Toen ik CS speelde was ik potatoe, dat werd mijn gt op live maar na gezeik met mn account moest ik een tweede maken en zodoende is dat pot4toe gewordenquote:Op dinsdag 17 mei 2011 21:58 schreef tliciouz het volgende:
[..]
Hoe ben jij in hemelsnaam op die pot4toe ofzo gekomen?
Hoe kwam je daar achter dan?quote:Op dinsdag 17 mei 2011 19:25 schreef tliciouz het volgende:
[..]
Dat was toen ik 18 was. Woon niet voor niets al zo vroeg samen. Ik had laptop altijd op mijn kamer, weggelegd op een plek. Aangezien er persoonlijke dingen op staan, logisch. Maar laptop had geen wachtwoord, en stond automatisch aangemeld. Blijkbaar keek ze er al maanden in en legt ze hem ook weer op precies dezelfde plek terug. Maar dat is niets tegenover de rest.
Doordat iemand mij erop aansprak, mijn moeder had nogal persoonlijke dingen die ze had gelezen gedeeld met haar.quote:
Wtf. Gaat ze ook nog alles lopen doorlullen.quote:Op dinsdag 17 mei 2011 22:08 schreef tliciouz het volgende:
[..]
Doordat iemand mij erop aansprak, mijn moeder had nogal persoonlijke dingen die ze had gelezen gedeeld met haar.
Ja nou...quote:
Ga dan gewoon een keer bij veri invallen en haar schaken!quote:Op dinsdag 17 mei 2011 23:00 schreef dreamzk het volgende:
Ik ga maar mn bed eens opzoeken, zal er vanavond niet inzitten dat ze me nog contacteert. Morgen nieuwe dag met nieuwe kansen en nieuwe mogelijkheden om haar kapot te stalken en zodoende al mijn kansen verneuken, yeeaaaaaa.
Slaap lekker lieve xbox vriendjes en vriendinnetje
Hoezo speel jij op de computer?quote:
Ze hebben ook Sharpshooter en One in the chamber, maar heb die nog niet gespeeld.quote:Op dinsdag 17 mei 2011 23:24 schreef kenserkabouter het volgende:
[..]
Hoezo speel jij op de computer?
Ik vind het trouwens echt vet. Lijkt me superleuk, een van de beste gamemodes, maar dan in een goed spel, en niet in een of ander saai teringspel als BO.
Hmm, misschien maar eens op de kop tikken dan, zit toch 19 van de 21 dagen zonder xbox.quote:Op dinsdag 17 mei 2011 23:38 schreef Dr.Pringles het volgende:
[..]
Ze hebben ook Sharpshooter en One in the chamber, maar heb die nog niet gespeeld.
Speel soms met een vriend op de pc, gewoon beetje kutten en beetje afwisseling..denk ik.
En ook omdat je op de pc kan cappen.
Speel wel op de non-legale manier he.quote:Op dinsdag 17 mei 2011 23:41 schreef kenserkabouter het volgende:
[..]
Hmm, misschien maar eens op de kop tikken dan, zit toch 19 van de 21 dagen zonder xbox.
Nja, dat zoek ik dan nog wel uit.quote:Op dinsdag 17 mei 2011 23:42 schreef Dr.Pringles het volgende:
[..]
Speel wel op de non-legale manier he.
Het zijn mods.
Zag hem gisteren al ja.quote:
Was het maar zo makkelijkquote:Op dinsdag 17 mei 2011 23:06 schreef kenserkabouter het volgende:
[..]
Ga dan gewoon een keer bij veri invallen en haar schaken!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |