Dat staat vlgs mij los van de Mc daar.. meer het uitgaanspubliek wat er lekker hun longen uit het lijf willen brullen.quote:Op woensdag 25 mei 2011 12:13 schreef bl0emetjE het volgende:
. En de agressie hier op straat de laatste tijd... (ik woon boven een mcdonalds)
Whehe, ja dat van de mac was ook maar een grapjequote:Op woensdag 25 mei 2011 12:19 schreef Bastard het volgende:
[..]
Dat staat vlgs mij los van de Mc daar.. meer het uitgaanspubliek wat er lekker hun longen uit het lijf willen brullen.
Inderdaad, los daarvan, je voelt je anders als je andere voeding tot je neemt. Heb dat zelf wel eens uitgetest inderdaad, niet bewust onder het mom even zien wat de gevolgen zijn ofzo maar ben veel meer gaan letten op wat ik eet, meer groenten, meer fruit en daar word je energieker en levendiger van. Als ik dan eens een bord vet eet ben ik de rest van de avond niet meer vooruit te branden en zelfs de volgende dag heb ik daar 'last' van.quote:Op woensdag 25 mei 2011 12:57 schreef bl0emetjE het volgende:
[..]
Whehe, ja dat van de mac was ook maar een grapje
Maar daarbuiten denk ik zeker dat eten een hele hoop invloed heeft op het gedrag maar ook gezondheid van mensen. Tenminste wel wat ik allemaal heb gezien en uit eigen ervaring.
Ja, dat inderdaad ook al! En als voorbeeld even mijn zusje, als ze cola drinkt dan is ze binnen ene uur aan het huilen en voelt ze zich rottig. Wordt ze boos en verdrietig en chagrijnig. Als ze geen cola drinkt, dan is er niets aan de hand! En ook bij vriendjes/vriendinnetjes of neefjes/nichtjes heb ik regelmatig zulke taferelen gezien. Mijn broertje toen hij klein was, die werd ook agressief van bepaalde E-nummers. Zolang ie die niet at, ging het helemaal prima, maar kreeg ie eens iets waar bijv E450a in zat, dan ging hij gewoon door het lint! Dan kon hij trouwens ook niet meer goed concentreren en leek het wel of hij adhd oid had. Mijn moeder is daar toen achter gekomen met een speciaal dieet, eerst bouw je allerlei voedingstoffen (zoals suiker en toevoegingen) af en dan ga je 1 voor 1 voedingsstoffen toevoegen en kijken waar er wat gebeurd. Toen kon je het ook duidelijk zien dat hij heel sterk reageerde op bepaalde voedingsstoffen.quote:Op woensdag 25 mei 2011 13:04 schreef Bastard het volgende:
[..]
Inderdaad, los daarvan, je voelt je anders als je andere voeding tot je neemt. Heb dat zelf wel eens uitgetest inderdaad, niet bewust onder het mom even zien wat de gevolgen zijn ofzo maar ben veel meer gaan letten op wat ik eet, meer groenten, meer fruit en daar word je energieker en levendiger van. Als ik dan eens een bord vet eet ben ik de rest van de avond niet meer vooruit te branden en zelfs de volgende dag heb ik daar 'last' van.
Ik zie ze helemaal niet eten. Maar fast food is bende.quote:Op dinsdag 24 mei 2011 17:30 schreef GoudIsEcht het volgende:
http://www.myfoxny.com/dp(...)-donuts-20110523-lgf
http://www.dailymail.co.u(...)ml?ito=feeds-newsxml
http://www.smh.com.au/wor(...)-20110511-1ehvf.html
http://texasgopvote.com/r(...)tacks-student-002846
Wat zit er toch voor bende in dat spul?
De hamburgerpattys van de MC Donalds zijn 100% rundvlees. Wel van meer dan 1 dier maar dat blijf je houden met gehakt.quote:Op dinsdag 24 mei 2011 19:37 schreef jogy het volgende:
[..]Hij bedoeld dat het niet vergaat zoals normaal vlees.
Ah de vet-sin wordt ook weer van stal gehaald, je kon er op wachtenquote:Op zaterdag 11 juni 2011 22:07 schreef Resonancer het volgende:
[..]
Ik zie ze helemaal niet eten. Maar fast food is bende.
http://www.msgtruth.org/avoid.htm
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |