model du jourquote:Op vrijdag 18 januari 2013 00:08 schreef djkoelkast het volgende:
Kreeg er nog een paar:
[ afbeelding ]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zaterdag 11 mei 2013 14:19 schreef Mokkels het volgende:
Alles op deze pagina: http://gothiccynthiaaamodel.intropagina.nl/portfolio.html
Maar dan vooral dit. In de spoiler. NSFW.Slim van die fotograaf om haar kop te bedekken.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zaterdag 11 mei 2013 14:19 schreef Mokkels het volgende:
Alles op deze pagina: http://gothiccynthiaaamodel.intropagina.nl/portfolio.html
Maar dan vooral dit. In de spoiler. NSFW.Wtf.. lijkt net of er een lijk op het strand ligtSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.It's okay to be white
quote:Op zaterdag 11 mei 2013 14:19 schreef Mokkels het volgende:
Alles op deze pagina: http://gothiccynthiaaamodel.intropagina.nl/portfolio.html
Maar dan vooral dit. In de spoiler. NSFW.Ha, deze kende ik nog niet.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
quote:Op zondag 12 mei 2013 18:28 schreef Ceviche het volgende:
Zie net zo'n foto met games: 'Yes, models play videogames as well!' En die games: Harry Potter, het huis anubis en nog wat van de Laura-serie
quote:Op zaterdag 11 mei 2013 14:19 schreef Mokkels het volgende:
Alles op deze pagina: http://gothiccynthiaaamodel.intropagina.nl/portfolio.html
Maar dan vooral dit. In de spoiler. NSFW.Wat is datSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.?
quote:
Ja dat klopt ook niet... denk ik.. een heeeeel raar kind is het in ieder geval.quote:Op zondag 12 mei 2013 19:02 schreef Ceviche het volgende:
[..]
Vond die verhalen over loverboys en haar overleden vriend al moeilijk te geloven, lees nu ook overal dat dat waarschijnlijk ook het geval is.
In die docu leken haar ouders wel lieve mensen, dat dan weer wel.quote:Op zondag 12 mei 2013 19:10 schreef Mokkels het volgende:
[..]
Ja dat klopt ook niet... denk ik.. een heeeeel raar kind is het in ieder geval.
der rechter oog is raar. mannelijke kaaklijn. lippen zien er niet uit. ogen en wenkbrouwen zitten te ver van elkaar. ze kijkt uit der ogen alsof ze net door 10 man achter elkaar is doorgeblaft.quote:Op vrijdag 10 mei 2013 20:47 schreef AeliaDaAmora het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Als een man haar vies vindt dat is hij 10000 procent homo, gek, of jaloers dat hij nooit zo'n mooie vrouw kan krijgen. Ik denk het laatste, veel succes Djkoelkast
Dat van haar ogen komt door de witte eyeliner die ze op heeft. Alleen chinezen horen dat eigelijk te gebruiken om hun ogen groter te laten lijken. Bij ehmm... 'blanke' mensen ziet het er heel raar uit. En ja haar lippen zien er heel raar uit, net of de fillers scheef zijn gezet. Rechts hangt namelijk.quote:Op zondag 12 mei 2013 19:18 schreef Posergoth6667 het volgende:
[..]
der rechter oog is raar. mannelijke kaaklijn. lippen zien er niet uit. ogen en wenkbrouwen zitten te ver van elkaar. ze kijkt uit der ogen alsof ze net door 10 man achter elkaar is doorgeblaft.
/care. Als je haar niet lekker vind, ben je homo, punt uit.quote:Op zondag 12 mei 2013 19:18 schreef Posergoth6667 het volgende:
[..]
der rechter oog is raar. mannelijke kaaklijn. lippen zien er niet uit. ogen en wenkbrouwen zitten te ver van elkaar. ze kijkt uit der ogen alsof ze net door 10 man achter elkaar is doorgeblaft.
ik vind der niet lekker, zou der wel doen. ik ben zeker geen homo maar echt aantrekkelijk vind ik haar niet.quote:Op zondag 12 mei 2013 19:26 schreef Triptamine2 het volgende:
[..]
/care. Als je haar niet lekker vind, ben je homo, punt uit.
Smaken verschillen, maar do niet lekker vinden kan toch bijna niet.quote:Op zondag 12 mei 2013 19:27 schreef Posergoth6667 het volgende:
[..]
ik vind der niet lekker, zou der wel doen. ik ben zeker geen homo maar echt aantrekkelijk vind ik haar niet.
en als ik naar je UI kijk weet ik wel wie de homo hier is XD
die username heb ik echt al veel te lang XDquote:Op zondag 12 mei 2013 19:30 schreef Triptamine2 het volgende:
[..]
Smaken verschillen, maar do niet lekker vinden kan toch bijna niet.
Al denk ik, nu ik je username zie, dat jij meer voor het type Gothiccynthia gaat?
Een ontwijkend antwoord. Ik weet genoeg.quote:Op zondag 12 mei 2013 19:31 schreef Posergoth6667 het volgende:
[..]
die username heb ik echt al veel te lang XD
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Remember to let her into your heart
Then you can start to make it better
Was ooit triptamine, account is verneukt :(
quote:Op zondag 12 mei 2013 19:33 schreef Triptamine2 het volgende:
[..]
Een ontwijkend antwoord. Ik weet genoeg.MOET JE BLOCK?!!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Ik weet nietquote:
quote:Op zondag 12 mei 2013 20:04 schreef GekkePoes het volgende:
Maar die modellenwebsite garandeerd de privacy van de modellen, terwijl er overal de volledige naam, woonplaats en emailladres bij staat
Was er iets niet duidelijk aan wat ik tikte ? Het viel me op dat de gegevens er gewoon open naast die foto's staan. Dus als er vieze mannetjes zijn (of vrouwen) dan kunnen ze er gewoon even langs rijden. of op een valse manier een afspraak maken.quote:
quote:Op zondag 12 mei 2013 20:06 schreef GekkePoes het volgende:
[..]
Was er iets niet duidelijk aan wat ik tikte ? Het viel me op dat de gegevens er gewoon open naast die foto's staan. Dus als er vieze mannetjes zijn (of vrouwen) dan kunnen ze er gewoon even langs rijden. of op een valse manier een afspraak maken.
Ik lees ook te snel door de posts heen.quote:Op zondag 12 mei 2013 20:15 schreef Ceviche het volgende:
[..]mijn posts uitte mijn verwarring over de 'gegarandeerde privacy', niet over jouw post
Met een langequote:
quote:Op zaterdag 11 mei 2013 14:19 schreef Mokkels het volgende:
Alles op deze pagina: http://gothiccynthiaaamodel.intropagina.nl/portfolio.html
Maar dan vooral dit. In de spoiler. NSFW.Ik moet huilen. Niet eens vanwege Cynthia maar omdat de foto's technisch gezien niet eens aantrekkelijk zijn.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Kaleidoscopiklimax
Een meisje uit mijn klas zei vandaag dat ze de foto technisch goed vond. En wat voor opleiding doe ik? Juist, fotografie. Ik moest eventjes huilen...quote:Op maandag 13 mei 2013 20:27 schreef RadioSlut het volgende:
[..]
Ik moet huilen. Niet eens vanwege Cynthia maar omdat de foto's technisch gezien niet eens aantrekkelijk zijn.
quote:Op maandag 13 mei 2013 20:28 schreef Mokkels het volgende:
[..]
Een meisje uit mijn klas zei vandaag dat ze de foto technisch goed vond. En wat voor opleiding doe ik? Juist, fotografie. Ik moest eventjes huilen...
Maar sowieso. Waarom zou je iemand zo op de foto willen zetten?! Als ze daar ligt lijkt ze net iemand die aangespoelt is (Nee, niet omdat ze op een walvis ljikt.. oke oke, toch wel maar dat bedoel ik niet).. Vanwege dat zand en hoe ze daar ligt. Ze lijkt gewoon dood..quote:
Misschien is dat juist wel het idee.quote:Op maandag 13 mei 2013 20:31 schreef Mokkels het volgende:
[..]
Maar sowieso. Waarom zou je iemand zo op de foto willen zetten?! Als ze daar ligt lijkt ze net iemand die aangespoelt is (Nee, niet omdat ze op een walvis ljikt.. oke oke, toch wel maar dat bedoel ik niet).. Vanwege dat zand en hoe ze daar ligt. Ze lijkt gewoon dood..
Dit inderdaad. Echt heel slecht. Dat doe ik met mijn telefoon en een zeekoe nog geiler.quote:Op maandag 13 mei 2013 20:27 schreef RadioSlut het volgende:
[..]
Ik moet huilen. Niet eens vanwege Cynthia maar omdat de foto's technisch gezien niet eens aantrekkelijk zijn.
Ik ken nog een rar die je ook niet wil zienquote:Op maandag 13 mei 2013 21:43 schreef Mokkels het volgende:
Ja... weten jullie dat gothic cynthia een 'film' heeft gemaakt? Die nergens meer is te vinden?![]()
Ik heb nu screen shots onder m'n ogen gekregen.MIJN OGEN. Waarom ben ik zo nieuwsgierig en klik ik overal op?!
Nee dankje, ik heb al een trauma. Ik dacht eerst dat het een wortel was.quote:Op maandag 13 mei 2013 21:54 schreef debeterebob het volgende:
[..]
Ik ken nog een rar die je ook niet wil zien
Die gespleten haarpuntenquote:
Echt?quote:Op maandag 13 mei 2013 21:43 schreef Mokkels het volgende:
Ja... weten jullie dat gothic cynthia een 'film' heeft gemaakt? Die nergens meer is te vinden?![]()
Ik heb nu screen shots onder m'n ogen gekregen.MIJN OGEN. Waarom ben ik zo nieuwsgierig en klik ik overal op?!
Waar?quote:Op maandag 13 mei 2013 21:43 schreef Mokkels het volgende:
Ja... weten jullie dat gothic cynthia een 'film' heeft gemaakt? Die nergens meer is te vinden?![]()
Ik heb nu screen shots onder m'n ogen gekregen.MIJN OGEN. Waarom ben ik zo nieuwsgierig en klik ik overal op?!
Kwam ze tegen in een gesprek op facebook dat ging over het belachelijk maken van Cynthia. Het gesprek is nu verwijderd maar ik heb ze opgeslagen in mijn "Nooit naar kijken maar wel opslaan voor het geval dat"-map.quote:
In mijn map dus.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 16:38 schreef Ceviche het volgende:
[..]
Waar?
Ik ben ook nieuwsgierig. En ik heb een sterke maag
Ja, daar hebben we niks aan hequote:Op dinsdag 14 mei 2013 16:51 schreef Mokkels het volgende:
[..]
Kwam ze tegen in een gesprek op facebook dat ging over het belachelijk maken van Cynthia. Het gesprek is nu verwijderd maar ik heb ze opgeslagen in mijn "Nooit naar kijken maar wel opslaan voor het geval dat"-map.
[..]
In mijn map dus.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |