Vervelend zeg...quote:Op vrijdag 27 mei 2011 09:34 schreef Vicky het volgende:
Gaat wel Diaan. Mijn hoofdpijn is zo goed als weg maar ik blijf duizelig, ben moe en zie soms sterretjes/zwarte vlekjes. Vanavond ook geen Toppers voor mij
mag ik mee in ruil voor een iPhone?quote:Op vrijdag 27 mei 2011 09:44 schreef De_Taartjesfee het volgende:
[..]
Jawohl! We gaan het gewoon doen, met z`n vijven
Whieeee! tof zeg!quote:Op vrijdag 27 mei 2011 09:44 schreef De_Taartjesfee het volgende:
[..]
Jawohl! We gaan het gewoon doen, met z`n vijven
whahaquote:Op vrijdag 27 mei 2011 09:54 schreef De_Taartjesfee het volgende:
[..]
Haha ik heb nog wel een plekje op de trekhaak
Hahaha, ik zat scheel te kijken, dacht dat trui die opmerking maaktequote:Op vrijdag 27 mei 2011 09:37 schreef De_Taartjesfee het volgende:
Mogguh
Nee Kim ik ga niet mee naar zuid frankrijk, wij blijven ergens boven Parijs steken deze keer
Disney is voor die hele kleintjes juist leuk! Kasteel bekijken (met draak in kelder!), parade met dansende Disneyfiguren bekijken, groot piratenschip waar je op kan, hele mooie kinderattracties zoals Peter Pan, overal muziek.quote:Op vrijdag 27 mei 2011 13:08 schreef Estrys het volgende:
wow mooie taart Spuug!![]()
Wij gaan met pinksteren een lang weekend naar Disneyland.Met de familie van mijn schoonmoeder. Ik denk dat Seb er nog niet heel veel aan heeft maar ach, hij is gratis en er is oppas mee
Ach gos, wat zielig zeg!! succes bij de DA.quote:Op vrijdag 27 mei 2011 13:27 schreef Saffier het volgende:
Volgens mij heeft de kat net zijn poot gebroken14 uur bij de DA zijn
Ik vind Disney juist een pretpark voor mensen die niet van superenge/snelle/hoge/naarbenedenvallende dingen houden. Ik ben er zo een namelijk.quote:Op vrijdag 27 mei 2011 13:41 schreef Diaan73 het volgende:
[..]
Ach gos, wat zielig zeg!! succes bij de DA.
Ik wil ook wel graag naar Disneyland met de kinderen... maar Twan durft bijna nergens in en van Lennon weet ik het nog niet echt... aangezien ik overal in wil, botst dat met Twan. Dat wordt niet gezellig denk ik, dus nog maar even wachten.
Haha! een medestander!quote:Op vrijdag 27 mei 2011 13:21 schreef Mula het volgende:
En ik kan het weten, want ik durf qua attracties ongeveer even veel als de gemiddelde 2-jarige![]()
Ja, dat is ook wel weer zo inderdaad. Ik ben er zelf wel 2x geweest... hmm nog maar eens over denken. Vooralsnog wil Twan liever een keer naar Center Parcsquote:Op vrijdag 27 mei 2011 13:47 schreef Mula het volgende:
[..]
Ik vind Disney juist een pretpark voor mensen die niet van superenge/snelle/hoge/naarbenedenvallende dingen houden. Ik ben er zo een namelijk.Ik ben in Duinrell, Efteling, Walibi etc geweest en daarbij vergeleken is er in Disney veel meer te doen voor bangerikken. Tuurlijk hebben ze achtbanen en torens waarbij je verdiepingen naar beneden valt, maar ook gewoon genoeg andere soorten attracties, parades en shows.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Hij weet alleen van lekker slapen, en ver daarbuiten lopen schapen.
De zon schijnt op zijn donk're haren, zo blijf ik heel lang naar hem staren.
Wie ben jij in dit leven om je droom op te geven?
Ylana
Ow dat is lief zegquote:Op vrijdag 27 mei 2011 15:52 schreef Saffier het volgende:
Ja, zo snel mogelijk. Het zal maandag worden dan....
Ik hoor net dat mijn ouders en mijn oma een zeer gulle donatie doen![]()
![]()
te lief.
De kosten variëren niet met het formaat, dus dat vind ik niet zo gek.quote:Op vrijdag 27 mei 2011 15:57 schreef Muks het volgende:
Dierenarts is zo wie zo duur grapje, of je nu met een hamster of hond gaat maakt weinig uit, 50,= ben je zo kwijt
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |