quote:
dat huis is op zich niet zo duur voor de ruimte..quote:Op woensdag 18 mei 2011 12:03 schreef tuintegel het volgende:
Nou mooi vind ik het niet als in dat het mijn smaak is. Maar wel dat het netjes is gedaan , het ziet er heel ouderwets maar wel netjes uit .
Soms zie je ook heel lelijke huizen staan op funda , halve keukens, trappen vol met verfspetters waar nooit wat aan is gedaan. Maar ja die staan dan vaak ook niet zo hoog met de prijs , dus dan kan je dat zelf opknappen.
quote:
wat??quote:
hahaha mij moet je alles heel duidelijk uitleggenquote:Op woensdag 18 mei 2011 14:22 schreef Barreltje het volgende:
[..]
wat??
dat ding is echt spuuglelijk.. als jij dat nog niet doorhad door mijn reacties.. pfff.. dat worden geen lange relaties voor jou hoor
Hoe gaat het met je moeder, alles goed gegaan?quote:Op woensdag 18 mei 2011 13:43 schreef GotC het volgende:
TT, moet lukken denk, half 9 9 uur. Ik ga eerst effe langs mn ouders dan
hehehe..quote:Op woensdag 18 mei 2011 14:25 schreef Ronnie_bravo het volgende:
[..]
hahaha mij moet je alles heel duidelijk uitleggen![]()
Voorts maak ik dat op andere vlakken natuurlijk weer helemaal goed
mja.. idd.. alles moet er uitquote:Op woensdag 18 mei 2011 14:41 schreef Atreidez het volgende:
Goeiemiddag. Nog 1,5 voor mij Wheelee
Heb nog ff gecheckt, dat huis.. Best een ok buurt en veel ruimte voor dat geld tochOk, de onvermijdelijke sloopkosten, maar dan nog.
Maar nu is de vraag..... heb je interesse???quote:Op woensdag 18 mei 2011 15:06 schreef Barreltje het volgende:
[..]
mja.. idd.. alles moet er uit
al is het betreden van de zolder via een vlizo trap in de badkamer ook niet echt vernuftig
mja.. in dat huis of...quote:Op woensdag 18 mei 2011 15:36 schreef Ronnie_bravo het volgende:
[..]
Maar nu is de vraag..... heb je interesse???
Mja, wel ok. Erg broos bot bleek het te zijn, dus zowel in het bot als buiten het been zijn schroeven/platen gezet.. en weer vol in t gips (met alle risico's van dien) omdat het zo zwak bleekquote:Op woensdag 18 mei 2011 14:25 schreef tuintegel het volgende:
[..]
Hoe gaat het met je moeder, alles goed gegaan?
Scherp...heel scherpquote:
Gelukkig maar...helaas zal al dat metaal er ook weer uit moeten op termijn?quote:Op woensdag 18 mei 2011 16:30 schreef GotC het volgende:
[..]
Mja, wel ok. Erg broos bot bleek het te zijn, dus zowel in het bot als buiten het been zijn schroeven/platen gezet.. en weer vol in t gips (met alle risico's van dien) omdat het zo zwak bleekMja, vandaag weer naar huis als t goed is
Sorry ik schop geen vrouwen.quote:Op woensdag 18 mei 2011 18:55 schreef nectarientje het volgende:
Kan iemand me even een schop onder mn hol geven? Niet te hard, gewoon een goede stimulans om even te gaan doen wat ik zou moeten doen.
Dat voldoet ook wel even denk ikquote:Op woensdag 18 mei 2011 19:15 schreef Ronnie_bravo het volgende:
Sorry ik schop geen vrouwen.
Maar ik kan wel deze gebruiken:
Het is voor een heel goed doel, dus hup!quote:Op woensdag 18 mei 2011 18:55 schreef nectarientje het volgende:
Kan iemand me even een schop onder mn hol geven? Niet te hard, gewoon een goede stimulans om even te gaan doen wat ik zou moeten doen.
Mmm nog niks over gehoord. Het metaal dat niet in de botten zit zal er vast wel uit moeten..tsja, geen ideequote:Op woensdag 18 mei 2011 16:34 schreef Ronnie_bravo het volgende:
[..]
Scherp...heel scherp
[..]
Gelukkig maar...helaas zal al dat metaal er ook weer uit moeten op termijn?
quote:
Hahaha, dat album heb ik op vinylquote:Op woensdag 18 mei 2011 21:17 schreef Atreidez het volgende:
Zo, weer thuis van de dierenambu. Kort dienstje.. weinig te doen. Nog even bij Wheelee voor de deur me zwaailichten aan gedaan, maar ik zag m nergens zitten![]()
Vandaag tijdens lunch trouwens met wat mensen kwamen we op een stuk van van Kooten en de Bie. Die kenden de klisjeemannetjes nietMag toch hopen dat iedereen hier die wel kent, als hagenezen zijnde!
Heh, nee ik was bij mn vader eten, ben net pas thuis. Volgende keer beter, dan zet ik de koffie voor je klaarquote:Op woensdag 18 mei 2011 21:17 schreef Atreidez het volgende:
Zo, weer thuis van de dierenambu. Kort dienstje.. weinig te doen. Nog even bij Wheelee voor de deur me zwaailichten aan gedaan, maar ik zag m nergens zitten![]()
Vandaag tijdens lunch trouwens met wat mensen kwamen we op een stuk van van Kooten en de Bie. Die kenden de klisjeemannetjes nietMag toch hopen dat iedereen hier die wel kent, als hagenezen zijnde!
Niet te veel illusies krijgen hoor... Hij staat hier ook bijna elke week voor de deur, maar langskomen ho maar...quote:Op woensdag 18 mei 2011 21:33 schreef WheeleE het volgende:
[..]
Heh, nee ik was bij mn vader eten, ben net pas thuis. Volgende keer beter, dan zet ik de koffie voor je klaar
In de zes jaar dat ik hier woon, nul keer om precies te zijn.quote:Op woensdag 18 mei 2011 21:38 schreef MissMSX het volgende:
Niet te veel illusies krijgen hoor... Hij staat hier ook bijna elke week voor de deur, maar langskomen ho maar...
Moet ik perse werken of is het voldoende als ik niet thuis ben?quote:Op woensdag 18 mei 2011 21:54 schreef Atreidez het volgende:
0 keer tijdens mijn dienst ja, ik ben altijd erg toegewijd aan de taak die ik op dat moment uitvoerVolgende week heb ik zeeen van tijd Miss, kunnen we ergens sochtends wel een bakkie doen. Welke dagen werkt Air allemaal?
Ach, effect is t zelfde tochquote:Op woensdag 18 mei 2011 21:55 schreef AirwiN het volgende:
Moet ik perse werken of is het voldoende als ik niet thuis ben?
Fysioquote:Op donderdag 19 mei 2011 09:22 schreef WheeleE het volgende:
Mohhh
Miss: tijd voor een warme douche/goeie massage/fysiotherapeut?
Leuk, zuipen op kosten van een anderquote:Op donderdag 19 mei 2011 09:24 schreef Barreltje het volgende:
morguh!
vanmiddag/vanavond naar een bruiloft!
Necta.. je collega trouwt vandaag
quote:Op donderdag 19 mei 2011 09:33 schreef Ronnie_bravo het volgende:
Moggguh, laatste dagje want morgen vrij
Je bent elke dag welkom. Met of zonder Airquote:Op woensdag 18 mei 2011 21:54 schreef Atreidez het volgende:
0 keer tijdens mijn dienst ja, ik ben altijd erg toegewijd aan de taak die ik op dat moment uitvoerVolgende week heb ik zeeen van tijd Miss, kunnen we ergens sochtends wel een bakkie doen. Welke dagen werkt Air allemaal?
Nooit meer bowlenquote:
get a life!quote:
Dit ís mijn levenquote:
Is wel een optiequote:Op donderdag 19 mei 2011 09:50 schreef Atreidez het volgende:
MoggeIk ook R_b, terrasje pakken in Kijkduin?
[..]
quote:
Hier ziet het er goed uit, zo lekker even naar buiten ipv tafeltennis... heb een klein beetje hoofdpijn dus wat zuurstof zal me goed doen.quote:Op donderdag 19 mei 2011 12:51 schreef WheeleE het volgende:
Is het in Den Haag ook zo vochtig? Het miezert hier in Utrecht al sinds vanmorgen.
Ja, misschien kunnen ze eindelijk weer een keer winnen... ze weten zo onderhand al niet meer hoe dat voeltquote:Op donderdag 19 mei 2011 14:21 schreef Ronnie_bravo het volgende:
Vanavond Ado in de Playoffs tegen RodaLeuke wedstrijd!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |