Dat soort dagen heeft iedereen wel eens inderdaadquote:Op woensdag 18 mei 2011 14:08 schreef Jagärtrut het volgende:
blugh, ik ben een beetje ongemotiveerd vandaag. Elk idee wat ik heb over m'n project denk ik een seconde later dat het erg stom is, en dat is niet erg motiverend.
Ach ja. Die dagen moet een mens ook hebben, i guess. Gelukkig maar een kort dagje, kwart voor vijf al richting volleybal.
^^!quote:Op woensdag 18 mei 2011 12:40 schreef loveli het volgende:
[..]
In een pashokje is het per definitie niet met ks.
mja, ik vind een aangereden dier, of een vergiftigd dier iets anders dan een (zwerf)kitten die achtergelaten is. voor mn gevoel zit t verschil m in of iets een "natuurlijke" gang van zaken is, of door mensen veroorzaakt (ongeluk, etc.)quote:Op woensdag 18 mei 2011 14:44 schreef MariaEtcetera het volgende:
Daar is de dierenambulance toch voor? Zie niet in hoe dat overdreven hoeft te wezen, persoonlijk.
quote:Op woensdag 18 mei 2011 14:47 schreef progje het volgende:
Zonen echt een heerlijk balkon + zeezicht! En zelfs een ventilator op het balkon
dit wordt echt mega genieten hier! (en dat de koffers nog in parijs staan negeren we gewoon)
dat is waar, maar ik denk dat de natuur niet altijd vriendelijk is.quote:Op woensdag 18 mei 2011 14:49 schreef loveli het volgende:
En een spuitje is vriendelijker dan laten verkleumen/verhongeren.
Heb de schurft aan muizen en ben pro-lijmplank, maar toen ik een nestje met kleine wriemelende wezentjes zag, kon ik het ook niet over m'n hart verkrijgen om ze te laten omkomen van de kou.
Die zijn uiteindelijk ook niet geheel diervriendelijk door de plee gespoeld![]()
Ja. Dat vind ik enorm harteloos. Damn.quote:Op woensdag 18 mei 2011 14:41 schreef kwakz0r het volgende:
ik vind hans liberg wél leuk. je moet gewoon net zo lang wachten met naar de volgende show kijken tot je de vorige weer bent vergeten... ik vind t leuk, humor met klassieke muziek, en als je klassiek een beetje kent zitten er ook nog wel redelijk subtiele grapjes in
en ben ik een harteloos monster als ik een dierenambulance voor een kitten een beetje overdreven vinder zijn zát katten op de wereld, ook in de asiels, en als deze verstoten is door zn moeder dan zou ik t niet heel vreemd vinden om de natuur zn werk te laten doen.
aan de andere kant zou ik m als ik m eenmaal ontdekt had ook heel zielig en cute vinden denk ik en hem willen redden...
True en dat gebeurt best vaak alsnog. Maar goed, net zoals je human intervention hebt met het aanrijden / vergiftigen etc van dieren heb je ook human intervention in het zo mogelijk 'redden' van dieren. Balans und soquote:Op woensdag 18 mei 2011 14:50 schreef kwakz0r het volgende:
[..]
dat is waar, maar ik denk dat de natuur niet altijd vriendelijk is.
beestjes gaan dood, beestjes worden opgegeten, etc....
Doodvriezen is vrij mild...quote:Op woensdag 18 mei 2011 14:49 schreef loveli het volgende:
En een spuitje is vriendelijker dan laten verkleumen/verhongeren.
Heb de schurft aan muizen en ben pro-lijmplank, maar toen ik een nestje met kleine wriemelende wezentjes zag, kon ik het ook niet over m'n hart verkrijgen om ze te laten omkomen van de kou.
Die zijn uiteindelijk ook niet geheel diervriendelijk door de plee gespoeld![]()
eens.quote:Op woensdag 18 mei 2011 14:52 schreef conleche het volgende:
[..]
Ja. Dat vind ik enorm harteloos. Damn.
Dat.quote:Op woensdag 18 mei 2011 14:52 schreef conleche het volgende:
[..]
Ja. Dat vind ik enorm harteloos. Damn.
Dat hoorde ik ook na de pleespoel-actie.quote:Op woensdag 18 mei 2011 14:53 schreef MevrouwPuff het volgende:
[..]
Doodvriezen is vrij mild...
*verdedigt eigen tactiek*
Kittens eten geen muizen.quote:Op woensdag 18 mei 2011 14:56 schreef MevrouwPuff het volgende:
Ik zou m direct in huis nemenpuur uit eigenbelang!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |