Okequote:Op zaterdag 21 mei 2011 20:46 schreef emzor1994 het volgende:
[..]
het eindexamen bestaat uit algebra, functies en grafieken, veranderingen, kansrekenen, en binomiale en normale kansen
WiB!!!!quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Je hebt morgen nog een dag toch?quote:Op zaterdag 21 mei 2011 20:48 schreef Wabo het volgende:
jeuj, klaar met republiek lezen. nu vietnam nog. wordt wer 3 uur snachts
Ja, maar ik vind Wiskunde gewoon geen reet aan eigenlijk, en wil later ook geen studie of iets ermee gaan doen. Vind het prima zoquote:Op zaterdag 21 mei 2011 20:48 schreef Chai het volgende:
Maar als jij een 7 staat voor WiC had je best WiA gekund. Sowieso kan iedereen dat denk ik wel, alleen sommigen moeten er echt iets voor doen.
Niks, maar het is verplicht voor mijn opleidingquote:Op zaterdag 21 mei 2011 20:48 schreef Etsu het volgende:
WiB is al helemaal een-face waard. Wat heb je nou eraan als je wil weten hoe je een formule moet opstellen om een parabool naar een vierkant te krijgen ofzo.
ja klopt, maar dan ga ik zeg ma de syllabus lezen, dat dient voor mij als een samenvatting. 30 paginas samengevat is niet zo veelquote:
Ok! Succes!quote:Op zaterdag 21 mei 2011 20:49 schreef Wabo het volgende:
[..]
ja klopt, maar dan ga ik zeg ma de syllabus lezen, dat dient voor mij als een samenvatting. 30 paginas samengevat is niet zo veel
D&Squote:Op zaterdag 21 mei 2011 20:49 schreef Ezell het volgende:
[..]
Nee.
[..]
Nope. Had voor mijn D&S SE een 9.3!
Soberzo moeite met GES in het algemeen na volgende week vergeet je alles weer door overmatig drankgebruik en gewoon omdat het niet nodig is om te onthouden.quote:
ja, daar ben ik al de hele middag mee bezig en weet nog steeds niet hoe ik het moet leren.quote:Op zaterdag 21 mei 2011 20:50 schreef Wabo het volgende:
iemand nog tips hoe die dynamiek en stagnatie leert?. vietnam is niet zo lastig en echt simpel (speelt ook voornamelijk af in 10-20 jaartijd) maar wat is dynamiek & .. toch een kut boek -_-
Mogen jullie bij GS een informatiebron gebruiken?quote:Op zaterdag 21 mei 2011 20:50 schreef emzor1994 het volgende:
[..]
Mij ook... Republiek is veel te economisch de hele tijd :/
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |