Zo lang je maar uitkijkt dat je de planten niet TEGEN het filter aanzet, ivm de blaadjes en rommel die er af en toe van los komt. Die inloopgaatjes rechtsonder gaan dan verstopt zitten, dan blijf je bezig met het eraf boenen omdat het filter niet lekker meer looptquote:Op maandag 6 juni 2011 21:35 schreef Days-Of-Wild het volgende:
[..]
Het is inderdaad niet het mooiste dat filter. Ik heb ook over een externe nagedacht, nog trouwens, maar toch maar voor dit opstelling gekozen. Ik hoop nog steeds het met planten weg te kunnen werken en als het me echt gaat irriteren komt er een externe
veel planten gaan compacter groeien met meer lichtquote:Op dinsdag 7 juni 2011 11:58 schreef Messina het volgende:
Matigen kan geen kwaad. Tenzij je een oerwoud wiltWant je planten gaan wel heel hard groeien van al die voeding, maar niet op een mooie manier. Zo werd de cabomba heel langgerekt met om de 2 (!) cm een blad. Dat zag er natuurlijk niet uit
![]()
Ahhhh, klinkt logisch. Ook omdat de cabomba sowieso groeit als een gekquote:Op dinsdag 7 juni 2011 12:09 schreef Leipo666 het volgende:
[..]
veel planten gaan compacter groeien met meer licht
als er genoeg voeding is, maar net wat minder licht dan gaan sommige planten als een gek naar het licht toe groeien
Thx!quote:Op dinsdag 7 juni 2011 11:58 schreef Messina het volgende:
Kreator, jouw bak staat er echt stralend bij!
Ik heb zowel een rode als blauwe lamp. En een witgele (die dus weer in het roodspectrum zit, geloof ik). Maar alleen rood & blauw ziet er niet uit.quote:Op dinsdag 7 juni 2011 14:43 schreef Byte_Me het volgende:
overigens heeft de kleur van licht ook invloed op de groeiwijze van planten. ik vergeet alleen telkens hoe het zat. volgens mij:
blauwe tint (hoge kelvin waarde, koel licht): planten groeien in de breedte
rode tint (lage kelvin waarde, warm licht): planten groeien in de hoogte
maar evt kan het zijn dat blauw en rood moeten worden omgedraaid
Eerst lekker opstarten. Daarbij is het wel handig om wat plantenvoeding te gebruiken, in het water zit dan nog echt NIKSquote:Op dinsdag 7 juni 2011 19:53 schreef Tegan het volgende:
Ja, wat is het nou. Wel of niet spul erbijgooien...
eerst je water testen op de verschillende waarden zoals PH, KH, NO3, PO4 en FE (wat je dus niet allemaal kan met het standaard teststripje dat ze ook in de aquariumwinkel gebruikenquote:Op dinsdag 7 juni 2011 19:53 schreef Tegan het volgende:
Ja, wat is het nou. Wel of niet spul erbijgooien...
soort kleurloze neon tetra met blauwe oogschaduw onder zn oogquote:
foto?quote:Op woensdag 8 juni 2011 12:30 schreef jimjim1983 het volgende:
[..]
zou wel kunnen, al hebben die van mij alleen onder hun oog 'licht'.
Het enige middel dat bij ons hielp was Aerocol. De gevoelige (kogel)visjes hebben nergens last van gehad, wat ook erg belangrijk is.quote:Op zaterdag 11 juni 2011 16:35 schreef Kreator het volgende:
Ik heb vandaag maar even een zuurstofpompje/steen gekocht. Ga vanavond Sera Algovec toevoegen omdat ik niet van blauwalg af kom...
Mja, heb het er al ingegooid. ff afwachten nu. Dit is in principe ook niet schadelijk voor de vissen, maar je weet het maar nooit.quote:Op zaterdag 11 juni 2011 19:03 schreef Messina het volgende:
Het enige middel dat bij ons hielp was Aerocol. De gevoelige (kogel)visjes hebben nergens last van gehad, wat ook erg belangrijk is.
Het is in ieder geval iets om te onthouden! En mocht Sera Algovec werken hoor ik het ook graagquote:Op zaterdag 11 juni 2011 19:06 schreef Kreator het volgende:
[..]
Mja, heb het er al ingegooid. ff afwachten nu. Dit is in principe ook niet schadelijk voor de vissen, maar je weet het maar nooit..
Nog foto's van je kogels? Wil ik ook ooit nog heel graag.
* Smeltquote:Op zaterdag 11 juni 2011 20:32 schreef Messina het volgende:
we gaan ook twee dagen per week naar onze pup,
Het is een reuquote:Op zaterdag 11 juni 2011 20:47 schreef 4EverBlackEyed het volgende:
[..]
* Smelt![]()
Is het een reu of een teefje?
Nou veel succes op de showsquote:Op zaterdag 11 juni 2011 20:51 schreef Messina het volgende:
[..]
Het is een reuWij zijn niet zo van de teefjes.
We hopen goede resultaten te gaan halen op shows. Zijn vader is internationaal kampioen, zijn moeder heeft een paar keer "Zeer goed" gehad. Maar het blijft natuurlijk afwachten hoe het allemaal op gaat drogen
Ik heb daar geen problemen mee zo lang de hond tussen de middag een keertje uit kan. Misschien iemand uit je familie/vriendenkring, en anders een uitlaatservice?quote:Op zaterdag 11 juni 2011 20:54 schreef 4EverBlackEyed het volgende:
[..]
Nou veel succes op de shows![]()
Wij willen ook graag een hond (het liefst een hele roedel), maar over een tijdje werken we (als het goed is) beiden fulltime buitenshuis.
Dat vind ik dan toch wel weer zielig.
Hoewel je wel hoort dat mensen dat al jaren doen met een hond.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |