Youtube comments, daar ga je mening toch niet op baseren.quote:Op vrijdag 27 mei 2011 18:37 schreef Little_Lunatic het volgende:
[..]
De realiteit is dat het door moslims zelf gezegd word, lees eens wat meer andere forums en onder youtube filmpjes ...... Ik zuig het echt niet uit mijn duim.
Dus omdat er moslims zijn die rare dingen zeggen, mogen vrouwen met hoofddoekjes best bij de bushalte overgeslagen worden? Als ik je verkeerd begrijp, moet je het verband zelf maar even duidelijk maken.quote:Op vrijdag 27 mei 2011 18:37 schreef Little_Lunatic het volgende:
De realiteit is dat het door moslims zelf gezegd word, lees eens wat meer andere forums en onder youtube filmpjes ...... Ik zuig het echt niet uit mijn duim.
Waar zeg ik dat?quote:Op vrijdag 27 mei 2011 18:41 schreef Disana het volgende:
[..]
Dus omdat er moslims zijn die rare dingen zeggen, mogen vrouwen met hoofddoekjes best bij de bushalte overgeslagen worden? Als ik je verkeerd begrijp, moet je het verband zelf maar even duidelijk maken.
Veel leesplezier: http://forums.marokko.nl/quote:Op vrijdag 27 mei 2011 18:34 schreef Disana het volgende:
[..]
Wat een onzin. 'De meeste' moslims hebben het te druk met normaal leven om anderen dood te wensen of voor varken uit te maken.
Ik had het ook over andere forums, niet alleen over youtube. En mijn mening heb ik niet alleen gevormd door het internet.quote:Op vrijdag 27 mei 2011 18:40 schreef Doler12 het volgende:
[..]
Youtube comments, daar ga je mening toch niet op baseren.
Die bedoelde ik dus ook inderdaad.quote:Op vrijdag 27 mei 2011 18:43 schreef Die_Hofstadtgruppe het volgende:
[..]
Veel leesplezier: http://forums.marokko.nl/
Lees even terug, ik gaf 'n reactie op iemand die vond dat wij nederlanders moslims het leven zuur maken dus en ik ben van mening dat dat visa versa gebeurd. Wij nederlanders kunnen discrimineren maar dit gebeurd andersom net zo hard. Ik ben van mening dat die moslima niet uit het oogpunt van discriminatie voorbij gereden is.quote:Op vrijdag 27 mei 2011 18:44 schreef Disana het volgende:
[..]
Het is een vraag. Want jij legt kennelijk een verband, anders post je er niet over.
En wat is het verband met de vrouw die meent dat ze om haar hoofddoek werd achtergelaten door de chauffeur?quote:Op vrijdag 27 mei 2011 18:49 schreef Little_Lunatic het volgende:
Lees even terug, ik gaf 'n reactie op iemand die vond dat wij nederlanders moslims het leven zuur maken dus en ik ben van mening dat dat visa versa gebeurd. Wij nederlanders kunnen discrimineren maar dit gebeurd andersom net zo hard.
Zoals ik al zei, lees het even terug.quote:Op vrijdag 27 mei 2011 18:51 schreef Disana het volgende:
[..]
En wat is het verband met de vrouw die meent dat ze om haar hoofddoek werd achtergelaten door de chauffeur?
Het is er dus niet, maar jij suggereert dat het er is. Moslims die zich misdragen of raar denken hebben niets met deze zaak te maken.quote:Op vrijdag 27 mei 2011 18:52 schreef Little_Lunatic het volgende:
Zoals ik al zei, lees het even terug.
En na deze zin heb ik mijn visie gegeven dat het niet alleen die groep die 27 zetels heeft discrimineert maar dat het visa versa is.quote:We leven namelijk niet in een land waar een partij die moeders met kinderwagens het leven zuur wil maken 27 zetels haalt
Dus de bussen in Den Haag stoppen nooit. Interessant.quote:Op vrijdag 27 mei 2011 14:55 schreef Chef_M het volgende:
Klassiek geval, maar het ligt echt niet aan racisme ofzo hoor, weet niet hoe het daar zit, maar in Den Haag word je elke keer voorbij gereden als je een hoofddoek ophebt, gothic kleding aanheb, of eruit ziet als een vervelende puber enzo. Gebeurt echt tering vaak.
Achtergelaten? Volgens zou zelfs de telegraaf er niet zo'n dramatisch verhaal van maken..quote:Op vrijdag 27 mei 2011 18:51 schreef Disana het volgende:
[..]
En wat is het verband met de vrouw die meent dat ze om haar hoofddoek werd achtergelaten door de chauffeur?
She was left there to die...quote:Op vrijdag 27 mei 2011 19:07 schreef Life2.0 het volgende:
[..]
Achtergelaten? Volgens zou zelfs de telegraaf er niet zo'n dramatisch verhaal van maken..
Druk?quote:Op vrijdag 27 mei 2011 18:34 schreef Disana het volgende:
[..]
Wat een onzin. 'De meeste' moslims hebben het te druk met normaal leven om anderen dood te wensen of voor varken uit te maken.
Dat zou je dus, zeker wanneer het geregeld gebeurt, eigenlijk wel moeten doen. Dit aangezien het een aanwijzing is dat er waarschijnlijk ergens bij het vervoersbedrijf iets niet goed loopt.quote:Op vrijdag 27 mei 2011 14:54 schreef Spouwerranger het volgende:
Bussen rijden ook altijd geregeld aan mijn neus voorbij. Maak ik er een probleem van, nee. Altijd zo makkelijk om meteen discriminatie te gaan roepen
Eens, en als je het niet doet, moet je een ander niet kwalijk nemen dat hij of zij het wel doet.quote:Op vrijdag 27 mei 2011 19:45 schreef KreKkeR het volgende:
Dat zou je dus, zeker wanneer het geregeld gebeurt, eigenlijk wel moeten doen. Dit aangezien het een aanwijzing is dat er waarschijnlijk ergens bij het vervoersbedrijf iets niet goed loopt.
Niet elk fatsoen is een geschreven wet. Zeurwijven moet je gewoon negeren. Anders verzand je in geleuter.quote:Op vrijdag 27 mei 2011 19:56 schreef Disana het volgende:
[..]
Eens, en als je het niet doet, moet je een ander niet kwalijk nemen dat hij of zij het wel doet.
soms wel, maar dat komt dan weer niet in de krantquote:Op vrijdag 27 mei 2011 14:53 schreef OverRated het volgende:
Dit is echtEen autochtoon had hierover nooit een klacht ingediend..
quote:stond vanmorgen in graverstraat kerkrade te wachten op lijn 43 richting bocholtz toen de bus aan kwam rijden , deed ik een stap naar voren met mijn strippenkaart in de hand , reed de chauffeur bijna aan mij voorbij . toen ik instapte zei de chauffeur dat ik niet gezwaaid had ?????, en dat hij daarom eigenlijk niet hoefde te stoppen ,deze regeling bestond al heel lang beweerde hij, ik dacht eerst dat dit een grap was , maar later deed hij dit ook bij een oudere dame in de drievogelstraat , mevrouw had niet op tijd gezwaaid , vind dit erg kinderachtig ,
Nou ja, laat het dan maar 'ns op discriminatie gooien! Dan komt in de rechtszaak tenminste gelijk naar voren hoe vaak zo’n bus-eikel-chaufeur doorrijdtquote:Op vrijdag 27 mei 2011 14:49 schreef Stokstaart het volgende:
[..]
Toen ik in mijn jongere jaren met de bus moest liet zo'n eikel me ook wel eens bewust of onbewust staan en reed door. Waarom moet het bij sommige lui meteen weer op discriminatie gegooid worden?? Ze voelen zich altijd en overal direct gediscrimineerd![]()
.
Dit is geen kwestie van fatsoen. Er is hier sprake van (medewerkers van) een commercieel bedrijf dat haar (die de) betalende klanten mogelijk naait (naaien).quote:Op vrijdag 27 mei 2011 20:00 schreef 3-voud het volgende:
[..]
Niet elk fatsoen is een geschreven wet. Zeurwijven moet je gewoon negeren. Anders verzand je in geleuter.
Zo gek is dat niet als je ziet wat voor kloot violen er soms die bus instappen en de eikel uithangen om dat ze een kaartje zijn vergeten.quote:Op vrijdag 27 mei 2011 21:02 schreef SemperSenseo het volgende:
[..]
Nou ja, laat het dan maar 'ns op discriminatie gooien! Dan komt in de rechtszaak tenminste gelijk naar voren hoe vaak zo’n bus-eikel-chaufeur doorrijdt
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |