoeden.
Arolsenzondag 29 mei 2011 @ 15:41
Dank voor de reacties. Ik zal proberen dit nog even uit te stellen tot het echt goed zit.

Mijn familie woont overigens allemaal bij elkaar in de buurt en is tamelijk hecht. En er zijn ook mensen bij waar ik wel erg gesteld op ben. Dat maakt het wel lastig.
n8nzondag 29 mei 2011 @ 15:43
quote:
0s.gif Op zondag 29 mei 2011 12:50 schreef rhubarbje het volgende:
niets van aan trekken?
aan je vriendin uitleggen dat je niet weet hoe ze gaan reageren en duidelijk maken dat jij er niet zo over denkt
dan maakt het verder toch niet uit wat een oom of neef van je er van vindt?
WammesWaggelzondag 29 mei 2011 @ 15:47
Misschien moet je vooral benadrukken dat ze een Nederlands meisje is met alleen een Aziatisch uiterlijk.
n8nzondag 29 mei 2011 @ 15:48
quote:
7s.gif Op zondag 29 mei 2011 15:47 schreef WammesWaggel het volgende:
Misschien moet je vooral benadrukken dat ze een Nederlands meisje is met alleen een Aziatisch uiterlijk.
Beetje verantwoorden waarom ze 'waardig' genoeg zou zijn, lekker boeiend of ze wel 'Nederlands' genoeg is
WammesWaggelzondag 29 mei 2011 @ 15:51
quote:
7s.gif Op zondag 29 mei 2011 15:48 schreef n8n het volgende:

[..]

Beetje verantwoorden waarom ze 'waardig' genoeg zou zijn, lekker boeiend of ze wel 'Nederlands' genoeg is
Het gaat alleen om de eerste indruk, iedereen doet zich sowieso de eerste keer anders voor dan hij of zij is.
Over zes maanden zit ze daar ook op de bank net als de rest onderuit scheten te laten, zo gaat dat vaak bij relaties.
n8nzondag 29 mei 2011 @ 15:55
quote:
0s.gif Op zondag 29 mei 2011 15:51 schreef WammesWaggel het volgende:

[..]

Het gaat alleen om de eerste indruk, iedereen doet zich sowieso de eerste keer anders voor dan hij of zij is.
Over zes maanden zit ze daar ook op de bank net als de rest onderuit scheten te laten, zo gaat dat vaak bij relaties.
Ik zou zelf geen moeite steken in het verantwoorden van mijn keuzes binnen relaties. Bovendien steun je het gedrag om iemand op 'specificaties' te beoordelen
deelnemerzondag 29 mei 2011 @ 15:58
quote:
0s.gif Op zondag 29 mei 2011 15:41 schreef Arolsen het volgende:
Dank voor de reacties. Ik zal proberen dit nog even uit te stellen tot het echt goed zit.

Mijn familie woont overigens allemaal bij elkaar in de buurt en is tamelijk hecht. En er zijn ook mensen bij waar ik wel erg gesteld op ben. Dat maakt het wel lastig.
Doe het dan stapje voor stapje. Niet haar meeslepen naar een grote familie happening, maar 1 - 1 kennismakingen. Begin met degenen die er het beste op reageren.
VonHintenzondag 29 mei 2011 @ 15:59
quote:
0s.gif Op zondag 29 mei 2011 12:44 schreef Arolsen het volgende:
Ik heb sinds kort een vriendin. Gaat best goed en het is heel leuk samen. Maar het betekent ook dat we er niet aan ontkomen om elkaars familie voor te stellen.

Ze is een geadopteerde Chinese. Nederlandse ouders, helemaal geen cultuurverschil en keurig en goed opgeleid. Maar ik heb zo het idee dat het bij mijn familie toch niet goed zal boteren.

Mijn ouders zijn in principe geen probleem, die zijn nog wel open minded genoeg. Maar in de rest van de familie is het wat problematischer. Ik heb een aantal ooms en neven die bijzonder bekrompen en weinig ontwikkeld zijn. Die vinden het al "raar" wanneer je met een vriendin van buiten de regio komt aanzetten. Laat staan een met buitenlandse roots. Ik heb het idee dat er een paar ook gewoon ronduit racistisch zijn.

Ik ben een beetje bang dat als ik haar een keer mee moet nemen deze familieleden zich bot en triest gaan gedragen. En dan ben ik bang dat ze er op afknapt.

Hoe kan ik het beste met zo'n situatie handelen?
De rest van de familie? Wat heeft de rest van de familie in hemelsnaam met jouw vriendin te maken?

Voor de rest denk ik dat het wel los zal lopen. Ze zullen echt geen babi-pangang grappen gaan maken waar ze bijzit. En als ze dat wel doen weet je ook weer waar je aan toe bent en hoef je ze nooit meer te zien.
VonHintenzondag 29 mei 2011 @ 16:01
quote:
14s.gif Op zondag 29 mei 2011 13:26 schreef Garisson72 het volgende:
Laat haar wat bakken nasi goreng en ku lu yuk meenemen, wat hoe racistisch ze ook zijn, dat lusten ze vast wel.
En laat haar "sambal baai?" zeggen bij het opscheppen!
Frag_adderzondag 29 mei 2011 @ 16:41
Ik zou gewoon mededelen dat je je vriendin graag aan hun voor wilt stellen, dat ze chinees is en verwacht dat zij zich goed gedragen. ALs ze echt een leuke vrouw is zullen ze dat toch wel zien? :D
Joe-Mommazondag 29 mei 2011 @ 17:39
Wat een hillbillies!! Bekrompen zooitje.

Maar wel wekelijks babi pangang bestellen bij de lokale chinees.


Wil-je-menu?? Neeehh straks 1st ff eten. :')
YouCanLeaveYourHeadOnmaandag 30 mei 2011 @ 22:27
quote:
14s.gif Op zondag 29 mei 2011 13:26 schreef Garisson72 het volgende:
Laat haar wat bakken nasi goreng en ku lu yuk meenemen, wat hoe racistisch ze ook zijn, dat lusten ze vast wel.
ik moest lachen :D
magnetronkoffiedinsdag 31 mei 2011 @ 11:08
quote:
0s.gif Op zondag 29 mei 2011 12:44 schreef Arolsen het volgende:Hoe kan ik het beste met zo'n situatie handelen?
Schijt hebben aan hun, je ligt toch niet met die ooms samen in bed? :P

Jouw keus = jouw keus. Als zij het er niet mee eens zijn, dan zou dat toch hun probleem moeten zijn en niet 't jouwe? ;)
Cornelis83dinsdag 31 mei 2011 @ 11:30
Familie aan mijn vaders kant zijn rasechte friezen en hadden in de regel ook niet echt een positieve mening over buitenlanders, zelfs over mensen buiten de provincie (ja, zo erg waren ze ;'( ) En toen een nicht van diezelfde vaders kant met een ghanees aan kwam zetten waren ze ook niet altijd even blij / werden de (rascistische) grappen ook wel eens gemaakt, maar nooit in de buurt van hem. Inmiddels weten ze niet beter en is hij meer dan geaccepteerd. Komt daarbij dat hij ook veel van computers afweet dus dat was weer een zegen voor mij :P Kwamen ze niet allemaal meer bij mij aankloppen.

Oftewel samengevat: in het begin zullen de opmerkingen er wel zijn, net als de grappen. Maar naar verloop van tijd wennen ze er wel aan. En mochten ze echt rascistisch zijn en je vriendin zelfs kleineren waar ze zelf bij is, ja, dan hoef ik niets meer te zeggen dan dat er al is gezegd: negeren en vermijden. Maar dan heb je echt extreme gevallen in je familie.
vosssdinsdag 31 mei 2011 @ 11:40
quote:
Ik ben een beetje bang dat als ik haar een keer mee moet nemen deze familieleden zich bot en triest gaan gedragen. En dan ben ik bang dat ze er op afknapt.
Als ze dat doen waar zij al dan niet bij is dan zet je ze toch meteen op hun nummer.
Punten bij je vriendin en dat ze maar de tering krijgen met hun onderontwikkelde en bekrompen gedachtes en dat kan je ze prima letterlijk zeggen.

Bovendien zijn het zoals ik lees neven/ooms, dus waar gaat het over, die mensen hoef je helemaal niet te zien als je daar geen zin in hebt. Met ouders ligt dat net iets anders, maar ook die kan je aan de kant schuiven mocht het nodig zijn :)
SawItdinsdag 31 mei 2011 @ 15:43
Familie is er toch juist om je te steunen?

Gekke familie heb jij, sterkte!
Weltschmerzdinsdag 31 mei 2011 @ 16:04
quote:
0s.gif Op zondag 29 mei 2011 12:44 schreef Arolsen het volgende:

Ik ben een beetje bang dat als ik haar een keer mee moet nemen deze familieleden zich bot en triest gaan gedragen. En dan ben ik bang dat ze er op afknapt.

Hoe kan ik het beste met zo'n situatie handelen?
Ik kan me wel voorstellen dat ze op jou zou afknappen als je het niet voor haar opneemt of iets dergelijks. Maar als ze afknapt op je familie, het zou de eerste niet zijn die afknapt op schoonfamilie, dat komt meer voor, om allerlei redenen.

Het zou ook best wel eens mee kunnen vallen. Vaak heb je in dorpen een soort 'racisme' wat al begint bij de dorpsgrens. Heb je iemand uit een naburig dorp, dan is dat er al eentje van buiten, met negatieve stereotypen etc. Een vriendinnetje uit een andere familie dan de eigen is vaak al een schok... En dan hoe verder weg, hoe groter de achterdocht, de onwennigheid, vaak ook gewoon angst. Het is heel erg bekrompen natuurlijk, maar het is vaak ook niet meer dan bekrompen en niet kwaadaardig. Als je het ziet voor wat het is (indien het geval) dan wordt het ook een stuk luchtiger omdat het er eigenlijk alleen maar om gaat "wij" en "zij", waarbij "wij" dan het dorp is. Maar vaak gaat met die mentaliteit ook gepaard dat iemand heel snel tot "wij" gerekend gaat worden, door een familieband.
Blobjedinsdag 31 mei 2011 @ 16:10
Man wat een slap gedoe van TS. Ze accepteren haar maar gewoon zoals ze is. Doen ze dat niet dan ga je daar heel gauw weer weg en zoek je ze nooit weer op. Waarom doe je zo moeilijk?
Devzdinsdag 31 mei 2011 @ 16:15
quote:
0s.gif Op dinsdag 31 mei 2011 16:10 schreef Blobje het volgende:
Man wat een slap gedoe van TS. Ze accepteren haar maar gewoon zoals ze is. Doen ze dat niet dan ga je daar heel gauw weer weg en zoek je ze nooit weer op. Waarom doe je zo moeilijk?
Precies. Als ze haar niet accepteren zou dat voor mij genoeg reden zijn om sowieso niets meer met die familie te maken te willen hebben.
Fleischmeisterdinsdag 31 mei 2011 @ 17:11
Ah ja dat soort lui. Dezelfde figuren die ook nooit hun dorp verlaten, alleen maar om poep- en pisgrappen kunnen lachen en elke dag dezelfde prak naar binnen werken. Die alles hebben aan te merken op negers terwijl ze er nog nooit 1 in het echt gezien hebben _O-

Als mijn familie problemen heeft met de vrouw waar ik verliefd op word, dan hebben ze ook een probleem met mij.
Gelukkig kan het hen niks verrotten, al zou ze groen zijn met blauwe stippen :')

Mijn familie komt uit een wat meer 'stadse' omgeving, Rotterdam e.o... ik kan me indenken dat die plattelandslui er een stuk bekrompener over denken.
Burdiedinsdag 31 mei 2011 @ 17:19
quote:
0s.gif Op zondag 29 mei 2011 15:41 schreef Arolsen het volgende:
Dank voor de reacties. Ik zal proberen dit nog even uit te stellen tot het echt goed zit.

Mijn familie woont overigens allemaal bij elkaar in de buurt en is tamelijk hecht. En er zijn ook mensen bij waar ik wel erg gesteld op ben. Dat maakt het wel lastig.
Moah, dan zullen ze het allemaal al wel weten he.

"Luuster es naar wa'k nu weer heurt heb! Die Arols'n hej... die dut zon spleetaugie te'enweurdig"
Fleischmeisterdinsdag 31 mei 2011 @ 17:31
quote:
12s.gif Op dinsdag 31 mei 2011 17:19 schreef Burdie het volgende:

[..]

Moah, dan zullen ze het allemaal al wel weten he.

"Luuster es naar wa'k nu weer heurt heb! Die Arols'n hej... die dut zon spleetaugie te'enweurdig"
_O-

Ik zat hiernet trouwens wel een beetje alle plattelanders over 1 kam te scheren... maar m'n oma is er ook zo 1 en toen de zwarte vriend van m'n zus over de vloer kwam was ze helemaal weg van hem :D Hangt dus ook gewoon van de persoon af...
spookje-van-het-noordenwoensdag 1 juni 2011 @ 18:52
rare familieleden heb je zeg, wat jammer ...

Ben zelf donker en ook geadopteerd, we zijn dus niks anders dan nederlands behalve ons kleurtje. Nederlands opgevoed, nederlands eten, alleen de nederlandse taal en nog steeds heb je zielige mensen die de wereld van de geadopteerde man en vrouw niet snappen

''wat praat je goed nederlands! '' ;(
Trashcanmanwoensdag 1 juni 2011 @ 19:22
Mja, laat ik maar eens normaal reageren in een Arolsen topic.

Been there, done that. Een ex vriendin van me is ook donker. Ik heb ook wel een aantal van die 'wat de boer niet kent' -types er tussen zitten. Niemand deed raar bij het voorstellen, bij mijn familie is het bij die paar lui puur het onbekende wat dat soort 'humor' doet ontstaan. Best sneu uiteraard, maar je zult merken dat het allemaal wel meevalt als het puntje bij het paaltje komt.
Arolsenzaterdag 4 juni 2011 @ 12:47
Heb er ook eens met mn ouders over gepraat (waren dolenthousiast trouwens). Die snappen wel waar ik mee zit en willen het geheel wel een beetje masseren.
Cracka-asszaterdag 4 juni 2011 @ 17:30
quote:
0s.gif Op dinsdag 31 mei 2011 17:11 schreef Henno het volgende:
Mijn familie komt uit een wat meer 'stadse' omgeving, Rotterdam e.o... ik kan me indenken dat die plattelandslui er een stuk bekrompener over denken.
Daar heb je natuurlijk het omgekeerde probleem. Dan is het bijna een exotische verrassing als je met een roomblanke thuis komt.
Catbertzaterdag 4 juni 2011 @ 18:23
Ik denk dat het ook nog best wel eens mee kan vallen en dat de TS zich drukker maakt dan nodig. Ze zullen misschien wat raar opkijken maar als ze gewoon een normale leuke meid blijkt te zijn gaan ze vast niet moeilijk meer doen. En als ze dat wel doen dan weet je ook genoeg.

quote:
0s.gif Op dinsdag 31 mei 2011 17:11 schreef Henno het volgende:
Mijn familie komt uit een wat meer 'stadse' omgeving, Rotterdam e.o... ik kan me indenken dat die plattelandslui er een stuk bekrompener over denken.
Alsof er in de stad geen racistische mensen wonen. Mijn familie komt uit Twente en een van de nichtjes heeft ook een relatie met een neger gehad. Deed niemand moeilijk over.
Morendozaterdag 4 juni 2011 @ 21:12
quote:
0s.gif Op zaterdag 4 juni 2011 12:47 schreef Arolsen het volgende:
Heb er ook eens met mn ouders over gepraat (waren dolenthousiast trouwens). Die snappen wel waar ik mee zit en willen het geheel wel een beetje masseren.
Vanwege je Chineze vriendin zou ik om een Thaise massage vragen, wel zo toepasselijk.
betyarzondag 5 juni 2011 @ 01:52
Niet zo nauw kijken.
RiftNLzondag 5 juni 2011 @ 02:04
Gewoon tegen je ooms zeggen dat het voordeel is dat ze voor 5 euro in China etc het met jonge meiden kunnen doen, insta accept ftw
Morendozondag 5 juni 2011 @ 02:05
Of bleek het ijs dool te zeggen dat je vliendin haal vadel een lestaulant heeft en dat iedeleen is uitgenodigd om een keel lekkel glatis te komen eten.
linpuntzondag 5 juni 2011 @ 02:08
Vriendin inlichten.
Er zitten er een paar tussen van de schoonfamilie die het grappig vinden om elke keer te vragen of ik loempia's bij me heb, dat terwijl ik 20 jaar in Nederland leef en een ontzettende kaaskop ben vanbinnen. Maar dat is dan iets wat ik maar voor lief neem, wel fijn om te weten dat dat eraan zat te komen. :')

quote:
14s.gif Op zaterdag 4 juni 2011 21:12 schreef Morendo het volgende:

[..]

Vanwege je Chineze vriendin zou ik om een Thaise massage vragen, wel zo toepasselijk.
En omdat wij Nederlanders zijn moeten we net als de Duitsers fietsen stelen. :')
Halconzondag 5 juni 2011 @ 02:10
quote:
0s.gif Op zondag 5 juni 2011 02:08 schreef linpunt het volgende:
Vriendin inlichten.
Er zitten er een paar tussen van de schoonfamilie die het grappig vinden om elke keer te vragen of ik loempia's bij me heb, dat terwijl ik 20 jaar in Nederland leef en een ontzettende kaaskop ben vanbinnen. Maar dat is dan iets wat ik maar voor lief neem, wel fijn om te weten dat dat eraan zat te komen. :')

[..]

En omdat wij Nederlanders zijn moeten we net als de Duitsers fietsen stelen. :')
Ik heb een vlaagje: heb je loempia's bij je? Heb wel tlek namelijk.
Nuchterheidzondag 5 juni 2011 @ 02:11
quote:
0s.gif Op zondag 5 juni 2011 02:08 schreef linpunt het volgende:
Vriendin inlichten.
Er zitten er een paar tussen van de schoonfamilie die het grappig vinden om elke keer te vragen of ik loempia's bij me heb, dat terwijl ik 20 jaar in Nederland leef en een ontzettende kaaskop ben vanbinnen. Maar dat is dan iets wat ik maar voor lief neem, wel fijn om te weten dat dat eraan zat te komen. :')

[..]

En omdat wij Nederlanders zijn moeten we net als de Duitsers fietsen stelen. :')
Hoe origineel :{
linpuntzondag 5 juni 2011 @ 02:11
quote:
0s.gif Op zondag 5 juni 2011 02:10 schreef Halcon het volgende:

[..]

Ik heb een vlaagje: heb je loempia's bij je? Heb wel tlek namelijk.
gelukkig ben je slim. :')
Halconzondag 5 juni 2011 @ 02:12
quote:
0s.gif Op zondag 5 juni 2011 02:11 schreef linpunt het volgende:

[..]

gelukkig ben je slim. :')
Dat klopt inderdaad.
linpuntzondag 5 juni 2011 @ 02:13
quote:
14s.gif Op zondag 5 juni 2011 02:12 schreef Halcon het volgende:

[..]

Dat klopt inderdaad.
Compensatie voor humor en uiterlijk dan maar he. :)
SPOILER
:*
Halconzondag 5 juni 2011 @ 02:14
quote:
0s.gif Op zondag 5 juni 2011 02:13 schreef linpunt het volgende:

[..]

Compensatie voor humor en uiterlijk dan maar he. :)
SPOILER
:*
Dan ben jij dus best wel dom en humorloos?

SPOILER
:9
Morendozondag 5 juni 2011 @ 02:14
quote:
0s.gif Op zondag 5 juni 2011 02:08 schreef linpunt het volgende:
En omdat wij Nederlanders zijn moeten we net als de Duitsers fietsen stelen. :')
Precies! Wanneer we zulke, leuke, dingen met elkaar verzinnen dan komt TS er wel.
Halconzondag 5 juni 2011 @ 02:14
quote:
14s.gif Op zondag 5 juni 2011 02:14 schreef Morendo het volgende:

[..]

Precies! Wanneer we zulke, leuke, dingen met elkaar verzinnen dan komt TS er wel.
Maar intussen wel zeuren als mensen zin hebben in een loempia.
linpuntzondag 5 juni 2011 @ 02:15
Oh en het is sowieso leuk om wat te vertellen over je familie. Dan kan ze daarmee een gesprek op gang brengen waardoor die mensen of impressed zijn of met hun passie kunnen pimpen. Kweekt ze weer veel goodwill. :)
Morendozondag 5 juni 2011 @ 02:15
Wow, Aziatische mensen zijn slim. Dit was gewoon keihard ingestudeerd en Halcon loopt er met open ogen in. _O_
Halconzondag 5 juni 2011 @ 02:16
quote:
10s.gif Op zondag 5 juni 2011 02:15 schreef Morendo het volgende:
Wow, Aziatische mensen zijn slim. Dit was gewoon keihard ingestudeerd en Halcon loopt er met open ogen in. _O_
Iets instuderen heeft weinig met slimheid te maken.

SPOILER
Heb je d'r Fobo al gezien? Daar loop jij ook graag even in hoor.
Morendozondag 5 juni 2011 @ 02:18
Ze is een Ernepper; harde afknapper. :{w
linpuntzondag 5 juni 2011 @ 02:19
quote:
10s.gif Op zondag 5 juni 2011 02:15 schreef Morendo het volgende:
Wow, Aziatische mensen zijn slim. Dit was gewoon keihard ingestudeerd en Halcon loopt er met open ogen in. _O_
En goed in wiskunde, bij voorbaat. Dus als er geld mist uit de kassa ligt het nooit aan mij vanwege mijn aziatische uiterlijk. :')

quote:
0s.gif Op zondag 5 juni 2011 02:18 schreef Morendo het volgende:
Ze is een Ernepper; harde afknapper. :{w
Een whut. :')

Oh Ts; als je haar waarschuwd voor de bekrompen mensen, meldt ook uiterlijk. En ook vertellen wie er juist wel chill zijn.
Morendozondag 5 juni 2011 @ 02:22
quote:
0s.gif Op zondag 5 juni 2011 02:19 schreef linpunt het volgende:

[..]

En goed in wiskunde, bij voorbaat. Dus als er geld mist uit de kassa ligt het nooit aan mij vanwege mijn aziatische uiterlijk. :')
Das een gevolgtrekking die ik niet helemaal doorzie. Enfin, jij stampt toch geen konijnen kapot op schoenen met naaldhakken?
quote:
Een whut. :')
Inwoner van Arnhem.
linpuntzondag 5 juni 2011 @ 02:24
quote:
2s.gif Op zondag 5 juni 2011 02:22 schreef Morendo het volgende:

[..]

Das een gevolgtrekking die ik niet helemaal doorzie. Enfin, jij stampt toch geen konijnen kapot op schoenen met naaldhakken?

[..]

Inwoner van Arnhem.
Nee tuurlijk niet. Wij lopen toch ook niet massaal op klompen??
Dit is echt zo'n wous misvatting. Alsof alle aziaten ook alleen maar met stokjes eten en niet kunnen rijden. En iedereen uit Brazilië is goed in voetbal. 8)7

Ik woon er niet meer, heb er gewoond voor studie.
Morendozondag 5 juni 2011 @ 02:27
quote:
0s.gif Op zondag 5 juni 2011 02:24 schreef linpunt het volgende:
En iedereen uit Brazilië is goed in voetbal.
Sinds Juan bij Ajax onder contract heeft gestaan geloof ik daar ook niet meer in. :N
Halconzondag 5 juni 2011 @ 02:33
quote:
0s.gif Op zondag 5 juni 2011 02:27 schreef Morendo het volgende:

[..]

Sinds Juan bij Ajax onder contract heeft gestaan geloof ik daar ook niet meer in. :N
Dat is een Argentijn, toch?
Morendozondag 5 juni 2011 @ 02:37
Oh ja, Santos bedoelde ik. Drama was dat zeg. :')
Halconzondag 5 juni 2011 @ 02:43
quote:
0s.gif Op zondag 5 juni 2011 02:37 schreef Morendo het volgende:
Oh ja, Santos bedoelde ik. Drama was dat zeg. :')
Die gast die toen na 6 seconde rood kreeg tegen PSV? :')
Morendozondag 5 juni 2011 @ 02:43
quote:
0s.gif Op zondag 5 juni 2011 02:43 schreef Halcon het volgende:

[..]

Die gast die toen na 6 seconde rood kreeg tegen PSV? :')
Ja, volgens mij nog steeds een record.
Halconzondag 5 juni 2011 @ 02:45
quote:
2s.gif Op zondag 5 juni 2011 02:43 schreef Morendo het volgende:

[..]

Ja, volgens mij nog steeds een record.
19 seconde was het, maar idd nog steeds een record.

1987-1990
1990-1991
1991-1992
1992-1994
1994-1995
1995-1997
1997-1997
1997-1999
2000
2001
2001
2001
2002
2003
2003
2004-2006

Novorizontino
Internacional
Botafogo
Bordeaux
AC Fiorentina
AFC Ajax
Atlético Mineiro
São Paulo FC
Santos FC
Jinan
Gama
Luneng Taichan
Etti Jundiai
Club Bolívar
Joinville EC
Portuguesa Santista

Toch behoorlijk wat interlands gespeeld.
#ANONIEMzondag 5 juni 2011 @ 14:12
quote:
14s.gif Op zondag 5 juni 2011 02:05 schreef Morendo het volgende:
Of bleek het ijs dool te zeggen dat je vliendin haal vadel een lestaulant heeft en dat iedeleen is uitgenodigd om een keel lekkel glatis te komen eten.
ik moest lachen. :')