abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  dinsdag 24 mei 2011 @ 10:09:47 #1
148689 Muis006
Unrustle thy jimmies, wench!
pi_97238301
Het vorige deel: [Gezond Slank] #1479 - Afvallen met Epic Mealtime



De Slankreeks
De Slank-topics zijn bedoeld voor wie wel wat kilootjes kwijt wil raken, maar geen overgewicht heeft, en voor wie probeert een goed gewicht te behouden, kortom, voor wie bezig is met goed eten en goed leven.

Algemeen uitgangspunt om af te vallen / goed gewicht te houden
• Eet genoeg! Meestal is dat méér dan je denkt: veel mensen die willen afvallen eten te weinig om te kunnen afvallen. Wie te weinig eet geeft z'n lichaam onvoldoende energie om vet af te breken, en daarnaast krijgt het lichaam signalen dat het heel verstandig is om elke overblijvende calorie ergens op te slaan. Op je buik, kont of heupen.
• Eet meer broccoli! Toevallig is broccoli héél gezond. Zegt loveli, dus het zal zo zijn. Iets algemener: eet meer groente. Veel meer groente.
• Sport! Goed voor je lijf, voor de stofwisseling, voor vetverbranding en voor spieropbouw. Niet iedereen kan of wil sporten, sommige mensen wérken echt (huuh), anderen hebben een kwetsbaar lichaam, maar hoe meer je inspanning toevoegt aan je dagelijkse bezigheden, hoe beter dat is voor je lijf. Niet overdrijven natuurlijk.
• Wees duurzaam! Je kunt een laag gewicht bereiken met een extreme aanpak. Dan is het echter heel moeilijk vast te houden. Probeer een aanpak te kiezen die je kan en wil blijven volhouden. In het algemeen is het beter om maximaal een halve kilo per week af te vallen.
• Kijk niet uitsluitend naar calorieën en hecht niet teveel waarde aan een weegschaal. Een eenzijdig menu kan je voorzien van de juiste hoeveelheid calorieën, maar voorziet niet in alle stoffen die je nodig hebt. Een veelzijdig menu bestaat niet zozeer uit de ene dag italiaans en de volgende sushi en de derde hollandse pot, maar uit een verzameling van groente (veel), brood etc (volkoren), vlees (mager) en vet (van de juiste soort). De weegschaal vertelt je hoe zwaar je bent, maar als je een kilo vet verwerkt tot 2 kilo spieren ben je zwaarder.. maar slanker.

Meedoen!
Doen! Welkom! Vertel, wat wil je, wat is je plan, wat doe je? De meeste van ons posten regelmatig een eetlijstje, met daarop: • O Ontbijt • T Tussendoortje • L Lunch • D Diner • S Sport
Soms volgt daarop ongevraagd commentaar, niet altijd, schroom niet expliciet om commentaar te vragen, dan krijg je een hoop op- en aanmerkingen (of complimenten natuurlijk, kan ook).

Details (BMI is een handvat om overgewicht vast te stellen. De slankreeks is bedoeld voor mensen zonder overgewicht, met overgewicht (BMI > 27) ben je van harte welkom in het zustertopic Dieetclub.
BMR is een statistische berekening van de hoeveel calorieën die je lichaam nodig heeft om bedlegerig te zijn zonder je organen te beschadigen.
Dieetweb Op dieetweb wordt een lijstje bijgehouden dat hier geplaatst wordt. Wil je in dat lijstje komen, ga dan naar Dieet-web en maak daar een account aan. Met je eigen account kun je zelf je updates doorgeven. Nadat je een account hebt aangemaakt en een eerste update hebt ingevoerd, moet je Troel even een PM sturen dat je in het lijstje wilt van dit topic, want die zorgt ervoor dat je aan het juiste lijstje gekoppeld wordt. Stuur je geen PM, dan kom je niet in de lijst. Verder een kleine tip: zet in het onderwerp van de PM of het gaat om SLANK, zodat daar geen twijfel over is, waardoor het nog langer kan duren. Mocht het echt ontzettend lang duren, stuur dan rustig nog een keer een PM. Update minmaal eens per maand om in het lijstje te blijven staan. Dit lijstje is niet verplicht hoor!!


Linkjes Heel heel vroeger hadden we een hele lijst met linkjes, ik denk dat niemand hier meer kijkt, geef anders een gil, ben wel benieuwd; deze linkjes en vele andere (incl. alle oude dieetclublinkjes) zijn hier te vinden: Dieetclub Linksite. Weet je nog een leuke link die er niet tussen staat, geef hem even door in het topic!

Slowchat In deze reeks wordt veel geslowchat, mocht jouw vraag niet meteen beantwoord worden/ondersneeuwen, stel hem dan gerust nog een keer!
PM-lijst PM-lijst is hier te vinden.
Mocht je de laatste zijn die in een topic post, open dan even een nieuwe! De OP is hier te vinden

Lurktooltje: Lurkers beware! http://www.fok.nl/gm/volgteltool.php

[ Bericht 0% gewijzigd door Muis006 op 24-05-2011 12:04:01 ]
Op zaterdag 4 juni 2016 21:46 schreef KaBuf het volgende:
Ik word graag nog #viezerdik voor jou.
pi_97238316
Hoi.
[b]Op dinsdag 27 januari 2009 21:01 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
We zijn gewoon een topic vol dysfunctional awesomeness! And proud of it!
  Vis een optie? dinsdag 24 mei 2011 @ 10:15:25 #3
70532 loveli
N
pi_97238481
:W
crap in = crap out
pi_97238487
:W
Worry is a misuse of imagination
pi_97238763
Er zijn jarigen. Dus ik ga zo taart & cake eten, want ik heb de ruggegraat van zo'n mevrouw met backboobs oO<
"Why does being a librarian make her even hotter?"
"They're keepers of knowledge. She holds the answers to all of our questions..."
pi_97238961
Like anything else in life, anal fisting can be made high class by going at it with your pinkie out.
pi_97239034
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 mei 2011 10:30 schreef V1z0R het volgende:
Wauw! Echt?! Wauw!
;(
argh ;(
Ja doei.
pi_97239125
En weer van de telefoon af met een makelaar :) Ze ging haar best doen bij de landlord van dat huis door te zeggen dat we het 100% zeker zouden nemen als we de kans kregen.

Gelukkig werkt persoonlijk mailen en heb inmiddels ook weer een e-mail terug van een ander huis O+

Daarvan vroeg ze wanneer we zouden kunnen komen kijken :o en ik had gemaild dat we alleen kwamen als de kans TE groot was dat we het ook zouden kunnen huren :o
Ja doei.
  Vis een optie? dinsdag 24 mei 2011 @ 10:42:45 #9
70532 loveli
N
pi_97239298
:o Jij hebt wel veel over voor een huisje!
crap in = crap out
pi_97239382
Valt mee: 566 euro ongeveer. Da's 150 euro meer dan dat we nu betalen voor een appartementje met 1 slaapkamertje :)
Ja doei.
  Vis een optie? dinsdag 24 mei 2011 @ 10:46:21 #11
70532 loveli
N
pi_97239407
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
crap in = crap out
pi_97239420
oh, ja, nou je moet wat :9 :')
Ja doei.
pi_97239520
_O-

Marmar wat fijn!!! Gefeliciteerd *O* *O* *O*
Mo, bij het 2e huis kan je een vaatwasser meenemen achterop de motor :P .
Venus in pocketformaat
Š loveli
  dinsdag 24 mei 2011 @ 10:58:06 #14
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_97239762
5 km, 9,9 km/u *O*. 30 secs sneller en ik doe het in een half uur *O*.

Volgende keer ga ik 7 km doen maar vanwege de langere afstand stel ik me dan tevreden met 9,5 km/u of sneller :P.
Niet meer actief op Fok!
pi_97239778
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 mei 2011 10:58 schreef Viking84 het volgende:
5 km, 9,9 km/u *O*. 30 secs sneller en ik doe het in een half uur *O*.

Volgende keer ga ik 7 km doen maar vanwege de langere afstand stel ik me dan tevreden met 9,5 km/u of sneller :P.
_O_ ^O^
Venus in pocketformaat
Š loveli
  dinsdag 24 mei 2011 @ 10:59:31 #16
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_97239806
Het grappige is dat ik nu ook anders loop. Ik rén nu echt. Dat vond ik eerder ook, maar vgl bij dit was dat meer joggen :P.
Niet meer actief op Fok!
pi_97239878
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 mei 2011 10:50 schreef Phaidra het volgende:
_O-

Marmar wat fijn!!! Gefeliciteerd *O* *O* *O*
Mo, bij het 2e huis kan je een vaatwasser meenemen achterop de motor :P .
da's waarschijnlijk de wasmachine aansluiting :) We moeten nog even zien hoe we dat gaan doen met de vaatwasser.
Ja doei.
  dinsdag 24 mei 2011 @ 11:03:06 #18
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_97239934
Mooie huisjes hoor Mo! *O*.
Niet meer actief op Fok!
pi_97240027
Netjes, vik! Heb nu een beoordelingsgesprek, maar zit te wachten op de baas. Duurt lang. Net ook gesprek gehad met mm supervisor. Hij vond de problemen waar ik mee worstel niet gek, maar ik vind het alsnog frustrerend....
pi_97240178
Netjes Vik! ^O^ Leuk dat je toch weer vooruitgang ziet na een poosje op een plateau gezeten te hebben.

Succes Jagar!
Like anything else in life, anal fisting can be made high class by going at it with your pinkie out.
pi_97240190
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 mei 2011 11:05 schreef Jagärtrut het volgende:
Netjes, vik! Heb nu een beoordelingsgesprek, maar zit te wachten op de baas. Duurt lang. Net ook gesprek gehad met mm supervisor. Hij vond de problemen waar ik mee worstel niet gek, maar ik vind het alsnog frustrerend....
succes! :*
Ja doei.
  dinsdag 24 mei 2011 @ 11:12:52 #22
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_97240256
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 mei 2011 11:10 schreef motorbloempje het volgende:

[..]

succes! :*
^^.
Niet meer actief op Fok!
pi_97241125
Lekker prijsje voor dat huis Mo! De prijzen in het zuiden van Engeland zijn echt niet normaal, heb 6 maanden net buiten Londen gewoond en we betaalden 650 pond per maand voor een flatje van 50 vierkante meter met 1 slaapkamer. En dat was al zeer voordelig :P
Hopelijk wordt het wat!

Mijn lijstje voor vandaag:

O - sneetje speltbrood met pindakaas, 150 ml volle yoghurt, halve banaan
T - appel
L - 3 meergranen bth, 1 met hummus, 1 met kaas, 1 met vlees. Tomaat en komkommer
T - 125 ml volle yoghurt
T - handje ongezouten gemengde noten
S - 45 minuten cardio circuittraining
D - gegrilde kipfilet, gegrilde aubergine, broccolli en wat zilvervliesrijst
T - kop thee en blokje extra pure chocola
Come here boy, set your mind at rest and let your dreams run free
pi_97241164
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 mei 2011 10:59 schreef Viking84 het volgende:
Het grappige is dat ik nu ook anders loop. Ik rén nu echt. Dat vond ik eerder ook, maar vgl bij dit was dat meer joggen :P.
Jij beschrijft precies wat ik zondag voelde. Maar dan andersom. Ik jog nu, vroeger rende ik :P. Voelt goed he, om 'echt' te rennen.
Op maandag 4 juli 2011 21:37 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
*O* Go Chico, go Chico, itchaburpday, go Chico 8-)
  dinsdag 24 mei 2011 @ 11:46:33 #25
277802 _Calimero_
They are big and I am small.
pi_97241403
wat betekent vgl?
I'm not G.I. Jane, I'm attachment barbie
pi_97241424
vergeleken
pi_97241508
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 mei 2011 11:38 schreef Novem het volgende:
Lekker prijsje voor dat huis Mo! De prijzen in het zuiden van Engeland zijn echt niet normaal, heb 6 maanden net buiten Londen gewoond en we betaalden 650 pond per maand voor een flatje van 50 vierkante meter met 1 slaapkamer. En dat was al zeer voordelig :P
Hopelijk wordt het wat!

Mijn lijstje voor vandaag:

O - sneetje speltbrood met pindakaas, 150 ml volle yoghurt, halve banaan
T - appel
L - 3 meergranen bth, 1 met hummus, 1 met kaas, 1 met vlees. Tomaat en komkommer
T - 125 ml volle yoghurt
T - handje ongezouten gemengde noten
S - 45 minuten cardio circuittraining
D - gegrilde kipfilet, gegrilde aubergine, broccolli en wat zilvervliesrijst
T - kop thee en blokje extra pure chocola
ziekelijk die prijzen daar! Ben blij dat we richting Noorden zitten O+

mooi lijstje, al zou ik persoonlijk zelf voor volkorenbrood gaan ipv meergranden :+
Ja doei.
  Vis een optie? dinsdag 24 mei 2011 @ 11:51:32 #28
70532 loveli
N
pi_97241563
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 mei 2011 11:46 schreef _Calimero_ het volgende:
wat betekent vgl?
Vereniging van Grootwinkelbedrijven in Levensmiddelen ;)
crap in = crap out
pi_97241677
Chico: nog bedankt voor de tip omtrent Bookdepository! Had ze een mail gestuurd dat mn boek nooit is bezorgd -O- en krijg nu mijn geld terug! *O*

Maar weet iemand hoe ze dat doen? Kunnen ze geld op je creditcard 'storten' ofzo? OF de betaling tegengaan? :)
Ja doei.
pi_97241866
Succes Jagar :*
pi_97242009
Het lijkt er op dat we binnenkort een huis hebben :o

:')'

tenminste, de onderhandelingen gaan soepel!
Ja doei.
  dinsdag 24 mei 2011 @ 12:06:40 #32
103930 Ewelina
Ik ben ik
pi_97242105
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 mei 2011 12:03 schreef motorbloempje het volgende:
Het lijkt er op dat we binnenkort een huis hebben :o

:')'

tenminste, de onderhandelingen gaan soepel!
Yay! *O* *O* *O*
[b]Op dinsdag 27 januari 2009 21:01 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
We zijn gewoon een topic vol dysfunctional awesomeness! And proud of it!
pi_97242191
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 mei 2011 11:54 schreef motorbloempje het volgende:
Chico: nog bedankt voor de tip omtrent Bookdepository! Had ze een mail gestuurd dat mn boek nooit is bezorgd -O- en krijg nu mijn geld terug! *O*

Maar weet iemand hoe ze dat doen? Kunnen ze geld op je creditcard 'storten' ofzo? OF de betaling tegengaan? :)
Moet je even de creditcard maatschappij bellen en die storten het dan terug, althans zo werkt het bij de Rabo.
Balorig, niet te verwarren met ballorig!
Assumption is the mother of all mistakes....
  dinsdag 24 mei 2011 @ 12:11:53 #34
294731 Mixende_match
Matchende mix
pi_97242252
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 mei 2011 12:03 schreef motorbloempje het volgende:
Het lijkt er op dat we binnenkort een huis hebben :o

:')'

tenminste, de onderhandelingen gaan soepel!
leukleuk!!

Zo... veel gemist zie ik! haha had mega druk weekend, huis moest op orde zijn voor de housewarming, (zat) en zondag dan de housewarming megaa druk!! :X en maandag weer alles opruimen + opa helpen verhuizen!!

Drukdruk dus. Ook met eten is het niet helemaal goed gegaan zondag haha.
Lijstje voor vandaag wordt ongeveer dit:

O: Zwarte thee met 2 volkoren beschuit met pindakaas en kaas (met boter light)
T: banaan
L: 2 pistoletjes met kaas en ham
T: appel
D: aardappell anders, met varkenshaasje en gewokte broccoli, paprika en ui en aubergine.
T: magere yoghurt denk ik zo..
~ Bonito La Risa ~
pi_97242463
Goeiemorgen!

Jeej voor de man van MarMar en het bijna-huis van Mo! *O*
Know that while you sleep
Everything has changed
  dinsdag 24 mei 2011 @ 12:19:55 #36
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_97242511
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 mei 2011 11:51 schreef loveli het volgende:

[..]

Vereniging van Grootwinkelbedrijven in Levensmiddelen ;)
:D.

Vgl is vergeleken idd :P.

Idd = inderdaad 8-).
Niet meer actief op Fok!
  dinsdag 24 mei 2011 @ 12:21:31 #37
231895 MariaEtcetera
President Vanellope
pi_97242550
Yay MarMarMan en MoMakelaar! *O*

Ohaidur 8-)
"Dijenkletserextravaganza!" - V1z
pi_97242564
Ze kunnen inderdaad op je creditcard "storten", maar ik weet eigenlijk niet wat er gebeurt als je dan een positief saldo overhoudt. Terugstorten of verrekenen met de volgende uitgaven?

Oh shit, het is helemaal geen morgen meer. :')
Know that while you sleep
Everything has changed
pi_97242601
Zit zeker vooruitgang in je lijstjes Mixende_Match, netjes! ^O^
Like anything else in life, anal fisting can be made high class by going at it with your pinkie out.
  dinsdag 24 mei 2011 @ 12:23:35 #40
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_97242613
M is z'n foon weer eens vergeten :').
Ik ga maar eens lunchen! :o. En dan naar de dierenarts!
Niet meer actief op Fok!
  dinsdag 24 mei 2011 @ 12:24:18 #41
139516 uniekhoorn
uniek, zoals ieder ander
pi_97242632
Nette lijstjes zie ik!

Top Vik, fijn dat je weer motivatie hebt.

Spannend Mo

MarMar *O* gefeliciteerd met je mans baan

Lijst:
O: 2 volk. boterham met komijnkaas en roomkaas, beschuit jam, beker melk
T: appel, dropje, druifjes
S: 1.15 uur wandelen (moeie benen :') )
L: 2 volk. boterham met een zoute haring
T's: sinaasappel, gekookt ei, blokje choco, flesje bier
D: gevulde paprika's en champignons :9
T: 250 gr kwark met wat vla
Nu doen en genieten, doodgaan kan altijd nog!
Zolang er alcohol verkocht wordt, heb ik geen probleem.
Je moet het leven nemen met een korreltje zout..... schijfje limoen en een shot tequilla
pi_97243377
Lijstje!! (dump)

O: 150 ml yoghurt met vruchten en amandelen
T: croissant, grote koffie verkeerd (sojamelk)
L: grote salade met avocado en feta
T: 150 ml yoghurt met aardbeien en granola
T: banaan
D: weet niet!
  dinsdag 24 mei 2011 @ 12:55:10 #43
344469 Amsel
zonder t
pi_97243582
Ja hoi 8-)
pi_97243610
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 mei 2011 11:54 schreef motorbloempje het volgende:
Chico: nog bedankt voor de tip omtrent Bookdepository! Had ze een mail gestuurd dat mn boek nooit is bezorgd -O- en krijg nu mijn geld terug! *O*

Maar weet iemand hoe ze dat doen? Kunnen ze geld op je creditcard 'storten' ofzo? OF de betaling tegengaan? :)
Ik kreeg een tegoed op mn paypal wat ik heb gebruikt voor volgende bestellingen.
Op maandag 4 juli 2011 21:37 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
*O* Go Chico, go Chico, itchaburpday, go Chico 8-)
pi_97243629
Mijn bestelling is er ook nog steeds niet. De 14e besteld, is dat normaal?
  dinsdag 24 mei 2011 @ 12:57:40 #46
344469 Amsel
zonder t
pi_97243656
Oe, vakantiegeld is binnen *O*
pi_97243692
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 mei 2011 12:56 schreef conleche het volgende:
Mijn bestelling is er ook nog steeds niet. De 14e besteld, is dat normaal?
Dat is wel normaal ja. Ik heb wel vaker een week of 3 moeten wachten. Staat hij al op 'verzonden' ofzo? (bij mij staat ie soms nog 2 weken op 'we verzamelen de onderdelen')
Op maandag 4 juli 2011 21:37 schreef MariaEtcetera het volgende:[/b]
*O* Go Chico, go Chico, itchaburpday, go Chico 8-)
  dinsdag 24 mei 2011 @ 13:03:14 #48
229513 Blurred86
Live Positive
pi_97243823
bij mij is bookdepository juist altijd best snel :?
but I am broken too, and spoken for, do not tempt me
  dinsdag 24 mei 2011 @ 13:03:45 #49
229513 Blurred86
Live Positive
pi_97243845
al heb ik het vast gejinxt nu door dat te zeggen :')
but I am broken too, and spoken for, do not tempt me
pi_97243885
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 mei 2011 13:03 schreef Blurred86 het volgende:
al heb ik het vast gejinxt nu door dat te zeggen :')
Jij zit dan ook in de buurt.

Ik vind ze ook altijd langzaam...Maar volgens mij heeft dat meer met de Zweedse post te maken.

Ik zit te twijfelen of ik moet gaan beachvolleyballen vanavond. Helemaal geen zin in, en het weer is ook ruk, maar misschien is het wel goed..
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')