Wat hadden we nou afgesproken over zwijgen en avondklok? Nou gauw liggen zodat ik kan afrijden.quote:Op donderdag 26 mei 2011 22:13 schreef cherishable het volgende:
[..]
Je snapt dat je hier impliceert dat de man naar de keuken moet?
Zou jij even terug willen gaan naar de keuken? BVDquote:Op donderdag 26 mei 2011 22:13 schreef cherishable het volgende:
[..]
Je snapt dat je hier impliceert dat de man naar de keuken moet?
wordquote:Op vrijdag 27 mei 2011 12:06 schreef Mr.Troll het volgende:
TS word anaal vernederd door vriendin met voorhangdildo
Erg hé, dat kopieergedragquote:Op vrijdag 27 mei 2011 13:11 schreef ZureLucht het volgende:
Net zo erg als onder de duim zitten bij je man en alles moet vragen.
Daar heeft je vriendin toestemming voor gegeven dus.quote:Op donderdag 26 mei 2011 21:05 schreef Markster het volgende:
1 van de redenen dat ik binnenkort weer alleen woon![]()
Wat is een spelt?quote:Op donderdag 26 mei 2011 21:09 schreef mytroen het volgende:
Gelijk het huis uit trappe zulke vrouwen. Helaas ken ik ook een jong stel die in deze sfeer leven. Maar de vrouw heeft altijd gelijk en daar is geen spelt tussen te knopen.
Je moet ook aan je vrouw soms laten zien je de baas bent, want als je een tijd lief en aardig bent, denken ze dat ze alles kunnen maken.quote:Op donderdag 26 mei 2011 21:09 schreef mytroen het volgende:
Gelijk het huis uit trappe zulke vrouwen. Helaas ken ik ook een jong stel die in deze sfeer leven. Maar de vrouw heeft altijd gelijk en daar is geen spelt tussen te knopen.
En die mannen luisteren er braaf naar? Die komen vast niet uit Zwollequote:Op vrijdag 27 mei 2011 13:18 schreef linpunt het volgende:
Sommige van mijn vrienden hebben zo'n zeikvriendin.. why denk ik dan..
Zo mag 1tje morgen niet mee naar de film met de rest van de groep omdat zij ineens geen zin meer heeft..
en mag hij na een beachparty in bloemendaal niet meer in het hotel pitten maar moet hij ná het feest nog even een trein pakken om bij haar in bed te kruipen. Ter compensatie heeft ze bedacht dat hij dan seks mag (ze hebben het 10 keer gedaan in de laatste 3 maanden), alsof hij dat nog wil na zo'n lange dag..
Dus je geeft toe dat je onder de duim van je vriend(in) leefde?quote:Op donderdag 26 mei 2011 21:05 schreef Markster het volgende:
1 van de redenen dat ik binnenkort weer alleen woon![]()
Nee, die komen uit het dorp hiernaastquote:Op vrijdag 27 mei 2011 14:16 schreef ZureLucht het volgende:
[..]
En die mannen luisteren er braaf naar? Die komen vast niet uit Zwolle
word het weer zo'n topicquote:Op vrijdag 27 mei 2011 14:29 schreef linpunt het volgende:
[..]
Nee, die komen uit het dorp hiernaast
Maar vroeger konden we zo leuk met elkaar chillen, als hij nu wel een keer erbij zit gaat het sowieso altijd weer over haar.. en vooral wat er aan hun relatie mankeert.
God, ik wil ook wel eens horen dat ze wél wat leuks hebben gedaan..
Bij die vriend van mij ook.. misschien hebben we het over hetzelfde stel.quote:Op vrijdag 27 mei 2011 14:39 schreef monkyyy het volgende:
Ik heb ook zo'n vriendin, elke keer als we wat gaan drinken ofzo heeft ze weer verhalen wat voor een grote klootzak haar vriend wel niet is. Dan zeg ik wat is jouw probleem, je kan die hele onzin kappen met 1 telefoontje.![]()
Ja, maar ik hou ook wel weer van hemMAAR HIJ HAALT EHT BLOED ONDER MN NAGELS VANDAAN RAAAAAAAAAGEEE!!
![]()
Meer een Linpunt die een prive gesprek houd over al haar prive meemaak activiteitjes met een ander soort Linpuntquote:
okay, en nu reageren op die situatie waar die dude onder de duim zit.quote:Op vrijdag 27 mei 2011 14:58 schreef 2NutZ het volgende:
[..]
Meer een Linpunt die een prive gesprek houd over al haar prive meemaak activiteitjes met een ander soort Linpunt
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |