Fuck de wereld problemen. Dit is 10x belangrijker dan die negers in Afrika schoon drinkwater geven.quote:Op dinsdag 17 mei 2011 16:17 schreef K-Cash het volgende:
ohh ja daar maar ik me zorgen om ohh wereld vergaat groot probleem ohhhh
quote:Op dinsdag 17 mei 2011 16:17 schreef K-Cash het volgende:
ohh ja daar maar ik me zorgen om ohh wereld vergaat groot probleem ohhhh
quote:Op dinsdag 17 mei 2011 16:18 schreef L-ascorbinezuur het volgende:
Eens. Ik vind het vooral irritant als iemand een sms-bericht krijgt, waardoor de speakers gaan storen.
Ga jij nou maar terug naar je rukzoldertje.quote:Op dinsdag 17 mei 2011 16:22 schreef Spouwerranger het volgende:
Misschien storen die mensen die staan te filmen zich wel aan jou, met je autistische gedans
weg met die treinpics dan.quote:Op dinsdag 17 mei 2011 16:19 schreef Socios het volgende:
Sowieso triest om te zien dat mensen bij iedere gelegenheid de hele tijd met hun camera of telefoon in de lucht staan.
Geniet van het moment, niet alles hoeft te worden vastgelegd.
Daar zit ik alquote:Op dinsdag 17 mei 2011 16:23 schreef jezelf het volgende:
[..]
Ga jij nou maar terug naar je rukzoldertje.
Begin bij jezelf, niks is spannender dan over rails lopen en vlak voor treinen oversteken.quote:Op dinsdag 17 mei 2011 16:19 schreef Socios het volgende:
Sowieso triest om te zien dat mensen bij iedere gelegenheid de hele tijd met hun camera of telefoon in de lucht staan.
Geniet van het moment, niet alles hoeft te worden vastgelegd.
Laat ze Flappie, laat zequote:Op dinsdag 17 mei 2011 16:17 schreef jezelf het volgende:
Eens of oneens? De laatste tijd zie je alleen nog maar aidslijers met een telefoon filmen tijdens een festival ipv lekker met z'n allen los te gaan.
...wat bij 99,9% niet het geval is bij optredensquote:Op dinsdag 17 mei 2011 16:21 schreef cyberterrorist het volgende:
Zeker triest als je weet dat er ook een dvd te downloaden valt wat 100000000x beter van kwaliteit is....
quote:Op dinsdag 17 mei 2011 16:29 schreef zovty het volgende:
Moet je maar niet naar festivals gaan waar geblowed wordt. Door het blowen hebben de meeste bezoekers geheugenstoornissen en moeten ze alles wel filmen.
Hoe zit het met pillenbikkers?quote:Op dinsdag 17 mei 2011 16:29 schreef zovty het volgende:
Moet je maar niet naar festivals gaan waar geblowed wordt. Door het blowen hebben de meeste bezoekers geheugenstoornissen en moeten ze alles wel filmen.
Inderdaad, het resultaat is 9 van de 10 keer ook nog eens kut. Laat dat ding gewoon in je zak zitten dan.quote:Op dinsdag 17 mei 2011 16:32 schreef Sapstengel het volgende:
Ja ik snap dat dus ook niet. Het enige wat je krijgt is een baggerkwaliteit filmpje met krakend kutgeluid. En dan ook nog Youtube bevuilen met die troep.
[ afbeelding ]
Soms wordt er juist gevraagd om je mobiel omhoog te zwaaien. Vergelijk het maar met vroeger, waar men aanstekers gebruikten.quote:Op dinsdag 17 mei 2011 16:32 schreef Sapstengel het volgende:
Ja ik snap dat dus ook niet. Het enige wat je krijgt is een baggerkwaliteit filmpje met krakend kutgeluid. En dan ook nog Youtube bevuilen met die troep.
[ afbeelding ]
Die staan vaak met hun telefoon in de hand hun telefoon te zoeken, dus die geven nauwelijks problemen.quote:
Had je Qlimax dit jaar moeten zien. In het persvak werden minder foto's en video's genomen.quote:Op dinsdag 17 mei 2011 16:35 schreef zovty het volgende:
[..]
Die staan vaak met hun telefoon in de hand hun telefoon te zoeken, dus die geven nauwelijks problemen.
Net alsof de pers is geïnteresseerd in die teringherriequote:Op dinsdag 17 mei 2011 16:37 schreef jezelf het volgende:
[..]
Had je Qlimax dit jaar moeten zien. In het persvak werden minder foto's en video's genomen.
Nee.quote:Op dinsdag 17 mei 2011 16:38 schreef zovty het volgende:
[..]
Net alsof de pers is geïnteresseerd in die teringherrie.
Ik concludeer hieruit dat de anti-rookmaffia geleid wordt door telefoonverkopers.quote:Op dinsdag 17 mei 2011 16:33 schreef Lithia het volgende:
[..]
Soms wordt er juist gevraagd om je mobiel omhoog te zwaaien. Vergelijk het maar met vroeger, waar men aanstekers gebruikten.
Dan doen ze goed werk.quote:Op dinsdag 17 mei 2011 16:38 schreef Ikbenserieus het volgende:
[..]
Ik concludeer hieruit dat de anti-rookmaffia geleid wordt door telefoonverkopers.
Gewoon mosh pit starten. Verdwijnt het snel genoeg.quote:Op dinsdag 17 mei 2011 16:18 schreef jezelf het volgende:
[..]
Fuck de wereld problemen. Dit is 10x belangrijker dan die negers in Afrika schoon drinkwater geven.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |