stinkt het? want als het aan het rotten is dan ruik je het wel.quote:Op zondag 29 mei 2011 23:46 schreef 4EverBlackEyed het volgende:
Er komen spontaan luchtbellen in mijn zandbodem, is mijn bodem nu aan het rotten?
Wat kan ik hier aan doen?
Nee, eigenlijk niet.quote:Op maandag 30 mei 2011 00:14 schreef Byte_Me het volgende:
[..]
stinkt het? want als het aan het rotten is dan ruik je het wel.
En ook nog eens heel goedquote:Op maandag 30 mei 2011 00:14 schreef Byte_Me het volgende:
want als het aan het rotten is dan ruik je het wel.
quote:Op maandag 30 mei 2011 12:20 schreef Byte_Me het volgende:
zijn er hier trouwens meer dwergcichlidefans? zoals je ziet aan mn foto's vind ik ze geweldig. helaas kun je meestal maar 1 soort per aquarium houden, vandaar dat ik 5 bakken heb
die pebas ken ik niet, zal ik eens opzoeken. ramirezi's heb ik gehad en mee gekweekt, ga nu met die electric blues proberen. ook altispinosus gehad, maar die wilden geen koppel vormen. baenschi ook gehad, maar niet mee gekweekt. wel gekweekt met cacatuoided triple red. en binnenkort hopelijk ook met viejitasquote:Op maandag 30 mei 2011 12:25 schreef Leipo666 het volgende:
[..]
heb nu een harem (2m, 3v) Apistogramma agassizii fire reds in mijn 2 meter bak. daar gaat nog wel een ander soort apisto bijkomen in de toekomst (ruimte zat)
mijn vriendin heeft sinds 2 weken een koppel Apistogramma sp. pebas in haar bak
in het verleden Microgeophagus ramirezi's, Apistogramma agassizii red en Apistogramma beanchi gehad.
de beanchi's waren F1 en heb ik nog successvol mee gekweekt toen ze nog sp. inka50 heette
Om er even op terug te komen.quote:Op dinsdag 24 mei 2011 15:05 schreef PerryVogelbekdier het volgende:
Hier in Nederland heb je geen koper en chloor in het water zitten, dus 'water voorbereiding' is niet echt nodig. Als je een speciale kleine garnalenbak hebt is het misschien uit voorzorg makkelijk om te doen, maar echt noodzakelijk niet.
Kwaad kan het niet, maar verplicht is het ook niet..
klopt: kalk en dergelijke verschilt per regio.quote:Op maandag 30 mei 2011 14:30 schreef 4EverBlackEyed het volgende:
[..]
Om er even op terug te komen.
Vind dat er wel verschil per regio in zit.
Nu woon ik in Zuid-Holland en daar zit aanzienlijk meer kalk in het water dan in de provincie Utrecht.
Gewoon een constatering.
Qua hardheid klopt het dat het afhankelijk van de locatie is.quote:Op maandag 30 mei 2011 14:30 schreef 4EverBlackEyed het volgende:
[..]
Om er even op terug te komen.
Vind dat er wel verschil per regio in zit.
Nu woon ik in Zuid-Holland en daar zit aanzienlijk meer kalk in het water dan in de provincie Utrecht.
Gewoon een constatering.
Thanks! Ga ik zo eens proberen!quote:Op zaterdag 4 juni 2011 17:02 schreef Kreator het volgende:
Probeer het met een creditcard pasje achtig iets. Simpel.
Ik houd van je!quote:Op zaterdag 4 juni 2011 17:02 schreef Kreator het volgende:
Probeer het met een creditcard pasje achtig iets. Simpel.
Met het (verlopen) ID-bewijs ging het niet zo goed, maar de zorgverzekeringspas deed wonderen!quote:Op zaterdag 4 juni 2011 18:42 schreef Kreator het volgende:
Houd van de man die mij de tip gaf. Het scheelt nogal wat werk idd.
Goed idee, Perry! De OP moet sowieso eens geactualiseerd worden. Ik gok dat al die bakken er allangggg niet meer zo uit zienquote:Op zaterdag 4 juni 2011 19:40 schreef PerryVogelbekdier het volgende:
Alvast een tip mocht je ooit een lege bak hebben vol met kalk.
Pak 'PH-Min' en je veegt het er zo vanaf
Wellicht handig om dergelijke tips in de OP te zetten?
Das wel een handige tip.quote:Op zaterdag 4 juni 2011 19:40 schreef PerryVogelbekdier het volgende:
Alvast een tip mocht je ooit een lege bak hebben vol met kalk.
Pak 'PH-Min' en je veegt het er zo vanaf
Wellicht handig om dergelijke tips in de OP te zetten?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |