Het ging per ongeluk, normaal gesproken krul ik hem zo over de hele groep en kan kopt iemand hem wel dichtbij het doel hem erin. Gelijk toen ik hem nam wist ik dat hij niet goed ging.... Totdat die bal erin vloogquote:Op maandag 30 mei 2011 00:09 schreef Caland het volgende:
[..]
Probeer je dat vaker zo? Ook een tijdje gedaan, maar uiteindelijk niet echt effectief
Als je zeker weet dat je hem niet door verkoopt voor easy money vind ik het prima. 7k heb ik er ook nog wel voor overquote:Op maandag 30 mei 2011 00:17 schreef Tim86 het volgende:
Ik heb een 433 voor 6K te pakken, je mag hem voor die prijs overnemen als je wil
6K is prima joh, hoef niet overal winst op te makenquote:Op maandag 30 mei 2011 00:25 schreef Tobi-wan het volgende:
[..]
Als je zeker weet dat je hem niet door verkoopt voor easy money vind ik het prima. 7k heb ik er ook nog wel voor overMaar ik trek het gewoon niet om die pricefixers te belonen. Als ik zie dat hij meerdere voor een hoge prijs erop heeft staan dan zoek ik altijd gewoon verder.
O'Toole. Colchester, npower league 1. Nationaliteit Ierland. Start prijs 4100, BIN 4200. Team FC Knudde.quote:Op maandag 30 mei 2011 00:26 schreef Tim86 het volgende:
[..]
6K is prima joh, hoef niet overal winst op te maken
Stick a card up
Edit: het is trouwens een CMquote:Op maandag 30 mei 2011 00:31 schreef Tobi-wan het volgende:
[..]
O'Toole. Colchester, npower league 1. Nationaliteit Ierland. Start prijs 4100, BIN 4200. Team FC Knudde.
Als je die er zometeen dan opzet voor 6k BIN koop ik hem gelijk weer terug.
Ja daar dacht ik ook nog aan. Net nadat ik hem op de trade had gezetquote:Op maandag 30 mei 2011 00:35 schreef Tim86 het volgende:
oja ik had beter zelf mijn kaart eerst op de trade kunnen knallen dan hadden we het in 1x kunnen doen haha, achja, trade offer sent
Ja, 4200 is prima, ik heb het geld toch niet nodigquote:Op maandag 30 mei 2011 00:39 schreef Tobi-wan het volgende:
4200 maar? Weet je het zeker, het is niet dat ik geen coins heb. Ik neem aan dat FC Oss van jou is?
Thanks man, Totti is er helemaal blij meequote:Op maandag 30 mei 2011 00:40 schreef Tim86 het volgende:
[..]
Ja, 4200 is prima, ik heb het geld toch niet nodig
Niet verkeerd inderdaad. Ik durf nu bijna m'n team niet meer te linken. Zijn volgens mij een hoop mensen die meer hulp nodig hebben dan ikquote:Op maandag 30 mei 2011 00:42 schreef Tim86 het volgende:
Nice, een of andere waardeloze Ier verkocht voor 4.2K
Haha, ach ik wil best af en toe iemand helpen op de xbox, heb het ook wel vaker gedaan, maar ik ga ook geen Sinterklaas worden hier.quote:Op maandag 30 mei 2011 00:43 schreef Tobi-wan het volgende:
[..]
Niet verkeerd inderdaad. Ik durf nu bijna m'n team niet meer te linken. Zijn volgens mij een hoop mensen die meer hulp nodig hebben dan ik
Ligt idd aan EA. Daar kan de tegenstander niks aan doen. Wie het eerst leaved verliest de wedstrijd sowieso.quote:Op maandag 30 mei 2011 02:11 schreef Timnation het volgende:
Ik kom met 2-0 voor in de 70e minuut, meneer ragequit (volgens mij) en ik krijg de bug dat ik tegen niemand speel en het spel om de minuut vastloopt. Oke alles prima, ik maak nog een doelpunt en houd de bal gewoon verder bij me totdat speeltijd afgelopen is. (Als ik wou skippen stond er 1/1 maar het filmpje skipte niet) 90 minuten voorbij, spelers lopen van het veld en dan loopt de game vast. Uur later nog steeds niks en ik dashboard. Kom ik terug, DNF omlaag, geen coins en een loss erbij, kut EA.
Grappig: FC Knudde 7 – 0 BOND 007quote:Op zondag 29 mei 2011 23:40 schreef Tobi-wan het volgende:
Ik vind hem niet verkeerd!
http://www.ea.com/uk/football/videos/ugc/77000993
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |