Dat zouden ze bij MW3 moeten veranderen, dat je kunt instellen dat je dat niet wilt. Maar dan loop je het risico dat iedereen die mogelijkheid aan zet en er nooit meer mensen joinen als er anderen, zoals ik, ragequiten!quote:Op woensdag 1 juni 2011 21:08 schreef MagischMannetje het volgende:
Leuk, je win streak weg doordat je in een match komt die al begonnen is...
Ze moeten zoveel veranderen in MW3. Dat doen ze alleen niet. Het wordt gewoon mw2 met wat nieuwe, frustrerende shit, zonder dat ze de echte problemen aanpakken.quote:Op woensdag 1 juni 2011 23:49 schreef tostitomaatkaas het volgende:
[..]
Dat zouden ze bij MW3 moeten veranderen, dat je kunt instellen dat je dat niet wilt. Maar dan loop je het risico dat iedereen die mogelijkheid aan zet en er nooit meer mensen joinen als er anderen, zoals ik, ragequiten!
Ik add je wel even, ik speel ook wel eens in een partie met matties de laatste tijd maar met FOK! lijkt me ook wel droogquote:Op woensdag 1 juni 2011 18:09 schreef admiraal_anaal het volgende:
Is er nog een Fok! groep op de 360 waar deze nOOb mee kan doen soms met potjes?
Gamertag: Tahie81
Waarom zou ik dat doen?quote:Op donderdag 2 juni 2011 00:13 schreef Dr.Pringles het volgende:
Wie gaat zich opgeven voor die Beta van COD Gaylite? Stoma?
Is ook voor MW3quote:Op donderdag 2 juni 2011 18:58 schreef KoningStoma het volgende:
[..]
Waarom zou ik dat doen?Ik speel die bagger amper.
Niet zo jammeren, dit had ikquote:Op vrijdag 3 juni 2011 15:24 schreef rickyszz het volgende:
Klote choppergunner dat ding lekte als als tering![]()
Kon niet eens iemand neerschieten.
repost?quote:
Ja, dat ik dus ook precies hetzelfde dat ding flipte als een gekquote:
Het begint ook steeds frustrerender te worden voor mijquote:Op vrijdag 3 juni 2011 23:20 schreef Dr.Pringles het volgende:
Lol, black ops is echt een kk faal op alle platformen.
Beidequote:Op zaterdag 4 juni 2011 01:53 schreef Toempf het volgende:
[..]
Het begint ook steeds frustrerender te worden voor mijIk baal er van dat ik mijn hele magazijn leeg moet schieten om iemand te killen, en als diegene 2 kogels op mij lost ik gelijk doodga. Ben ik nou fokking slecht of word ik keihard genaaid?
Jaquote:Op zaterdag 4 juni 2011 09:52 schreef MagischMannetje het volgende:
Zonder party spelen is saai.. Iemand op de ps3 zin om te spelen?
ligt aan je poep verbindingquote:Op zaterdag 4 juni 2011 01:53 schreef Toempf het volgende:
[..]
Het begint ook steeds frustrerender te worden voor mijIk baal er van dat ik mijn hele magazijn leeg moet schieten om iemand te killen, en als diegene 2 kogels op mij lost ik gelijk doodga. Ben ik nou fokking slecht of word ik keihard genaaid?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |