Ha, die heb ik nog van vorig jaar. Heb er nu zelfs een roze zonnebril voor erbij gekocht, helemaal af lijkt mijquote:Op dinsdag 31 mei 2011 21:07 schreef indiaantje89 het volgende:
Hoe duur is zon pinkpop petje trouwens?
Je gaat toch niet je oude hoedje meenemen, héquote:Op woensdag 1 juni 2011 09:02 schreef josb83 het volgende:
[..]
Ha, die heb ik nog van vorig jaar. Heb er nu zelfs een roze zonnebril voor erbij gekocht, helemaal af lijkt mij
Die hoedjes zijn elk jaar hetzelfde en dat a 6 Euro p.s. Kan me niet voorstellen dat jij dat triest vind.quote:Op woensdag 1 juni 2011 09:13 schreef chansadres het volgende:
[..]
Je gaat toch niet je oude hoedje meenemen, hé
Dat zou wel erg triest zijn...
Ik kan me daarnaast ook niet voorstellen dat je ze hebt gekocht omdat ze zo mooi zijn. Of je koopt ze omdat je een goed doel wilt steunen (Amnesty International) of je wilt er "gewoon bij horen want iedereen draagt ze". De eerste kan ik inkomen, de laatste niet...quote:Op woensdag 1 juni 2011 10:02 schreef josb83 het volgende:
[..]
Die hoedjes zijn elk jaar hetzelfde en dat a 6 Euro p.s. Kan me niet voorstellen dat jij dat triest vind.
Ik heb zo'n hoedje inderdaad niet omdat ie zo mooi is, maar omdat ik een gigantische rooie kop kreeg vorig jaar. Daarom heb ik dat hoedje, niet meer en niet minder. Raar dat je zoiets triest vindt, ik hoop dat je op PP betere zin zult hebbenquote:Op woensdag 1 juni 2011 10:55 schreef chansadres het volgende:
[..]
Ik kan me daarnaast ook niet voorstellen dat je ze hebt gekocht omdat ze zo mooi zijn. Of je koopt ze omdat je een goed doel wilt steunen (Amnesty International) of je wilt er "gewoon bij horen want iedereen draagt ze". De eerste kan ik inkomen, de laatste niet...
Voor de pendelbussen van het station naar de camping moet je betalen.quote:Op woensdag 1 juni 2011 11:25 schreef robbert007 het volgende:
Hej,
Ik ga naar pinkpop, maar of de site las ik iets tegenstrijdigs, eerst staat er :
Het Pinkpop-retour is geldig in de trein en in de speciale pendelbussen tussen station Landgraaf en het festivalterrein.
En daarna staat er:
Tussen de parkeerplaatsen, campings en het festivalterrein rijden gratis pendelbussen! Let op, tijdens de drukke tijden kunnen deze helaas vanwege veiligheidsredenen niet rijden.
Er staat dus eerst dat je een kaartje kan gebruiken voor de pendelbussen en daarna dat ze gratis zijn. Weet iemand die er al eerder is geweest misschien wat klopt?
Bij AH heb ik ze geloof ik wel gezien. Anders kan je Gall&Gall proberen.quote:Op woensdag 1 juni 2011 12:11 schreef theKiD het volgende:
Weet iemand toevallig waar je blikken kunt kopen JackDaniels/cola. Dit hebben ze op sommige festivals (33cl) maar in de supermarkt of slijter hebben ze het niet.. Iemand hier enig idee waar die wel te kopen zijn?
quote:Op woensdag 1 juni 2011 12:14 schreef chansadres het volgende:
[..]
Bij AH heb ik ze geloof ik wel gezien. Anders kan je Gall&Gall proberen.
De C1000 bij mij in de buurt verkoopt ze wel, vakken zijn wel vaak leeg na schoolfeesten en dergelijkequote:Op woensdag 1 juni 2011 12:15 schreef theKiD het volgende:
[..]Dat zijn net de 2 winkels waar ik niet ben geweest
![]()
![]()
Makro heeft ze iig ook niet, morgen zal ik eens AH en G&G proberen en anders is Sligro mijn laatste hoop..
Ik gok van niet, vooral als het een tijd niet geregend heeft zal de grond wel hard zijnquote:Op woensdag 1 juni 2011 12:50 schreef J0ycie88 het volgende:
Hmm net mijn tent uitgepakt.. Kijken of alles erbij zat.. Zijn het plastic haringen.. Is dat handig?
De grond is dan juist zo droog dat de regen juist niet snel wordt opgenomen en het één grote modderpoel wordt.quote:Op woensdag 1 juni 2011 13:57 schreef Pizzabodem het volgende:
Hmm, 75% kans op een klein beetje regen zaterdag, Bah.
[ afbeelding ]
Ach, het verandert toch steeds. En als de grond lang droog is geweest, dan is die regen zo opgenomen, en wordt het iig niet snel een grote modderpoel lijkt mij.
Bij de action koop je al goedkoop losse haringen. Zou ze voor de zekerheid even halen.quote:Op woensdag 1 juni 2011 12:50 schreef J0ycie88 het volgende:
Hmm net mijn tent uitgepakt.. Kijken of alles erbij zat.. Zijn het plastic haringen.. Is dat handig?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |