abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  FOK!-Schrikkelbaas donderdag 17 augustus 2000 @ 19:26:16 #1
2057 Tokus
whale oil beef hooked
pi_301853
Stond ik gister in de videotheek, zie ik daar ineens geremasterde versies staan van de klassieke horrorfilms: Frankenstein, Dracula, The Mummy, Phantom Of The Opera, Bride Of Frankenstein, The Invisible Man, en nog een paar anderen!
Ik heb het dan over de originele versies uit de jaren 30, in zwart-wit (natuurlijk!). Ik heb gelijk Frankenstein en the Mummy maar gehuurd. The Mummy is, voor degenen die het niet weten, de originele, waar die versie van vorig jaar losjes op gebaseerd is. Maar deze versie (met Boris Karloff!) is ook wel leuk, alhoewel het tegenwoordig niet echt zo eng meer is.
Voor iedereen die dus nog 's echte filmklassiekers wil zien, ze zijn vorig jaar opnieuw uitgebracht in engeland (misschien ook in nederland, maar die ik heb zijn imports).


Tokus

[Dit bericht is gewijzigd door Tokus op 17-08-2000 19:27]

Nothing lasts forever but the certainty of change
pi_301870
Een klassieker?? ik denk A nightmare on The Elmstreet.. ZIjn 6 delen van.. Heb ze allemaal gezien.. Het deel 1 is een kut deel.. Maar je moet hem wel zien anders snap je de hele reeks niet !
pi_301878
Klassieke horrorfilms...mmm..nee, niet zo'n behoefte aan. Ik denk dat ik halverwege in slaap val. Waren waarschijnlijk vroeger spannend, nu zie ik alleen het lachwekkende ervan. En Nightmare on Elmstreet? Werd alleen maar bedroevender. Deel 1 en 3 waren nog wel wat, daarna snel bergafwaarts en terend op het succes van weleer.
"Dear life, When I said "can my day get any worse?" it was a rhetorical question, not a challenge."
  donderdag 17 augustus 2000 @ 19:47:13 #4
3292 Tweek
Koffie graag!
pi_301894
quote:
Op 17 augustus 2000 19:32 schreef -B.M.G- het volgende:
Een klassieker?? ik denk A nightmare on The Elmstreet.. ZIjn 6 delen van.. Heb ze allemaal gezien.. Het deel 1 is een kut deel.. Maar je moet hem wel zien anders snap je de hele reeks niet !
Grappig critici zeggen altijd dat deel 1 het beste is en daarna deel 7. Vind ik eigenlijk ook maar die andere heb ik nog niet allemaal gezien. moet er nog 1tje geloof ik.
  Redactie Frontpage donderdag 17 augustus 2000 @ 20:56:49 #5
3926 crew  Djeez
Orde van de Paarsgepunte Lans
pi_301980
Met een beetje mazzel wordt de hele 'Nightmare on elmstreet-cyclus'nu herhaald. Vorige week zaterdag deel 1, komende zaterdag komt deel twee!
Op woensdag 10 juli 2013 01:46 schreef Littlerabbit het volgende:
Djeez is een literaire grootheid. Hij weet op een poėtische wijze zelfs de schoonheid in een kinderverkrachting bloot te leggen. Tuinbeeld kopen?
pi_302001
quote:
Op 17 augustus 2000 19:32 schreef -B.M.G- het volgende:
Een klassieker?? ik denk A nightmare on The Elmstreet.. ZIjn 6 delen van.. Heb ze allemaal gezien.. Het deel 1 is een kut deel.. Maar je moet hem wel zien anders snap je de hele reeks niet !
Haha Tokus heeft het niet over die slashers, maar over de echte klassiekers uit de Hammer studio. Eerlijk gezegd boeien me die oude zwartwit films niet. Een hoop gelul is het meestal, doet me niet zo veel. Nouja, ik heb ze eigenlijk nooit gezien. Er zijn er wel tig gemaakt.


Ik vind deel 1 van ANOES ook niet bijster goed, en deel 7 vond ik ook niet zo goed als iedereen zegt. Laten we eerlijk zijn, het einde van deel 1 is zwaar kut. En deel 7 heeft ook al zo'n sprookjes einde.

Deel 3 was erg leuk, alleen Heather Langenkamp acteerde niet zo goed. Deel 4,5 en 6 zijn fun om naar te kijken, Fred is erg orgineel in manieren om tieners te vermoorden.

RTL4 houdt waarschijnlijk ook op na deel 4. Deden ze vorig jaar ook toen ze ANOES lieten zien.

genoeg off topic, laten we het weer hebben over de echte klassiekers.

*But in my own way, I am king. Hail to the king baby.*
  donderdag 17 augustus 2000 @ 21:38:47 #7
2890 Zanderrr
A Face Made For Radio
pi_302048
Die oude Frankenstein en Draculafilms kunnen mij niet zo boeien eigenlijk. En ANOES al helemaaal niet. Bwegh!

Wat ik wel leuk vind zijn jaren 50 horrorfilms als "Invasion of the Bodysnatchers" en "It Conquered The World".

"You fear Jazz. You fear the lack of rules, the lack of boundaries"
  vrijdag 18 augustus 2000 @ 01:12:55 #8
1573 Kipman
www.kangoeroerene.nl yeah!
pi_302238
Jij hebt deze topic vast gebaseert op de nieuwe (nog te komen) cd van Iced Earth. Die gaat ook over alle horror-klassiekers die jij vermeld.
Kipman legt hier de eieren! Maar nu vanuit Australie!
pi_302357
Titanic
.:. "I've got feelings, just like you" .:.
pi_302366
dawn of the dead
de originele Godzilla movies, met de vent in het 50 kilo wegende rubberen pak
swamp thing BHWHAHAHAHAHAHAH humor
king kong
pi_302385
The Night of The Living Dead
Fuck damnation, man! Fuck redemption! We are God's unwanted children? So be it!
  vrijdag 18 augustus 2000 @ 10:39:41 #12
1658 bogus
... het lijk in jouw badkuip
pi_302395
Braindead. Zag ik ooit met mijn Opa, die constant dubbel lag van het lachen.

Anders dan ik op dat moment...

Destroy all dreamers with doubts and depression...
  FOK!-Schrikkelbaas vrijdag 18 augustus 2000 @ 12:13:24 #13
2057 Tokus
whale oil beef hooked
pi_302502
quote:
Op 18 augustus 2000 01:12 schreef Kipman het volgende:
Jij hebt deze topic vast gebaseert op de nieuwe (nog te komen) cd van Iced Earth. Die gaat ook over alle horror-klassiekers die jij vermeld.
ehm, nee niet eens. maar daar kijk ik wel naar uit.


Tokus

Nothing lasts forever but the certainty of change
  Overall beste user 2022 vrijdag 18 augustus 2000 @ 15:15:10 #14
3928 Ulx
you aint no punk you punk
pi_302709
Ik vind sommige Hammer films wel ok, met Christpher Lee en Peter Cushing
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
  Redactie Frontpage vrijdag 18 augustus 2000 @ 15:24:38 #15
1150 crew  SunChaser
Leuker wordt het niet
pi_302726
Alles van chevy chase
pi_302775
Zijn dat soms die films die de VPRO in hun begintijd uitzond? Hahaha cool! Met Boris Karloff als Frankenstein zeker? Om te gillen die shit!
Multiculturele Samenleving? *deel zoveel* Powered by HATE! version 1.1b
  zaterdag 19 augustus 2000 @ 00:50:43 #17
1573 Kipman
www.kangoeroerene.nl yeah!
pi_303503
quote:
Op 18 augustus 2000 12:13 schreef Tokus het volgende:
ehm, nee niet eens. maar daar kijk ik wel naar uit.


Tokus


Ik ook. Alleen ik ben niet zo'n fan van die klassieke horrorfilms, dus het idee sprak mij eerst niet aan. Maar ik weet zeker dat Jon Schaffer er weer iets mooi's van maakt.

Sorry, beetje off-topic.

Kipman legt hier de eieren! Maar nu vanuit Australie!
pi_303513
Hij is nog niet zo heel oud (1974 geloof ik), maar The Texas Chainsaw Massacre blijft voor mij de beste horrorfilm ooit.
  Redactie Frontpage zaterdag 19 augustus 2000 @ 02:24:42 #19
3926 crew  Djeez
Orde van de Paarsgepunte Lans
pi_303566
Psycho, deze vond ik errug eng en heb er nachtmeries aan overgehouden Oja, toen was ik nog maar acht ofzo.
Op woensdag 10 juli 2013 01:46 schreef Littlerabbit het volgende:
Djeez is een literaire grootheid. Hij weet op een poėtische wijze zelfs de schoonheid in een kinderverkrachting bloot te leggen. Tuinbeeld kopen?
pi_303603
quote:
Op 19 augustus 2000 01:01 schreef BaronVonLEDERHOSEN het volgende:
Hij is nog niet zo heel oud (1974 geloof ik), maar The Texas Chainsaw Massacre blijft voor mij de beste horrorfilm ooit.
Dat meen je niet zeker? Die heb ik in de bioscoop gezien. Hij had inderdaad heel erg goed kunnen wezen maar was way over the top wat mij betreft. Dat is het manco van veel horror imho. Gaat dan op m'n lachspieren werken in plaats van op m'n zenuwen. Toen ie uitkwam werd die film trouwens behoorlijk gehyped. (Was volgens mij eerder 1976 dat die film hier draaide anders was ik er nooit ingekomen.) Het eerste uur is angstaanjagend ja, maar daarna... Ik weet niet, maar ik vond het nogal overdone allemaal. Die ouwe vent die dan met een rietje bloed zit te drinken. Nahja zal wel aan mij liggen. Is een genre waar ik weinig mee heb horror. Don't look now. Die was pas eng. Damn! En dat is geeneens horror.
Multiculturele Samenleving? *deel zoveel* Powered by HATE! version 1.1b
  zaterdag 19 augustus 2000 @ 16:33:18 #21
2949 Abma
Nu Skool Nihilist
pi_303890
Ik moet zeggen dat ik nooit zo geboeid ben door horror-films, heb er ook niet zoveel gezien. Laatst heb ik Vampires gekeken. Errug grappig was die: "So priest, when you stuck that piece of wood through though that man, did it give you a little wood, little mahogany?... I'm just fucking with you man!" Je moet het gezien hebben denk ik, een soort Dusk till Dawn rip off, maar dan zonder enige subtiliteit. The Exorsist is natuurlijk super strak, Don't look now ook (maar geen horror hoop ik). Toevallig heb ik gisteren The Fall of the House of Usher gezien, met Richard Price. Echt eng was het niet, maar wel sfeervol en subtiel, kun je van de meeste horrorfilms niet zeggen. The Pit and the Pendulum is van het zelfde laken een pak, maar die vond ik dus wel echt eng. Ligt waarschijnlijk aan omstandigheden...
graag alleen serieuze reacties van bartypes..
pi_303932
Off topic natuurlijk allemaal weer wat ik nu schrijf, maar horror kun je volgens mij het beste lezen. Da's toch veel enger dan welke film ook? Ik heb bij films altijd zoiets van "o, knap gemaakt dit zeg!" En; "hoe zouden ze dat geflikt hebben?". Maar goed, het verkoopt als een tiet. Dus zoals ik hierboven al zei..., het ligt dus aan mij dat ik er geen klap aan vind. Tsja... Nog een hele enge film trouwens die ik me kan herinneren was er eentje van Polanski. Niet Rosemary's baby ofzo maar een zwart-wit film over een vent die paranoļde is en langzaam helemaal doordraait. Die film is dus echt super beklemmend. Titel anyone?
Multiculturele Samenleving? *deel zoveel* Powered by HATE! version 1.1b
pi_303938
quote:
Op 18 augustus 2000 10:39 schreef bogus het volgende:
Braindead. Zag ik ooit met mijn Opa, die constant dubbel lag van het lachen.

Anders dan ik op dat moment...


Sorry, maar braindead vind ik wel een van de meest trieste horrorfilms ooit.
Met een grasmaaier over de lijken maaien?
Een gigantische oma?
Ik vond hem meer lachwekkend.

Wat ik wel een goeie vind is natuurlijk:
"The Shining"!
En dan wel die met Jack Nicholson, niet een van die vele remakes.

Heeeere's Johnny.....

Forza Juve!
  zaterdag 19 augustus 2000 @ 20:50:34 #24
3767 Herald
Come get some
pi_304142
quote:
Op 19 augustus 2000 17:36 schreef Marty het volgende:
Sorry, maar braindead vind ik wel een van de meest trieste horrorfilms ooit.
Met een grasmaaier over de lijken maaien?
Een gigantische oma?
Ik vond hem meer lachwekkend.
Duh hij was ook lachwekkend bedoeld.
En die moeder op het eind vond ik ook net iets te over the top, maar die grasmaaier scene is legendarisch "party's over"

[Dit bericht is gewijzigd door Herald op 19-08-2000 20:56]

*But in my own way, I am king. Hail to the king baby.*
pi_304228
Cool... Ik heb alleen maar een Winamp skin van Nightmare On the ElmStreet (Freddy Krueger) als iemand er interesse in hebt (kost niets) zeg dat dan ff dan zet ik wel ff die link op het forum.. Heb nu geen zin om op te zoeken
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')