Ja, klopt.quote:Op donderdag 26 mei 2011 21:12 schreef yosander het volgende:
Sam, ik snap er vrij weinig van. Maar 't ziet er wel tof uit. Wilde je ook niet Arabische taal en cultuur o.i.d. gaan studeren?
Wie leert er nou voor zijn of haar pwsquote:Op donderdag 26 mei 2011 21:12 schreef JustRocking het volgende:
Ik had een 7.1 zonder te leren.
maar mijn leraar had ook ons als laatste en ging daarna met pensioen.
quote:Op donderdag 26 mei 2011 21:12 schreef -tape- het volgende:
Nou het was zo, ik had gewoon random 8 boeken opgeschreven die ik 'zou hebben gelezen' en ben zonder voorbereiding daar heen gegaan. Ik wist écht niet wat ze bedoelde met al die vragen en verbanden. Na 5minuten zei ik dat ik er niks aan had gedaan en ook die boeken niet had gelezen. Toen hadden we een soort van mentorgesprek (ze is me mentor) en ben weggelopen.1,5.
ik had het over dat monderlingquote:Op donderdag 26 mei 2011 21:12 schreef yosander het volgende:
[..]
Wie leert er nou voor zijn of haar pws?
We moesten ook 6 boeken lezen (zelf gekozen uiteraard), niets gelezen, geleefd op samenvattingen en 6,5. Dus je hebt het aan jezelf te danken.quote:Op donderdag 26 mei 2011 21:12 schreef -tape- het volgende:
Nou het was zo, ik had gewoon random 8 boeken opgeschreven die ik 'zou hebben gelezen' en ben zonder voorbereiding daar heen gegaan. Ik wist écht niet wat ze bedoelde met al die vragen en verbanden. Na 5minuten zei ik dat ik er niks aan had gedaan en ook die boeken niet had gelezen. Toen hadden we een soort van mentorgesprek (ze is me mentor) en ben weggelopen.1,5.
Jep, ik snap dat zoiets ook een proces is... ik ben zelf van plan deze zomer te beginnen met Deens leren.quote:Op donderdag 26 mei 2011 21:11 schreef Dastan het volgende:
[..]
Ja, het begon bij het alfabet eigenlijk. Dat vond ik erg mooi. Daarna wilde ik wel verder. Ik weet niet zo goed wat mij aanspreekt. Gaandeweg begon ik het steeds leuker te vinden.
quote:Op donderdag 26 mei 2011 21:14 schreef koekjestrommel1 het volgende:
Alles gelezen en voorbereid. 6.2.
Dacht alquote:
Ligt ook maar net aan de docentquote:Op donderdag 26 mei 2011 21:14 schreef Etsu het volgende:
[..]
We moesten ook 6 boeken lezen (zelf gekozen uiteraard), niets gelezen, geleefd op samenvattingen en 6,5. Dus je hebt het aan jezelf te danken.
Mijn docent is streng hoor.quote:
Alles gelezen en voorbereid: 8quote:Op donderdag 26 mei 2011 21:14 schreef koekjestrommel1 het volgende:
Alles gelezen en voorbereid. 6.2.
6,3quote:Op donderdag 26 mei 2011 21:14 schreef yosander het volgende:
[..]
Dacht al. PWS ziet er wel netjes uit, wat had je daarvoor
?
Nee.quote:Op donderdag 26 mei 2011 21:14 schreef Corkscrew het volgende:
Jezus, Dastan. Ik ben maar gestopt met lezen na de titel 'De drievoudigeconsonantenstam in de Semitische taalfamilie', toen kreeg ik wel door dat dit niet echt mijn onderwerp was.
Maar het ziet er wel briljant uit. Heb je je nog opgegeven voor zo'n PWS-prijs?
Ik heb het geleerd uit leerboeken. Met een cd. Ik kan het inderdaad uitspreken. Dat moet ook wel, want het staatsexamen is een mondeling examen.quote:Op donderdag 26 mei 2011 21:14 schreef ViaRegnum2 het volgende:
[..]
Jep, ik snap dat zoiets ook een proces is... ik ben zelf van plan deze zomer te beginnen met Deens leren.
Gebruik je een bepaalde methode ervoor, of probeer je gewoon zo goed en zo kwaad als het gaat sites te lezen of zo? En kun je het ook uitspreken?
De mijne ookquote:
Hoe kun je zo'n ding nou drie maand te laat inleverenquote:Op donderdag 26 mei 2011 21:15 schreef JustRocking het volgende:
[..]
6,3
Ik had hem 3 maanden te laat ingeleverd.
En de presentatie was dus 3 maanden voordat ik mijn pws af had.
Niet Arabisch praten in ons tentje hoor, anders snap ik het niet.quote:Op donderdag 26 mei 2011 21:16 schreef Dastan het volgende:
[..]
Nee.
[..]
Ik heb het geleerd uit leerboeken. Met een cd. Ik kan het inderdaad uitspreken. Dat moet ook wel, want het staatsexamen is een mondeling.
quote:Op donderdag 26 mei 2011 21:16 schreef Etsu het volgende:
[..]
Niet Arabisch praten in ons tentje hoor, anders snap ik het niet.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |