quote:Op woensdag 18 mei 2011 21:13 schreef Qwea het volgende:
http://bit.ly/98P8Do Hebbuh, hebbuh, hebbuh, hebbuh!
quote:Op woensdag 18 mei 2011 21:14 schreef ferrari_rood het volgende:
Oei Ynske dat is schrikken zo'n reparatie er nog bij.
Ons meisje in het pakje dat ik van jullie gekregen hebin een open couveuse
quote:Op woensdag 18 mei 2011 21:08 schreef DanseMacabre het volgende:
Ik moet natuurlijk ook nog bij je op visite he.
quote:Op woensdag 18 mei 2011 21:20 schreef nokwanda het volgende:
@ F_R, wat een poppetje. Die haartjes. Heeft ze nou haar tong tussen haar lipjes?
[..]
Het is weer eens wat anders dan sex en ontlasting.quote:
Is goeedquote:Op woensdag 18 mei 2011 21:27 schreef DanseMacabre het volgende:
Wil je me straks ff de foto's mailen?
Vind jequote:Op woensdag 18 mei 2011 21:30 schreef Oognip het volgende:
Oscar lijkt trouwens al best groot voor een teckel
Ja, maar als Oscar, Diaz' gewicht had, was het niet bestquote:Op woensdag 18 mei 2011 21:31 schreef _Multiply86_ het volgende:
[..]
Vind jeOscar is 16 weken, Diaz is 10 weken.. Diaz weegt bijna 3x zoveel ook
quote:
Wat een fotomodellen, prachtig dat ze allemaal willen poserenquote:Op woensdag 18 mei 2011 21:26 schreef _Multiply86_ het volgende:
En Jip natuurlijk!
[ afbeelding ]
De dierentuin diertjes komen straks
quote:Op woensdag 18 mei 2011 21:40 schreef ferrari_rood het volgende:
Ze ligt nog wel verwarmd in de open couveuse en nu is het even afwachten hoe stabiel ze haar temperatuur houdt met kleertjes aan.
mooi dat hij een beetje opknaptquote:Op woensdag 18 mei 2011 21:50 schreef Pagan het volgende:
Otje update: Wij aten asperges met ham en gekookt ei, meneer at lekker mee. Hij lijkt zijn coördinatie een beetje te hervinden, het opstapje tussen kamer en keuken (Strega's Waterloo) gaat nu al beter en hij blafte net tot zijn eigen verbazing een keer. Hij kijkt nog uit zijn doppen alsof hij een forse plak spacecake heeft weggehapt maar dat hele hulpzoekende is wat minder gelukkig.
Hope for the best and expect the worst.
Enorm blij om. De lul maakt al 17 jaar deel uit van ons gezin, heeft in die tijd drie leren bankstellen vervroten, 25M2 zeil vernaggelt en enkele sloffen sigaretten geschreddert, maar toch houden we van hem.quote:
Ja zie je wel , hij is nodig bij jullie anders verslijten je spullen nooitquote:Op woensdag 18 mei 2011 21:56 schreef Pagan het volgende:
[..]
Enorm blij om. De lul maakt al 17 jaar deel uit van ons gezin, heeft in die tijd drie leren bankstellen vervroten, 25M2 zeil vernaggelt en enkele sloffen sigaretten geschreddert, maar toch houden we van hem.En ik zal vast nog enkele paren schoenen en veel andere dingen vergeten zijn.
Wat een prachtig meiske F_R.quote:Op woensdag 18 mei 2011 21:19 schreef Ynske het volgende:
die prachtmeid moet gewoon ook in dit topic te bewonderen zijn![]()
[..]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |