Dat is het alternatief. In huis geen gespetter dat ik later weer van de muren af moet schrapenquote:
Ja ik moet wel douchen hoorquote:Op zondag 22 mei 2011 20:02 schreef Toverheks het volgende:
Teun zullen we gewoon onze eigen badhanddoek enzo meenemen anders moet je extra wassen en heb je wel zoveel handdoeken enzo
quote:Op zondag 22 mei 2011 20:02 schreef Teun_ZHV het volgende:
[..]
Dat is het alternatief. In huis geen gespetter dat ik later weer van de muren af moet schrapen
Teun voor Soury en ik weer weg gaan is alles weer spic en span, en ik doe wc en dousche enzo wel zo gedaan.quote:Op zondag 22 mei 2011 20:02 schreef Teun_ZHV het volgende:
[..]
Dat is het alternatief. In huis geen gespetter dat ik later weer van de muren af moet schrapen
Ik heb wel zoveel handdoeken, 't is niet erg als je het vergeet. Zitten wel veel oude lappen tussen, maar ze drogen nog primaquote:Op zondag 22 mei 2011 20:02 schreef Toverheks het volgende:
Teun zullen we gewoon onze eigen badhanddoek enzo meenemen anders moet je extra wassen en heb je wel zoveel handdoeken enzo
Komt wel goed, ik heb ook nog een werkster hè. Als de meeste troep weer aan kant is vind ik het prima.quote:Op zondag 22 mei 2011 20:04 schreef Toverheks het volgende:
[..]
Teun voor Soury en ik weer weg gaan is alles weer spic en span, en ik doe wc en dousche enzo wel zo gedaan.
ja ik ook en moet ook mijn haar fohnen heb je wel stroom daar teunquote:
Geen stopcontact in de douche, dat is een raar minpuntjequote:Op zondag 22 mei 2011 20:06 schreef Toverheks het volgende:
[..]
ja ik ook en moet ook mijn haar fohnen heb je wel stroom daar teunnee want alles staat rechtop als ik wakker wordt
ik heb hem ook niet daar hoor, net om de hoek ach we zien het allemaal wel en ik help je gewoon met alles en ach dat doet iedereen toch.quote:Op zondag 22 mei 2011 20:07 schreef Teun_ZHV het volgende:
[..]
Geen stopcontact in de douche, dat is een raar minpuntje
Ik heb heerlijk haar, borstel erdoor en klaar, ik doe er nooit meuk in enzo, geen fohn helemaal niksquote:Op zondag 22 mei 2011 20:06 schreef Toverheks het volgende:
[..]
ja ik ook en moet ook mijn haar fohnen heb je wel stroom daar teunnee want alles staat rechtop als ik wakker wordt
Ik welquote:Op zondag 22 mei 2011 20:09 schreef Toverheks het volgende:
[..]
ik heb hem ook niet daar hoor, net om de hoek ach we zien het allemaal wel en ik help je gewoon met alles en ach dat doet iedereen toch.
Eerst ontbijten!quote:Op zondag 22 mei 2011 20:10 schreef mootie het volgende:
Jezus haks, gewoon aankleden en de auto in, muts!
Nee dat wil jij nietquote:Op zondag 22 mei 2011 20:13 schreef Teun_ZHV het volgende:
Misschien wil ik jullie hier nog wel een paar dagen houden
quote:
Ik koppel de tuinslag wel aanquote:Op zondag 22 mei 2011 20:15 schreef mootie het volgende:
[..]
Dat kan ook zonder douchen en fohnen!
*kijkt naar eigen ongekamde haar
Niet? Echt welquote:
11 uur????? Doe eens normaalquote:Op zondag 22 mei 2011 20:15 schreef Toverheks het volgende:
[..]
dat denk ik ook niet, zie Teun nu al in gedachten bij de uitgang staan en maar op zijn klokje kijken en roepen, mensen de afspraak was 11 uur het park verlaten houden jullie je daar even aan.
Teun neemt gelijk een paar ATV dagen daarna op om bij te komen
Nou ja Teun kennendequote:
WTF !!!!quote:Op zondag 22 mei 2011 20:04 schreef Toverheks het volgende:
[..]
Teun voor Soury en ik weer weg gaan is alles weer spic en span, en ik doe wc en dousche enzo wel zo gedaan.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |