Het gaat mij niet alleen om de act. Als ik denk aan Ierland dan denk ik aan mannen met rode baarden die vechten met mannen met nog grotere baarden. Mannen die bomen slingeren en bier drinken alsof 't water is. Niet aan die twee, nu wel. Ierland heeft zichzelf voor mij verpest met deze act.quote:Op woensdag 18 mei 2011 11:04 schreef Tha_Erik het volgende:
[..]
Niet helemaal mee eens. Jedward (Ierland) had een hele aanstekelijke act, een nog veel aanstekelijker nummer dan Shalalie en het geheel was gewoon een show die 100% compleet was. Er gebeurde vanalles op het podium, de achtergrond was prachtig gebruikt en het nummer zelf was ook erg sterk (toegegeven, in het begin vond ik het bagger, maar ik ben het echt gaan waarderen). Bovendien waren de twee kereltjes een stuk expressiever en herinneringswaardiger dan Sieneke. Niks ten nadele van laatstgenoemde, maar het was geen buitengewoon meisje dat de aandacht op zich wist te richten.
Dus als je aan Ierland denkt, denk je aan Schotland?quote:Op woensdag 18 mei 2011 11:14 schreef Hermest99 het volgende:
[..]
Het gaat mij niet alleen om de act. Als ik denk aan Ierland dan denk ik aan mannen met rode baarden die vechten met mannen met nog grotere baarden. Mannen die bomen slingeren en bier drinken alsof 't water is. Niet aan die twee, nu wel. Ierland heeft zichzelf voor mij verpest met deze act.
quote:Op woensdag 18 mei 2011 11:14 schreef Hermest99 het volgende:
[..]
Het gaat mij niet alleen om de act. Als ik denk aan Ierland dan denk ik aan mannen met rode baarden die vechten met mannen met nog grotere baarden. Mannen die bomen slingeren en bier drinken alsof 't water is. Niet aan die twee, nu wel. Ierland heeft zichzelf voor mij verpest met deze act.
Hooguit 1. De 3Js maken meezingers, waarbij de teksten je een beetje moeten raken. Gewoon kansloos buiten de landsgrenzen, hun liedjes springen er niet uit in zangkwaliteit of melodieen, en zijzelf niet in charisma. Zelden zo'n slechte match met het songfestival gezien, en dat merk je wel in de score.quote:Op woensdag 18 mei 2011 10:31 schreef TheVulture het volgende:
Ze zijn inderdaad uiteindelijk niet geheel bij zichzelf gebleven... ander soort liedje, andere taal... een klein liedje jn het Nederlands was wellicht wat authentieker geweest en had meer punten opgeleverd
quote:Op woensdag 18 mei 2011 11:13 schreef speknek het volgende:
Jedward had wat mij betreft zelfs moeten winnen. Wat een show, super aanstekelijk nummer en gewoon door al het dansen heen redelijk zuiver zingen.
Wow, als je de eurovisie act je visie van een land laat bepalen vraag ik me toch af hoe je sinds 2006 over Finland denkt.quote:Het gaat mij niet alleen om de act. Als ik denk aan Ierland dan denk ik aan mannen met rode baarden die vechten met mannen met nog grotere baarden. Mannen die bomen slingeren en bier drinken alsof 't water is. Niet aan die twee, nu wel. Ierland heeft zichzelf voor mij verpest met deze act.
En geen interactie met de camera. Want eerlijk is eerlijk, met die doodenge blikken in de camera hadden ze het in de eerste 10 seconden gewoon al verpest.quote:Op woensdag 18 mei 2011 10:25 schreef Hermest99 het volgende:
De 3J's hadden gewoon 'n nummer moeten doen in hun eigen stijl. Geen engels, geen popmuziek.
Wie de 3J's slecht noemt kent ze niet.
Lordi was juist een perfecte afvaardiging. Finland is helemaal hardrock/ metal-gek! Ze hebben het grootste aantal metalbands ter wereld, gerekend per hoofd van de bevolking.quote:Op woensdag 18 mei 2011 11:27 schreef Roger_Epiales het volgende:
[..]
Wow, als je de eurovisie act je visie van een land laat bepalen vraag ik me toch af hoe je sinds 2006 over Finland denkt.
(Sorry, couldn't resist)
Die beeldschermen met die figuren op de achtergrond trok mij ook wel de aandacht. Vond het namelijk heel leuk gedaan.quote:Op woensdag 18 mei 2011 10:55 schreef Hermest99 het volgende:
[..]
Nou.. zelfs Ierland was door, volgens mij waren die zelfs slechter dan Sieneke
quote:Lordi was juist een perfecte afvaardiging.
Dan vraag ik me stiekem wel af hoe meneer Pandadroom dan in hemelsnaam door de Finse selectie heen is gekomenquote:Op woensdag 18 mei 2011 12:03 schreef Knutknuttsson het volgende:
Suffe popliedjes hebben weinig kans daar
Ja nou je het zegt.En vorig jaar ook al die tutjes in klederdracht inderdaad ...quote:Op woensdag 18 mei 2011 12:20 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Dan vraag ik me stiekem wel af hoe meneer Pandadroom dan in hemelsnaam door de Finse selectie heen is gekomen
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |