Was er iets niet duidelijk aan wat ik tikte ? Het viel me op dat de gegevens er gewoon open naast die foto's staan. Dus als er vieze mannetjes zijn (of vrouwen) dan kunnen ze er gewoon even langs rijden. of op een valse manier een afspraak maken.quote:
quote:Op zondag 12 mei 2013 20:06 schreef GekkePoes het volgende:
[..]
Was er iets niet duidelijk aan wat ik tikte ? Het viel me op dat de gegevens er gewoon open naast die foto's staan. Dus als er vieze mannetjes zijn (of vrouwen) dan kunnen ze er gewoon even langs rijden. of op een valse manier een afspraak maken.
Ik lees ook te snel door de posts heen.quote:Op zondag 12 mei 2013 20:15 schreef Ceviche het volgende:
[..]mijn posts uitte mijn verwarring over de 'gegarandeerde privacy', niet over jouw post
Met een langequote:
quote:Op zaterdag 11 mei 2013 14:19 schreef Mokkels het volgende:
Alles op deze pagina: http://gothiccynthiaaamodel.intropagina.nl/portfolio.html
Maar dan vooral dit. In de spoiler. NSFW.Ik moet huilen. Niet eens vanwege Cynthia maar omdat de foto's technisch gezien niet eens aantrekkelijk zijn.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Kaleidoscopiklimax
Een meisje uit mijn klas zei vandaag dat ze de foto technisch goed vond. En wat voor opleiding doe ik? Juist, fotografie. Ik moest eventjes huilen...quote:Op maandag 13 mei 2013 20:27 schreef RadioSlut het volgende:
[..]
Ik moet huilen. Niet eens vanwege Cynthia maar omdat de foto's technisch gezien niet eens aantrekkelijk zijn.
quote:Op maandag 13 mei 2013 20:28 schreef Mokkels het volgende:
[..]
Een meisje uit mijn klas zei vandaag dat ze de foto technisch goed vond. En wat voor opleiding doe ik? Juist, fotografie. Ik moest eventjes huilen...
Maar sowieso. Waarom zou je iemand zo op de foto willen zetten?! Als ze daar ligt lijkt ze net iemand die aangespoelt is (Nee, niet omdat ze op een walvis ljikt.. oke oke, toch wel maar dat bedoel ik niet).. Vanwege dat zand en hoe ze daar ligt. Ze lijkt gewoon dood..quote:
Misschien is dat juist wel het idee.quote:Op maandag 13 mei 2013 20:31 schreef Mokkels het volgende:
[..]
Maar sowieso. Waarom zou je iemand zo op de foto willen zetten?! Als ze daar ligt lijkt ze net iemand die aangespoelt is (Nee, niet omdat ze op een walvis ljikt.. oke oke, toch wel maar dat bedoel ik niet).. Vanwege dat zand en hoe ze daar ligt. Ze lijkt gewoon dood..
Dit inderdaad. Echt heel slecht. Dat doe ik met mijn telefoon en een zeekoe nog geiler.quote:Op maandag 13 mei 2013 20:27 schreef RadioSlut het volgende:
[..]
Ik moet huilen. Niet eens vanwege Cynthia maar omdat de foto's technisch gezien niet eens aantrekkelijk zijn.
Ik ken nog een rar die je ook niet wil zienquote:Op maandag 13 mei 2013 21:43 schreef Mokkels het volgende:
Ja... weten jullie dat gothic cynthia een 'film' heeft gemaakt? Die nergens meer is te vinden?![]()
Ik heb nu screen shots onder m'n ogen gekregen.MIJN OGEN. Waarom ben ik zo nieuwsgierig en klik ik overal op?!
Nee dankje, ik heb al een trauma. Ik dacht eerst dat het een wortel was.quote:Op maandag 13 mei 2013 21:54 schreef debeterebob het volgende:
[..]
Ik ken nog een rar die je ook niet wil zien
Die gespleten haarpuntenquote:
Echt?quote:Op maandag 13 mei 2013 21:43 schreef Mokkels het volgende:
Ja... weten jullie dat gothic cynthia een 'film' heeft gemaakt? Die nergens meer is te vinden?![]()
Ik heb nu screen shots onder m'n ogen gekregen.MIJN OGEN. Waarom ben ik zo nieuwsgierig en klik ik overal op?!
Waar?quote:Op maandag 13 mei 2013 21:43 schreef Mokkels het volgende:
Ja... weten jullie dat gothic cynthia een 'film' heeft gemaakt? Die nergens meer is te vinden?![]()
Ik heb nu screen shots onder m'n ogen gekregen.MIJN OGEN. Waarom ben ik zo nieuwsgierig en klik ik overal op?!
Kwam ze tegen in een gesprek op facebook dat ging over het belachelijk maken van Cynthia. Het gesprek is nu verwijderd maar ik heb ze opgeslagen in mijn "Nooit naar kijken maar wel opslaan voor het geval dat"-map.quote:
In mijn map dus.quote:Op dinsdag 14 mei 2013 16:38 schreef Ceviche het volgende:
[..]
Waar?
Ik ben ook nieuwsgierig. En ik heb een sterke maag
Ja, daar hebben we niks aan hequote:Op dinsdag 14 mei 2013 16:51 schreef Mokkels het volgende:
[..]
Kwam ze tegen in een gesprek op facebook dat ging over het belachelijk maken van Cynthia. Het gesprek is nu verwijderd maar ik heb ze opgeslagen in mijn "Nooit naar kijken maar wel opslaan voor het geval dat"-map.
[..]
In mijn map dus.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |