Ach.... zijn laminaatje koste ¤5,50 per m2 en de afwerking is niet helemaal top... maar wat wil je voor dat geld? Voor ¤200,- heeft hij een redelijke vloer in zijn woonkamer en halletje liggen. ¤200,- is een hoop geld voor iemand met een bijstandsuitkering.quote:Op woensdag 18 mei 2011 09:58 schreef DS4 het volgende:
[..]
Dan is het hem vergeven. Nood breekt wet.
Ik hoor dat inderdaad. Gaat door merg en been!quote:Op woensdag 18 mei 2011 09:58 schreef xenobinol het volgende:
Let jij op het geluid dat je vloer maakt?
Alles.quote:Overigens... wat is er mis met sandalen?
Haha..... het is mij duidelijk.... je bent een echte snobquote:Op woensdag 18 mei 2011 10:01 schreef DS4 het volgende:
Ja, de Hollander snapt het niet, dat is duidelijk.
Stijl heb je, of je hebt het niet. Een zielig vloertje van 15 euro de m2 in de kamer die misschien de 40 m2 niet haalt... Dat is 600 euro. Voor je woning! Kan er echt niet meer vanaf om een fatsoenlijke indruk te maken?
En dan zo'n enorme TV die vaak te groot is voor de ruimte waar hij in staat. Dat is gewoon bespottelijk!
Het was hem al vergeven. Ik ga er ook vanuit dat hij dan geen joekel van een TV in de woonkamer heeft staan.quote:Op woensdag 18 mei 2011 10:01 schreef xenobinol het volgende:
Ach.... zijn laminaatje koste ¤5,50 per m2 en de afwerking is niet helemaal top... maar wat wil je voor dat geld? Voor ¤200,- heeft hij een redelijke vloer in zijn woonkamer en halletje liggen. ¤200,- is een hoop geld voor iemand met een bijstandsuitkering.
Nee, Italiaanse voorouders.quote:Op woensdag 18 mei 2011 10:02 schreef xenobinol het volgende:
Haha..... het is mij duidelijk.... je bent een echte snob
Is een integratiecursus wat voor je?quote:Op woensdag 18 mei 2011 10:03 schreef DS4 het volgende:
Nee, Italiaanse voorouders.
Maar sorry, alleen Hollanders (en nog wat rare volkjes) snappen dit niet. Het ligt dus bepaald niet aan mij.
Wat heet vandaag nog een joekel? Volgens mij is 32" de standaard maat tegenwoordig, voor ¤400,- heb je een prima toestel... voor de meeste Nederlanders is de kwaliteit van je beeldscherm belangrijker als de kwaliteit van de vloerquote:Op woensdag 18 mei 2011 10:03 schreef DS4 het volgende:
Het was hem al vergeven. Ik ga er ook vanuit dat hij dan geen joekel van een TV in de woonkamer heeft staan.
Stijl? Ohh, dat is zo'n door mensen geīntroduceerd begrip om goedkope spullen duur aan mensen te kunnen verkopen. Dan heb je ineens stijl.quote:Op woensdag 18 mei 2011 10:01 schreef DS4 het volgende:
[..]
Ja, de Hollander snapt het niet, dat is duidelijk.
Stijl heb je, of je hebt het niet. Een zielig vloertje van 15 euro de m2 in de kamer die misschien de 40 m2 niet haalt... Dat is 600 euro. Voor je woning! Kan er echt niet meer vanaf om een fatsoenlijke indruk te maken?
En dan zo'n enorme TV die vaak te groot is voor de ruimte waar hij in staat. Dat is gewoon bespottelijk!
Dit toont maar weer eens de noodzaak tot inburgering aanquote:Op woensdag 18 mei 2011 10:06 schreef Bijvlagenzinvol het volgende:
Is een integratiecursus wat voor je?![]()
(Overigens zal het mij me reet roesten of ik 'indruk' maak. Ik richt mijn huis in zoals ik dat prettig vind, zonder rekening te houden of dat wel genoeg 'indruk' maakt op wie dan ook.)
dat zeker , de vloer zal me de worst zijn zolang het maar egaal en vlak is dan is het prima, overigens ligt er wel een grote IKKEJA kleed overquote:Op woensdag 18 mei 2011 10:07 schreef xenobinol het volgende:
[..]
Wat heet vandaag nog een joekel? Volgens mij is 32" de standaard maat tegenwoordig, voor ¤400,- heb je een prima toestel... voor de meeste Nederlanders is de kwaliteit van je beeldscherm belangrijker als de kwaliteit van de vloer
Ik heb een huurflatje dus 26" is voor deze Hugenoot voldoende.quote:Op woensdag 18 mei 2011 10:07 schreef xenobinol het volgende:
[..]
Wat heet vandaag nog een joekel? Volgens mij is 32" de standaard maat tegenwoordig, voor ¤400,- heb je een prima toestel... voor de meeste Nederlanders is de kwaliteit van je beeldscherm belangrijker als de kwaliteit van de vloer
die dingen hangen toch aan de muur van een huis??quote:Op woensdag 18 mei 2011 10:26 schreef BertV het volgende:
[..]
Ik heb een huurflatje dus 26" is voor deze Hugenoot voldoende.
(Wat heeft dit allemaal met de huizenmarkt te maken?)
Mijn woonkamer is 4x5, de TV staat tijdelijk op wat IKEA-dozen, dus niet aan de muurquote:Op woensdag 18 mei 2011 10:30 schreef meth77 het volgende:
[..]
die dingen hangen toch aan de muur van een huis??
Min kamer is dik 9 meter, dus als ik achterin een spelletje op de PC doe, is het wel leuk als je de ondertitels kan lezen
Status en uiterlijk vertoon voor de buitenwereld. Dit zijn dezelfde mensen die persee een premium auto merk voor de deur willen hebben staan. Het maakt niet uit wat voor auto het is als het merk embleempje maargoed is en de auto een maatschappelijk aanzien heeftquote:Op woensdag 18 mei 2011 10:07 schreef Boris_Karloff het volgende:
[..]
Stijl? Ohh, dat is zo'n door mensen geīntroduceerd begrip om goedkope spullen duur aan mensen te kunnen verkopen. Dan heb je ineens stijl.
Persoonlijk maal ik niet zoveel om de inrichting van mijn huis en de indruk die ik daarmee maak. Ik weet betere manieren om indruk te maken dan uiterlijk vertoon met een granieten vloer. Het interesseert me totaal niet en als vrienden van mij zich storen aan de vloerbedekking dan weten ze waar het gat van de deur is.
Waarom zou ik in vredesnaam indruk moeten maken op vrienden die bij mij over de vloer komen?
Wat te denken van je gezondheid? Die is onbetaalbaar, gezondheid is nl. niet te koopquote:
Toch zijn het vaak minder bedeelden die dit roepen.quote:Op woensdag 18 mei 2011 10:45 schreef Revolution-NL het volgende:
[..]
Mensen die dit nodig hebben om "gelukkig" te zijn missen volgens mij iets in hun leven.
Ik ben zeker niet minder bedeelt en consumeer er redelijk op losquote:Op woensdag 18 mei 2011 10:53 schreef BertV het volgende:
[..]
Toch zijn het vaak minder bedeelden die dit roepen.
Het is dus menselijk om toch een ballenbak te kopen als je er het geld voor hebt.
Daarom is het zo verwerpelijk om tegen bonussen te zijn, maar niet het geld van je rekening wil halen omdat je dan rente misloopt. Het zou 's geld kosten.
Nah, ik denk dat het meer afhankelijk is van wat je kunt betalen. Als jij een Mercedes kunt betalen dan ga je niet bij Suzuki shoppen, zo simpel is het. Je referentiekader is dan anders. Tenzij je niks om auto's geeft, maar dan is het nog steeds een ander verhaal, want dat is gewoon iemand die het niet boeit.quote:Op woensdag 18 mei 2011 10:45 schreef Revolution-NL het volgende:
[..]
Status en uiterlijk vertoon voor de buitenwereld. Dit zijn dezelfde mensen die persee een premium auto merk voor de deur willen hebben staan. Het maakt niet uit wat voor auto het is als het merk embleempje maargoed is en de auto een maatschappelijk aanzien heeft
Mensen die dit nodig hebben om "gelukkig" te zijn missen volgens mij iets in hun leven.
Ik heb meer waardering voor mensen met geld die in een auto van 12 jaar auto rijden en voor de buiten wereld zich niet presenteren als iemand die "het" gemaakt heeft.
Geluk zit niet in materie.
Maargoed ieder zijn meug
Het ergste is dat al die status en dat uiterlijk vertoon vaak gekocht is met geleend geld.quote:Op woensdag 18 mei 2011 10:45 schreef Revolution-NL het volgende:
[..]
Status en uiterlijk vertoon voor de buitenwereld. Dit zijn dezelfde mensen die persee een premium auto merk voor de deur willen hebben staan. Het maakt niet uit wat voor auto het is als het merk embleempje maargoed is en de auto een maatschappelijk aanzien heeft
Ik rij een 12 jaar oude auto.quote:Mensen die dit nodig hebben om "gelukkig" te zijn missen volgens mij iets in hun leven.
Ik heb meer waardering voor mensen met geld die in een auto van 12 jaar auto rijden en voor de buiten wereld zich niet presenteren als iemand die "het" gemaakt heeft.
Geluk zit niet in materie.
Maargoed ieder zijn meug
quote:Nederland heeft een huizenbubbel.
Huizenkopers konden, geholpen door de aftrek, twintig jaar lang steeds meer geld lenen.
Maar het feest is nu voorbij.
Bereidt u daarom voor op het onvermijdelijke: de huizenprijzen gaan nog veel verder dalen.
Pssst…luister eens, Nederland heeft een huizenbubbel. Maar dat mag je niet verder vertellen. Banken, toezichthouders en de vastgoedsector hebben daar namelijk geen belang bij. Brengt de financiële stabiliteit in gevaar enzo. En niet alleen van banken, ook van huishoudens.
De auto was in deze een voorbeeld. Ik heb meer moeite met mensen die denken dat materie hun geluk en vooral status bepaald.quote:Op woensdag 18 mei 2011 11:03 schreef CoolGuy het volgende:
[..]
Nah, ik denk dat het meer afhankelijk is van wat je kunt betalen. Als jij een Mercedes kunt betalen dan ga je niet bij Suzuki shoppen, zo simpel is het. Je referentiekader is dan anders. Tenzij je niks om auto's geeft, maar dan is het nog steeds een ander verhaal, want dat is gewoon iemand die het niet boeit.
Maar misschien vind die persoon...noem eens wat...antiek wel heel mooi, en rijdt hij een auto van 12 jaar oud die bijna uit elkaar valt, maar heeft hij voor ik weet niet hoeveel geld antiek in huis.
Zoals jij het zegt rijdt iemand die auto van 12 jaar om een punt te maken, net als iemand die volgens jou een punt probeert te maken door een nieuwe auto te rijden. Dat is heel wat anders dan iemand die het gewoon niet boeit.
Overigens ken ik niet veel mensen die verrekken van het geld en in een auto rijden van 12 jaar oud.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |