Gaat nu kijken bij Hobbydoos!quote:Op zondag 22 mei 2011 10:45 schreef MissN het volgende:
@chrochetwitch, als je ergonomische haaknaalden wilt hebben, die kun je bestellen bij hobbydoos!
Wauwww dat is echt heel goedkoop!! Hmmmm toch maar eens kijken om een account aan te maken voor paypall ofzo, ik heb dat allemaal niet... jammer anders had ik meteen besteld.quote:Op zaterdag 21 mei 2011 23:16 schreef Mirjam het volgende:
[..]
maat 2.0 tot en met 8.0
inclusief shippinghttp://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=280663778780
Haha, valt mee met dat zweverige hoor. Ik snap precies wat je bedoelt. Dit is inderdaad ook een samenvoeging van meerdere dingen die ik heb gezien en heb gehaakt.quote:Op zondag 22 mei 2011 12:27 schreef EsseEi het volgende:
Ik heb hetzelfde: dacht ook altijd dat ik niet creatief was en alleen kon uitvoeren, maar het haken maakt je heel creatief en vrij ofzo(uhh dit klinkt heel zweverig, maar gewoon toepassen van meerdere patronen enzo
)
Als het goed is zijn ze onderweg, heb gisteren dat setje van eBay besteld.quote:
Nee, ik begin vanuit een magical ring en daarna gelijkmatig meerderen zodat je een plat vlak krijgt. Bij de onderzettertjes heb ik aan één stuk doorgehaakt, bij het mandje heb ik gekozen om de toer af te sluiten per toer. bij het mandje heb ik drie toeren stokjes gehaakt en afgezet met een schulprand (in drie vasten: 1 vaste + 1 half stokje, drie stokjes, 1 half stokje + 1 vaste). De onderzetters heb ik met drie draden gehaakt en het mandje met twee, steeds afwisselend in kleurcombinatie.quote:Op zondag 22 mei 2011 11:02 schreef Kniertje22 het volgende:
Mooie onderzettertjes Tan! Leuk idee ook met zo'n houdertje erbij.Is dat eigen ontwerp of heb je daar ergens een patroontje van (of linkje
)?
Om en om 1 vaste en 2 vasten in iedere losse.quote:Op zondag 22 mei 2011 15:51 schreef Mirjam het volgende:
ik wil een bloemetje gaan haken, ik moet beginnen met 6 lossen en die tot een ring maken, dat gaat prima, maar dan moet ik 9 vasten in die ring haken.
hoe de fuck doe ik dat met 6 lossen?![]()
Nou, gewoon in het midden van de ring steken en 1 vaste haken en dat 9 x. En dan in de volgende toer pas IN de lossen gaan steken.quote:Op zondag 22 mei 2011 15:51 schreef Mirjam het volgende:
ik wil een bloemetje gaan haken, ik moet beginnen met 6 lossen en die tot een ring maken, dat gaat prima, maar dan moet ik 9 vasten in die ring haken.
hoe de fuck doe ik dat met 6 lossen?![]()
omg, hoe simpel kan het zijn he?quote:Op zondag 22 mei 2011 15:56 schreef crochetwitch het volgende:
[..]
Nou, gewoon in het midden van de ring steken en 1 vaste haken en dat 9 x. En dan in de volgende toer pas IN de lossen gaan steken.
Maar waarom zou je dan eerst 6 lossen tot een ring maken? kun je het beter met een magic ring doen toch?quote:Op zondag 22 mei 2011 15:56 schreef crochetwitch het volgende:
[..]
Nou, gewoon in het midden van de ring steken en 1 vaste haken en dat 9 x. En dan in de volgende toer pas IN de lossen gaan steken.
Oooooh, een schijnpapaver! Zeg dat dan meteen!quote:Op zondag 22 mei 2011 16:32 schreef Mirjam het volgende:
[..]
1 uit een boekje, een patroon voor een schijnpapaver
Is goedquote:Op zondag 22 mei 2011 16:35 schreef Mirjam het volgende:
ik post wel ff een foto, want ik snap er echt geen bal meer van![]()
zou het heel fijn vin den als iemand me even op weg wil helpen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |