quote:Op vrijdag 27 mei 2011 22:00 schreef Worldbeater het volgende:
Uhuh, vroeger was alles kutterSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Oldskool..
Had ik trouwens al verteld dat de handkappen die ik had besteld niet passen? Ze zitten godverdegodver tegen mijn kuip als ik een beetje stuur. Gewoon even 160 euro door de shredderen nog steeds die lelijke witte erop hebbend.
Eerst het leren pak wat ruimer laten maken op de knieen. Anders kom ik niet heelhuids aanquote:Op zaterdag 28 mei 2011 10:31 schreef OPM het volgende:
[..]
als je maar lol hebt..! en heelhuids naar huis kunt..
Naais!, will be usedquote:Op zaterdag 28 mei 2011 12:55 schreef koffiekoekje het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Pour les OP
maak ff een betere dan?quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.De wetenschap is er nog steeds niet uit, waarom de meest gestroomlijnde vrouwen, de meeste weerstand bieden
Daar zijn wel meer voorbeelden van, maar idd erg knap jaquote:Op zaterdag 28 mei 2011 19:08 schreef densmee het volgende:
aardig knap om je zelf weer op de brommer te hijsen
http://www.motormeuk.nl/bekijken/5296/filmpje/Kuip-Koppen.html
doe dan een recentere ofzeuw, maar je photoshop skillz zijnquote:Op zaterdag 28 mei 2011 19:57 schreef koffiekoekje het volgende:
[..]
Een Cageon special
[ afbeelding ]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |