Ik heb wat stukken gelezen en er maken hier een paar partijen naar mijn mening echt fouten.
In de notulen staat keihard vermeld dat er een geschil is met een partij. Er staat letterlijk dat men van mening is dat de vordering niet terecht is MAAAAR dat het heel god mogelijk is dat een rechter commissaris anders beslist en dat men dus rekening moet houdne met een naheffing.
Kortom, hier weet men al VOORDAT TS het huis kocht dat er mogelijk kosten zouden komen. Dit had men moeten melden in de verklaring aan de notaris van geen bezwaar.
Verder maakt de professionele Vve beheerder wel wat blunders hoor. Er staat serieus dat men een reken fout blijkt te hebben gemaakt in de bijdrage percentages. Dat men dat maar niet gaat corrigeren en dat ze dan het jaar erop geen verhoging zullen doorvoeren.
Men maakt zelfs een rekening fout met een banksaldo dat meer dan de helft anders is en zo nog wel eea.
maar goed, ff terug naar het punt van TS, ik zou dit ECHT niet betalen. PUNT. oh ja, als je dat standpunt inneemt, houd er rekening mee, die administratie pipo heeft gevraagd en gekregen, een volmacht om incasso's op te starten.
Oh ja, vraagje voor TS, hoe komt het dat plots de post achterstallige betalingen van leden 4 keer zo hoog is geworden, maar dat die zelfde bewoners wel vermeld staan op de aandeel in reserves lijst met het zelfde aandeel als de partijen die wel betaald hebben.
enneuh ene laatste ding.. maar das meer persoonlijk,
Ik zou eens uitzoeken op basis van welke beslissing de administrateur meent het recht te hebben om 85 euro aan omschrijfkosten te hanteren!!!
We willen wel kindertjes ontvoeren, maar probeer vandaag de dag maar eens een vergunning voor een kelder te krijgen...