Bespottelijk aantal kaarten? Ik ben het met je eens dat hij die wellicht verdiend, maar hij weet gele kaarten juist te ontlopen. Is hij uberhaupt geschorst geweest dit seizoen?quote:Op dinsdag 17 mei 2011 14:59 schreef Catch22- het volgende:Ik vraag me af of Enoh ooit een topper wordt met die slappe passing van hem + zijn bespottelijke hoeveelheid gele kaarten.
Ghehe.quote:
Wat ik wel sympathiek vind aan Enoh is dat hij gewoon hard is, niet gemeen. Op zich ziet het er altijd wel erg uit, maar je ziet hem eigenlijk nooit op enkels trappen of bij opstaan smerige dingen doen. Ook als hij een overtreding tegen krijgt heb ik nooit het idee dat hij zich aanstelt.quote:Op dinsdag 17 mei 2011 15:07 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Bespottelijk aantal kaarten? Ik ben het met je eens dat hij die wellicht verdiend, maar hij weet gele kaarten juist te ontlopen. Is hij uberhaupt geschorst geweest dit seizoen?
Muhahahaquote:
Uhm, ik denk dat de topclubs zijn afgehaakt na de blessure.quote:Op dinsdag 17 mei 2011 15:14 schreef 16meter het volgende:
Steek verdient een mooie transfer, maar nu nog niet.
Idd.quote:Op dinsdag 17 mei 2011 15:15 schreef HeatWave het volgende:
Als ManU komt zou ik ook weggaan, maar niet voor zo'n kutclub als Schalke ofzo.....
Blind? Of ze komen te laat en moeten in de buidel tasten. Bijv. steek verlengt contract en 30 augustus wil United Steek.quote:Op dinsdag 17 mei 2011 15:17 schreef San_Andreas het volgende:
Snap niet dat er geen interesse is van uit het buitenland voor Stekelenburg. Top keeper en vrij lang.
Al is het maar omdat het nogal gay is om de opvolger van Neuer te zijn. Dan voel je je echt tweede keus terwijl hij dat gewoon niet is.quote:Op dinsdag 17 mei 2011 15:15 schreef HeatWave het volgende:
Als ManU komt zou ik ook weggaan, maar niet voor zo'n kutclub als Schalke ofzo.....
Die waren voor de spelers only. Hij moet wachten op het nieuwe shirt.quote:Op dinsdag 17 mei 2011 15:18 schreef rubje het volgende:
Yo 020 boys. Hier roffa. Kennis van mij die is een supporter van jullie club en wil weten waar hij die shirts met die 3 sterren en het getal 30 op de achterkant in goud kan kopen?
'Een kennis van me'quote:Op dinsdag 17 mei 2011 15:19 schreef fathank het volgende:
Rubje durft niet toe te geven dat ie zelf voor Ajax is als Rotterdammer zijnde
So be it, Steek is toch een klasse beter momenteel.quote:Op dinsdag 17 mei 2011 15:20 schreef Catch22- het volgende:
Goed verhaal, maar als de steek blijft ben je Vermeer kwijt denk ik... Of je moet hem verhuren, maar die gaat echt niet WEER een jaar op de bank zitten.
Inderdaadquote:Op dinsdag 17 mei 2011 15:20 schreef Catch22- het volgende:
Goed verhaal, maar als de steek blijft ben je Vermeer kwijt denk ik... Of je moet hem verhuren, maar die gaat echt niet WEER een jaar op de bank zitten.
En volgend jaar dan? Dan moet je alsnog een opvolger zoeken. En als je Vermeer nu zou verhuren moet je ook deze zomer gaan zoeken naar een nieuwe 2e keeper.quote:Op dinsdag 17 mei 2011 15:20 schreef nubreektmijnklomp het volgende:
[..]
So be it, Steek is toch een klasse beter momenteel.
ik denk dat als vermeer een of twee jaar in de basis bij ajax zit dat tie dan steek niveau voorbij gaat,quote:Op dinsdag 17 mei 2011 15:20 schreef Catch22- het volgende:
Goed verhaal, maar als de steek blijft ben je Vermeer kwijt denk ik... Of je moet hem verhuren, maar die gaat echt niet WEER een jaar op de bank zitten.
Geraldinequote:Op dinsdag 17 mei 2011 15:21 schreef Smoofie het volgende:
[..]
Heloef is verliefd op haat terwijl ze fugly is
Niet als hij z'n contract verlengt, daar gaat het over. Als hij niet verlengt dat moet hij sowieso weg jaquote:Op dinsdag 17 mei 2011 15:21 schreef Adames het volgende:
[..]
En volgend jaar dan? Dan moet je alsnog een opvolger zoeken. En als je Vermeer nu zou verhuren moet je ook deze zomer gaan zoeken naar een nieuwe 2e keeper.
Contract verlengen is ook maar om alsnog volgend jaar een transfersom te kunnen krijgen. Niet om hem nog 5 jaar te kunnen houden.quote:Op dinsdag 17 mei 2011 15:22 schreef nubreektmijnklomp het volgende:
[..]
Niet als hij z'n contract verlengt, daar gaat het over. Als hij niet verlengt dat moet hij sowieso weg ja
Klopt, maar dan krijgen we wel gelijk het dubbele van wat we nu krijgen. Maar goed, ik vind het een moeilijke keuze.quote:Op dinsdag 17 mei 2011 15:23 schreef Adames het volgende:
[..]
Contract verlengen is ook maar om alsnog volgend jaar een transfersom te kunnen krijgen. Niet om hem nog 5 jaar te kunnen houden.
$quote:Op dinsdag 17 mei 2011 15:24 schreef nubreektmijnklomp het volgende:
[..]
Klopt, maar dan krijgen we wel gelijk het dubbele van wat we nu krijgen. Maar goed, ik vind het een moeilijke keuze.
quote:
Zo denk ik er dus ook over...quote:Op dinsdag 17 mei 2011 15:15 schreef HeatWave het volgende:
Als ManU komt zou ik ook weggaan, maar niet voor zo'n kutclub als Schalke ofzo.....
Maar als duitser is het toch fijn om Steekie te zien in de Duitse competitiequote:
quote:Op dinsdag 17 mei 2011 15:30 schreef Jojoortje het volgende:
Theo past niet bij Ajax. Blijft natuurlijk een geweldige voetballer die nergens gaat slagen, behalve bij Twente. Of ben ik nu te kort door de bocht?
Maar buiten dat heb je er weinig aan. Sowieso hebben we niemand die ze er in kopt.quote:Op dinsdag 17 mei 2011 15:36 schreef Morendo het volgende:
Met Theo zouden we wel een specialist hebben voor vrije trappen en corners. Niet geheel onbelangrijk in het hedendaagse voetbal. Voor drie miljoen zou ik hem echt wel willen hebben.
Anitaquote:Op dinsdag 17 mei 2011 15:37 schreef nubreektmijnklomp het volgende:
[..]
Maar buiten dat heb je er weinig aan. Sowieso hebben we niemand die ze er in kopt.
Doet Alderweireld niet de vrije trappen nemen bij België?quote:Op dinsdag 17 mei 2011 15:36 schreef Morendo het volgende:
Met Theo zouden we wel een specialist hebben voor vrije trappen en corners. Niet geheel onbelangrijk in het hedendaagse voetbal. Voor drie miljoen zou ik hem echt wel willen hebben.
BIj Ajax zijn ze iig inmiddels zo wanhopig dat zelfs De Jong ze de tweede ring in mag schieten.quote:Op dinsdag 17 mei 2011 15:38 schreef Adames het volgende:
[..]
Doet Alderweireld niet de vrije trappen nemen bij België?
Ja, maar hij claimt ze nooit bij Ajaxquote:Op dinsdag 17 mei 2011 15:38 schreef Adames het volgende:
[..]
Doet Alderweireld niet de vrije trappen nemen bij België?
Met een kandelaar in de keuken?quote:
Hallo, geweldige pass, inzicht, afstandsschot en hij neemt (internationale) ervaring mee.quote:Op dinsdag 17 mei 2011 15:37 schreef nubreektmijnklomp het volgende:
[..]
Maar buiten dat heb je er weinig aan. Sowieso hebben we niemand die ze er in kopt.
volgens Frank kan hij ze juist goed nemenquote:Op dinsdag 17 mei 2011 15:39 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
BIj Ajax zijn ze iig inmiddels zo wanhopig dat zelfs De Jong ze de tweede ring in mag schieten.
+1 voor deze man.quote:
Alleen schieten ze ze niet meer op goal, maar leggen ze ze af op vertonghen die ze in een tegenstander schiet.quote:Op dinsdag 17 mei 2011 15:40 schreef The_Hives het volgende:
[..]
volgens Frank kan hij ze juist goed nemen
Terwijl we onder frank juist met korte passes willen werken, in plaats van langequote:Op dinsdag 17 mei 2011 15:39 schreef Morendo het volgende:
[..]
Hallo, geweldige pass, inzicht, afstandsschot en hij neemt (internationale) ervaring mee.
Wel versterking ja, liever niet a la janssen.quote:Op dinsdag 17 mei 2011 15:41 schreef Morendo het volgende:
Wil je volgend seizoen geen modderfiguur slaan in de CL dan heb je toch versterkingen a la Janssen nodig.
Pranjicquote:Op dinsdag 17 mei 2011 15:42 schreef nubreektmijnklomp het volgende:
[..]
Wel versterking ja, liever niet a la janssen.
Maak je Sulejmani in ieder geval heel blij mee.quote:
Kan overal spelen. Daar hebben we behoefte aan. Types als Urby.quote:
Sarcasm off plzquote:Op dinsdag 17 mei 2011 15:44 schreef Morendo het volgende:
[..]
Kan overal spelen. Daar hebben we behoefte aan. Types als Urby.
Ja, en we maakten Suarez blij met Lodeiro. Maar dat mag toch niet doorslaggevend zijn in een professionele organisatie.quote:Op dinsdag 17 mei 2011 15:43 schreef heloef het volgende:
[..]
Maak je Sulejmani in ieder geval heel blij mee.
Waarom vonden mensen Urby zo nuttig, had er weinig aan. Vooral omdat hij misbruikt werd, maar hij heeft nooit iets laten zienquote:Op dinsdag 17 mei 2011 15:44 schreef Morendo het volgende:
[..]
Kan overal spelen. Daar hebben we behoefte aan. Types als Urby.
Lodeiro is een talentquote:Op dinsdag 17 mei 2011 15:45 schreef Morendo het volgende:
[..]
Ja, en we maakten Suarez blij met Lodeiro. Maar dat mag toch niet doorslaggevend zijn in een professionele organisatie.
Lodeiro kon niet eens spelen he.quote:Op dinsdag 17 mei 2011 15:45 schreef Morendo het volgende:
[..]
Ja, en we maakten Suarez blij met Lodeiro. Maar dat mag toch niet doorslaggevend zijn in een professionele organisatie.
Olly z'n contract loopt sowieso af.quote:Op dinsdag 17 mei 2011 15:48 schreef Morendo het volgende:
Hopelijk vertrekken iig El Ham en Oleguer deze zomer. Castillion mag wel verhuurd worden samen met Ozbiliz of Ebecilio. Aissati mag ook wel weg. En Lindgren ook.
Oleguer zijn contract is afgelopen dus dat zit goed, gister keek ik sowieso naar een lijstje met contracten en alle dure nutteloze spelers zijn volgend jaar weg.quote:Op dinsdag 17 mei 2011 15:48 schreef Morendo het volgende:
Hopelijk vertrekken iig El Ham en Oleguer deze zomer. Castillion mag wel verhuurd worden samen met Ozbiliz of Ebecilio. Aissati mag ook wel weg.
Ergens tussen de 5 en 10 miljoen komt vrij, dus dat wordt Sneijder halen.quote:Op dinsdag 17 mei 2011 15:50 schreef Morendo het volgende:
Qua salariskosten kunnen we in ieder geval een flinke stap vooruit zetten.
Das waar ja.quote:Op dinsdag 17 mei 2011 15:49 schreef nubreektmijnklomp het volgende:
[..]
Olly z'n contract loopt sowieso af.
Hij heeft ook nog niets (fouts) gedaanquote:Op dinsdag 17 mei 2011 15:48 schreef Sandersson het volgende:
Ik weet niet waarom, maar ik heb nog steeds veel vertrouwen in Lodeiro
Of types als Steek, Vertonghen en Greg langer binden.quote:Op dinsdag 17 mei 2011 15:51 schreef nubreektmijnklomp het volgende:
[..]
Ergens tussen de 5 en 10 miljoen komt vrij, dus dat wordt Sneijder halen.
Sowieso moet er iemand komen voor alle verdedigende posities.quote:Op dinsdag 17 mei 2011 15:51 schreef Morendo het volgende:
Moet er nog een extra CV komen? We hebben nu alleen Ooijer en Boilesen die daar eventueel kunnen spelen.
Mathijssenquote:Op dinsdag 17 mei 2011 15:51 schreef Morendo het volgende:
Moet er nog een extra CV komen? We hebben nu alleen Ooijer en Boilesen die daar eventueel kunnen spelen.
Rodney is er toch al en veel goedkoperquote:Op dinsdag 17 mei 2011 15:51 schreef nubreektmijnklomp het volgende:
[..]
Ergens tussen de 5 en 10 miljoen komt vrij, dus dat wordt Sneijder halen.
Neuh, die 'multifunctionele' spelers schieten vaak hopeloos tekort. Gewoon een talentvolle CV ergens oppikken.quote:Op dinsdag 17 mei 2011 15:52 schreef nubreektmijnklomp het volgende:
[..]
Sowieso moet er iemand komen voor alle verdedigende posities.
Dat sowieso, maar dan blijft er nog genoeg over. Sowieso verdient Vertonghen momenteel "maar" iets van 700k, terwijl hij de sterkhouder is. Vergelijk dat maar eens met El Ham of zoquote:Op dinsdag 17 mei 2011 15:52 schreef Morendo het volgende:
[..]
Of types als Steek, Vertonghen en Greg langer binden.
Dit, er blijven weinig verdedigers over. Silva, Wielaert, Oleguer en Atouba zijn al weg door aflopende contracten. En op Ooijer kun je ook niet echt bouwen met zijn 37, momenteel is elke blessure/lange schorsing vrij dodelijk.quote:Op dinsdag 17 mei 2011 15:52 schreef nubreektmijnklomp het volgende:
[..]
Sowieso moet er iemand komen voor alle verdedigende posities.
Tja, ik weet het niet. Hij moet ook weg bij HSV. Blijkbaar doet hij toch iets verkeerd de laatste tijd, kan ook met vermoeidheid te maken hebben. In de Eredivisie zou hij het wel redden natuurlijk.quote:
Ik bedoelde dat we dus 3 a 4 spelers moesten halen eigenlijk voor de verdediging, niet iemand die op alle plekken kon spelenquote:Op dinsdag 17 mei 2011 15:53 schreef Morendo het volgende:
[..]
Neuh, die 'multifunctionele' spelers schieten vaak hopeloos tekort. Gewoon een talentvolle CV ergens oppikken.
iedereen moet weg bij HSV de laatste tijd, ongelofelijk mismanagement a la PSV daar.quote:Op dinsdag 17 mei 2011 15:54 schreef Morendo het volgende:
[..]
Tja, ik weet het niet. Hij moet ook weg bij HSV. Blijkbaar doet hij toch iets verkeerd de laatste tijd, kan ook met vermoeidheid te maken hebben. In de Eredivisie zou hij het wel redden natuurlijk.
Ze willen daar verjongen tel daarbij op dat hij dit seizoen wat blessuregevoelig is en nog maar een jaar contract heeft en je hebt je reden.quote:Op dinsdag 17 mei 2011 15:54 schreef Morendo het volgende:
[..]
Tja, ik weet het niet. Hij moet ook weg bij HSV. Blijkbaar doet hij toch iets verkeerd de laatste tijd, kan ook met vermoeidheid te maken hebben. In de Eredivisie zou hij het wel redden natuurlijk.
RU 4 real? Indien Greg en Jantje blijven gaan we toch geen 3/4 spelers halen voor de verdediging?!quote:Op dinsdag 17 mei 2011 15:54 schreef nubreektmijnklomp het volgende:
[..]
Ik bedoelde dat we dus 3 a 4 spelers moesten halen eigenlijk voor de verdediging, niet iemand die op alle plekken kon spelen. \
Dan heb je V/d Wiel, Alderweireld, Vertonghen, Ooijer, Blind en Boilesen als "doorgebroken" spelers. Ik vind ook dat er zeker 2 en misschien meer bij moeten komen.quote:Op dinsdag 17 mei 2011 15:57 schreef Morendo het volgende:
[..]
RU 4 real? Indien Greg en Jantje blijven gaan we toch geen 3/4 spelers halen voor de verdediging?!![]()
Bovendien heb je nog Ligeon als talent.
Nou ja, 2 minstens. Een rechtsback en een CV.quote:Op dinsdag 17 mei 2011 15:57 schreef Morendo het volgende:
[..]
RU 4 real? Indien Greg en Jantje blijven gaan we toch geen 3/4 spelers halen voor de verdediging?!![]()
Bovendien heb je nog Ligeon als talent.
Met zo'n smalle selectie speel je met vuur hoor, zeker als ze er hopelijk een lang Europees seizoen naast draaien.quote:Op dinsdag 17 mei 2011 15:59 schreef Morendo het volgende:
De Boer zei al in De Telegraaf, of ik las het ergens anders, dat Ajax Boerrigter, Janssen, Sigporsson en Serero haalt en dat dan de selectie wel rond is. Hopelijk haalt hij iig 1 CV verdediger erbij. Maar 3/4 zou volstrekt onnodig zijn.
Hoe wil jij CL/EL + beker + competitie spelen zonder back up voor een verdediger? Het team is dan rond qua basisspelers zal hij eerder hebben bedoelt.quote:Op dinsdag 17 mei 2011 15:59 schreef Morendo het volgende:
De Boer zei al in De Telegraaf, of ik las het ergens anders, dat Ajax Boerrigter, Janssen, Sigporsson en Serero haalt en dat dan de selectie wel rond is. Hopelijk haalt hij iig 1 CV verdediger erbij. Maar 3/4 zou volstrekt onnodig zijn.
Ooijer vind ik nou niet echt een volwaardige vervanger, en Ligeon al helemaal niet. (nog niet dan)quote:Op dinsdag 17 mei 2011 16:01 schreef Morendo het volgende:
---------LB------------------------------CV--------------------------CV-------------------------------RB
Boilesen/Blind --------Vertonghen/Ooijer--------Alderweireld/Aankoop--------Greg/Ligeon
Op zich prima toch?
Wat dat betreft is het wel jammer van de bestuurlijke onrust momenteel. Hopelijk is het technisch beleid niet 'het kind van de rekening'. Ik vind ook dat Ajax enkele echte versterkingen nodig heeft.quote:Op dinsdag 17 mei 2011 16:00 schreef Littlerabbit het volgende:
[..]
Met zo'n smalle selectie speel je met vuur hoor, zeker als ze er hopelijk een lang Europees seizoen naast draaien.
Ligeon is nog niet doorgebroken, Boilesen zal heus een terugval krijgen ergens in het seizoen en Ooijer is 37. Met een beetje pech sta je straks weer met Anita op de back en Ooijer in de basis oud en langzaam als hij is en wordt..quote:Op dinsdag 17 mei 2011 16:01 schreef Morendo het volgende:
---------LB------------------------------CV--------------------------CV-------------------------------RB
Boilesen/Blind --------Vertonghen/Ooijer--------Alderweireld/Aankoop--------Greg/Ligeon
Op zich prima toch?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |