abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  zaterdag 21 mei 2011 @ 12:08:10 #51
286575 Roces18
Chef de party
pi_97112619
Prince of Persia


Samenvatting
Een prins (Jake Gyllenhaal) moet met tegenzin zijn krachten bundelen met een mysterieuze prinses (Gemma Arterton). Samen vechten ze tegen het donkere kwaad om een eeuwenoude dolk met enorme krachten in veiligheid te brengen. Deze mysterieuze dolk beschikt namelijk over de kracht van The Sands of Time - een gift van de goden. Met the Sands Of Time kan de drager van de dolk terug in de tijd reizen en heerser over de wereld worden.

Erg vermakelijke film. Een hoop parkour, lekkere wijven (Gemma :D :9~ ), special effects, actie en een beetje humor. Niet bijzonder veel inhoud maar niks om je verder aan te storen. Echt een popcorn of voor Matador een kaasfilmpje :P dan. Leuke twee uur durende achtbaanrit in ieder geval waarbij ik geen seconde op de klok gekeken heb. En dat is wat een film moet doen, mij vermaken en daar slaagt die in ieder geval goed in.

7,8
melksommelier en vertrouwenspersoon fok
pi_97113078

Gnomeo & Juliet
Had er een stuk meer van verwacht. Verhaal zal wel bekend zijn bij de meeste mensen, maar daar gaat het in dit soort films niet om. Helaas is ie maar heel spaarzaam grappig, zit ie vol met clichés en zit er ook nog eens tenenkrommende muziek in van niemand minder dan Elton John :r
t ziet er wel leuk uit, al is t zeker niet een van de mooiste animatiefilms.
zou m nog iets lager geven dan de 5.8 op IMDB.
pi_97113231
Sahara (2005)
Mooie beelden, mooie filmlocaties (echt vet gedaan en het mocht wat kosten blijkbaar) en schitterende muziek (Clint Mansell, hoe kan het anders, ook de reden dat ik deze film keek).
Het verhaal is niet zo sterk en verspringt soms echt veel te snel.
Een altijd mooie Penelope Cruz en de typische playboy McConaughey (wat een klotenaam) geflankeerd door een karakteristieke maar te weinig in beeld verschijnende William H. Macy maken nog wat aardigs van een op zich niet bijster goed script.
7.8/10 (IMDB: 5.9/10)
The only limit is your own imagination
Ik ben niet gelovig aangelegd en maak daarin geen onderscheid tussen dominees, imams, scharenslieps, autohandelaren, politici en massamedia

Waarom er geen vliegtuig in het WTC vloog
  zaterdag 21 mei 2011 @ 12:50:50 #54
46705 Kleffe_Dop
Sic Mundus Creatus Est
pi_97113887
quote:
0s.gif Op zaterdag 21 mei 2011 09:21 schreef Roces18 het volgende:

[..]

Maar het is allemaal zo vreselijk aangedikt, acteerprestaties zijn ondermaats net zoals de rest van de hele film eigenlijk. En dan gooien ze er nog een mislukte M. Night Shyamalan twist tegen aan. En laatste keer dat ik gecheckt had hoorde een horror een soort van eng te zijn in plaats van lachwekkend.
Ik vond de Descent wel goed te pruimen, er zitten een aantal flink beklemmende momenten in en de twist op het einde vond ik wel een leuke mind-fuck.
Maar ik geef je 100% gelijk wat betreft de acteer prestaties, dat stelt weinig voor. Dat kan je nog enigszins door de vingers zien omdat het een behoorlijke low-budget productie was.

leuke trivia: De reacties van de dames de eerste keer dat ze een crawler zien is oprecht en niet geacteerd. Ze wisten niet wanneer ze er één tegen zouden komen en hoe die eruit zou zien. :D
  zaterdag 21 mei 2011 @ 13:17:19 #55
148823 znarch
ondertitel
pi_97114727
Ik heb gisteren the kings speech gezien Vond er weinig aan eerlijk gezegd. Sterk geacteerd dat zeker, maar verder vrij saai.
"AAAAAHH ZENNE MOAT, WOARST VLEISCH"
pi_97115978
In de categorie meer Gemma Arterton is beter hebben we de volgende:
http://www.imdb.com/title/tt1379177/

Prettige lowbudget kidnapthriller waarin twee heren die elkaar in de bak hebben leren kennen een jongedame ontvoeren om daar flink geld voor te vangen van de pappa van de jongedame. Dan begint natuurlijk het spel van wie vertrouwt wie, hoe sterk is de band die je in de gevangenis opbouwt etc etc. Best vermakelijk, overtuigend gespeeld en ook wel een paar min of meer onverwachte plotwendigen. En uiteraard wat functioneel bloot :)

7,5
"A push and a rush and the land we stand on is ours" - Turrican
Whiskyplankje
pi_97116669
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 mei 2011 19:53 schreef PiRANiA het volgende:
The Other Guys
IMDB
: 107 min - Action | Comedy | Crime - 11 November 2010 (Netherlands) - 6.6/10

Een 6.6 vind ik te laag voor deze film. Het is niet heel hoogstaand qua verhaal, maar de acteurs maken het goed. Voor mij was het gewoon een leuke film om zonder te veel te denken te kijken. Will Ferrell speelt echt lachen en Samuel L. Jackson is voor mij ook altijd goed *O*.
Leuke film. Dat stukje met de rape whistle _O-
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_97118423
quote:
14s.gif Op vrijdag 20 mei 2011 23:53 schreef Buitendam het volgende:
[ afbeelding ]

Blue Valentine.

Een heel realistisch en rauw liefdesverhaal. Ik heb het idee dat er een paar boodschappen in zaten die ik niet helemaal kon plaatsen, maar het was wel echt een verhaal over twee mensen wat werd verteld. Aanrader: 7,5

IMDB: 7,7
Thanks, die ga ik even checken. :)
pi_97118444
quote:
0s.gif Op zaterdag 21 mei 2011 13:54 schreef Karstman het volgende:
In de categorie meer Gemma Arterton is beter hebben we de volgende:
http://www.imdb.com/title/tt1379177/
[ afbeelding ]
Prettige lowbudget kidnapthriller waarin twee heren die elkaar in de bak hebben leren kennen een jongedame ontvoeren om daar flink geld voor te vangen van de pappa van de jongedame. Dan begint natuurlijk het spel van wie vertrouwt wie, hoe sterk is de band die je in de gevangenis opbouwt etc etc. Best vermakelijk, overtuigend gespeeld en ook wel een paar min of meer onverwachte plotwendigen. En uiteraard wat functioneel bloot :)

7,5
Topfilm inderdaad. :)
pi_97119013
Crosspost:



The Tree of Life van Terrence Malick. Met o.a. Brad Pitt en Sean Penn.

Veel mensen trekken deze film niet. Gisteren liep de helft van de bezoekers weg.

Zelf heb ik er ook wel dubbele gevoelens bij. Aan de ene kant is de film prachtig. Iedere scene is perfect. De beelden zijn echt prachtig. Het acteerwerk is zeer sterk. De muziek is mooi. Zelfde lofuitingen voor camerawerk en montage. Malick is echt een van de beste filmmakers die er is.

Maar de film is zo fragmentarisch. En af en toe is dat best vervelend. Ik denk dat het eerst half uur de shots niet langer duren dan 10 seconden. Daarna komt er wat meer verhaal in en neemt Malick de tijd om het verhaal rond dat gezin een beetje uit te diepen.

Ik ben er zelf nog niet helemaal uit over hoe en wat. Het is in ieder geval een hele bijzondere film. Wat je in ieder geval wel ziet is dat Malick er veel energie en tijd heeft ingestoken, de film is met liefde gemaakt.
pi_97124159
Pulp Fiction (1994)
Ik ben geen grote fan van Quentin Tarantino en zijn films. Sommige scenes hadden voor mijn geen toegevoegde waarde. De scene met John Travolta en Uma Thurman in het restaurant bijvoorbeeld. Dat 'even neus poederen' had dan wel weer iets komisch. Overigens veel komische momenten in deze film. De film vond ik te sterk afwisselen van humor, geweld en actie. Toch was deze film vermakelijk.
*8
  zaterdag 21 mei 2011 @ 18:14:24 #62
154952 spoor4
Spoort niet
pi_97125032
A Serious man (2009)

Nu ben ik geen fan van de Coen brothers, maar deze zwarte comedy kan ik erg waarderen. Het helpt denk ik wel als je al bekend bent met Schrödingers kat en het verhaal van Job. Als je een flauwe comedy als 'Burn After Reading' of 'The Big Lebowski' verwacht, dan zou ik deze film overslaan.

8
  zaterdag 21 mei 2011 @ 19:19:36 #63
168804 Buitendam
Commissaris.
pi_97127210
quote:
0s.gif Op zaterdag 21 mei 2011 15:05 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Thanks, die ga ik even checken. :)
Vergeet niet je mening hier te plaatsen, dan ;)
Dit, dus.
  zaterdag 21 mei 2011 @ 19:25:05 #64
168804 Buitendam
Commissaris.
pi_97127442


Avatar

Heb mezelf een beetje moeten dwingen om deze film te kijken. Destijds toen deze in de bios draaide en met de gekte eromheen heb ik deze film links laten liggen. Nu toch een poging gegeven en ik vond hem niet verkeerd. Ik vond de beelden prachtig, uiteraard de flora en fauna op de planeet. Het verhaal vond ik daarentegen weer zo Amerikaans en patriottisch dat het me op het einde wat te lang duurde. Een 7.

IMDB: 8,2
Dit, dus.
pi_97128012
quote:
14s.gif Op zaterdag 21 mei 2011 19:25 schreef Buitendam het volgende:
[ afbeelding ]

Avatar

Heb mezelf een beetje moeten dwingen om deze film te kijken. Destijds toen deze in de bios draaide en met de gekte eromheen heb ik deze film links laten liggen. Nu toch een poging gegeven en ik vond hem niet verkeerd. Ik vond de beelden prachtig, uiteraard de flora en fauna op de planeet. Het verhaal vond ik daarentegen weer zo Amerikaans en patriottisch dat het me op het einde wat te lang duurde. Een 7.

IMDB: 8,2
waaat een 7?!?!??!?

ik geef die film een dikke 9.5
1 van de beste films in jaren!
pi_97128097
quote:
0s.gif Op zaterdag 21 mei 2011 19:43 schreef casper019 het volgende:

[..]

waaat een 7?!?!??!?

ik geef die film een dikke 9.5
1 van de beste films in jaren!
Van wat ik heb gehoord was de film vooral geweldig door 3D, het verhaal daarentegen was niet bijzonder.
  zaterdag 21 mei 2011 @ 19:46:59 #67
168804 Buitendam
Commissaris.
pi_97128123
quote:
0s.gif Op zaterdag 21 mei 2011 19:43 schreef casper019 het volgende:

[..]

waaat een 7?!?!??!?

ik geef die film een dikke 9.5
1 van de beste films in jaren!
Ik vond de effecten allemaal prachtig. Wat dat betreft vind ik die 9,5 wel heel terecht. Compleet nieuw flora en faunastelsel is voor die film bedacht, las ik net. Maar het verhaal; zo heel zwart-wit tussen goed en kwaad. Compleet met een slechterik, inclusief littekens etc. Dat is aan mij niet besteed.
Dit, dus.
  zaterdag 21 mei 2011 @ 21:34:14 #68
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_97132199
Net Barney's Version gezien. Ik moest er even in komen, maar toen ik er eenmaal in zat, was het een film die uiterst grappig begon en uiterst droevig eindigde. Een vreemde sensatie ;). Wel een beetje aan de lange kant, maar dat stoorde me niet :).
Niet meer actief op Fok!
  zaterdag 21 mei 2011 @ 21:41:59 #69
203493 Haarklip
ágætis byrjun
pi_97132515
quote:
0s.gif Op zaterdag 21 mei 2011 19:46 schreef -Strawberry- het volgende:

[..]

Van wat ik heb gehoord was de film vooral geweldig door 3D, het verhaal daarentegen was niet bijzonder.
Als je de making-of zit waardeer je de film een stuk meer. :)
ég gaf ykkur von sem varð að vonbrigðum.. þetta er ágætis byrjun
pi_97133518
Limitless (2011)



Aspirant-auteur Eddie Morra (Bradley Cooper) lijdt aan een chronisch gebrek aan inspiratie. Wanneer een oude vriend hem NZT geeft, een revolutionair nieuw farmaceutisch middel, is hij in staat om zijn volledige hersencapaciteit te benutten. Eddie kan zich alles herinneren wat hij ooit heeft gelezen, gezien of gehoord, elke taal in een dag leren en complexe vergelijkingen begrijpen zolang hij het niet-geteste geneesmiddel in blijft nemen. Al snel brengt het middel financieel en sociaal succes en nodigt de magnaat Carl van Loon (Robert de Niro) hem uit om de grootste fusie in de geschiedenis op te zetten. Maar Eddie krijgt ook belangstelling van mensen die tot alles in staat zijn om de NZT in handen te krijgen. Met zijn leven in gevaar en de bijwerkingen van de drugs die zijn tol beginnen te eisen probeert Eddy met zijn slinkende voorraad zo lang mogelijk uit de handen te blijven van mysterieuze stalkers, een wrede gangster en een intensief politie-onderzoek.

Ik was aangenam verrast. Het concept is leuk, het tempo zit er lekker in en Cooper speelt uitstekend. Je ziet hem op overtuigende wijze (bijgestaan door het kleurgebruik) opknappen en aftakelen gedurende de film. Desondanks wat schoonheidsfoutjes, maar misschien ben ik wel gewoon een azijn-pisser. Zo snap ik niet waarom NZT hem kennelijk vele malen slimmer maakt dan alle anderen (die het ook nemen), voegt de moord op dat sletje niet zoveel toe en voor iemand met een IQ van, naar eigen zeggen 1000+, lijkt het me dat er betere manieren zijn om startkapitaal te verkrijgen dan te "lenen" bij de plaatselijke gangster. Toch mag dat de pret niet drukken.

Cijfer: 8.
pi_97133615
Mine vaganti



Italië
Drama / Komedie
110 minuten

geregisseerd door Ferzan Ozpetek
met Riccardo Scamarcio, Nicole Grimaudo en Alessandro Preziosi

Tomasso Cantone is de jongste telg uit een grote, traditionele familie van pastamakers in Puglia, in het zuiden van Italië. Hij leidt een comfortabel leventje in Rome, heeft de ambitie om schrijver te worden en woont samen met zijn vriend Marco – een leven waar zijn conservatieve familie niet van op de hoogte is. Als zijn vader hem vraagt om terug te keren naar Lecce om mee te werken in het pastabedrijf, besluit Tomasso, die daar helemaal geen zin in heeft, om uit te komen voor zijn homoseksualiteit. Hij hoopt dat hij op die manier aan zijn verplichtingen kan ontkomen. Maar tijdens het familiediner worden zijn plannen gedwarsboomd door zijn broer Antonio. Tomasso belandt onverwacht in een situatie die hij te allen tijde had willen vermijden.

Film begint heel goed, en eindigd ook heel sterk.. alleen het middenstuk is helaas een stuk minder..
Er had echt meer ingezeten. Nu is het gewoon een middelmatige film met een aantal leuke stukjes.
een 6+
pi_97133836

Sommige zaken kunnen niet worden verklaard.
The Haunting in Connecticut vertelt het ijzingwekkende, waargebeurde relaas van de familie
Campbell die een oud huis koopt. In datzelfde huis woonde vroeger een begrafenisondernemer,
wiens helderziende zoon Jonah boodschappen van overledenen en demonen overbracht.

Na een reeks onverklaarbare gebeurtenissen komen de Campbells tot de schokkende ontdekking
dat de geest van Jonah nog steeds rondwaart, vastberaden om duistere krachten los te laten op de
nieuwe bewoners…

Horror :P })
pi_97138563
quote:
14s.gif Op vrijdag 20 mei 2011 19:14 schreef El_Matador het volgende:

Shutter Island (2010)
De eerste keer dat ik de film zag was ik zeer onder de indruk van deze psychologische thriller van Scorsese (8.5)
De tweede keer sluipen er toch dingen in die me in negatieve zin opvallen. Slechte special effects af en toe, een te voorspelbaar verhaal (achteraf) maar nog steeds de mooie beelden en de toprol die DiCaprio neerzet.
8.0/10 (IMDB: 8.0/10) (247e/top250)
Een te voorspelbaar verhaal (achteraf)...... :')

Ik ben echt aan het zoeken naar woorden om deze domme uitspraak te plaatsen _O-
"An educated citizenry is a vital requisite for our survival as a free people."
  zondag 22 mei 2011 @ 11:54:36 #74
78654 Viking84
Going, going, gone
pi_97148575
quote:
0s.gif Op zaterdag 21 mei 2011 23:55 schreef Probably_on_pcp het volgende:

[..]

Een te voorspelbaar verhaal (achteraf)...... :')

Ik ben echt aan het zoeken naar woorden om deze domme uitspraak te plaatsen _O-
Voeg daarbij nog dat een film bij een tweede keer kijken per definitie voorspelbaar is :Y) .
Niet meer actief op Fok!
  zondag 22 mei 2011 @ 12:50:51 #75
202421 Mr_DG
Areeverdairchee
pi_97150380
The Men Who Stare at Goats (2009)
Een comedy over een hippielegereenheid (The New Earth) die paranormale superkrachten probeert te ontwikkelen. Een journalist gaat naar Irak en ontmoet onderweg een lid van de New Earth. Uiteindelijk komen ze aan bij een legerbasis waar er meer mannen van The New Earth zijn.
De film kijkt lekker weg en er zit veel scherpe humor in, een beetje in de stijl van de Coen-brothers.
Een 7,5 (imdb 6,4)

Shutter Island (2010)
Een rechercheur moet op een gevangenis-eiland een vermissing van één van de gevangenen zien op te lossen. Al snel komt hij er achter dat er veel dingen niet helemaal kloppen op dit eiland.
Geweldige film! Sterk acteren van DiCaprio en Ben Kingsley, een sterk verhaal en mooie beelden. Dit was de tweede keer dat ik de film zag, en dan ga je meer op de details letten en dan wordt het verhaal ook meer duidelijk.
Een 9,0 (imdb 8,0)

TRON: Legacy (2010)
De zoon van een softwareontwikkelaar gaat op zoek naar zijn vader in een digitale wereld. Deze zin geeft direct het manco van de film weer, het matige verhaal. Visueel is het allemaal erg knap gedaan maar het verhaal is te mager. De muziek van Daft Punk maakt wel een hoop goed. Daarom een zeven.
Een 7,2 (imdb 7,0)
“Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today.”
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')