ik heb nog een vriend met mening helaasquote:Op zaterdag 28 mei 2011 20:07 schreef Ssserpente het volgende:
Echt, had je Lena? Wat een brave naam voor jou.
Matilda vind ik mooi. Net als Rebecca. Komt door het boek van Daphne du Maurier.
Hey, nou heb ik DE jongensnaam voor een volgende toch gevonden zeg!quote:Op zaterdag 28 mei 2011 20:07 schreef Kleurdoos het volgende:
vond ik ook
maargoed, kom maar gewoon met jongensnamen
Mn vriend noemde vandaag 'Rex' en dan zegtie dat ik met stomme namen kom
Ja! Maar beetje Jip en Janneke met Elinquote:
Linus staat op de lijst, ik vind m leuk, hij niet zo. Jonas idem.quote:Op zaterdag 28 mei 2011 20:12 schreef debuurvrouw het volgende:
Malte
Jonas
David
Kareem
Levi
Daniel
Salomon (sal)
Raf
Magnus
Linus
Oeh tiediediedie tiediediedie.. Ik voel je weet jequote:Op zaterdag 28 mei 2011 20:19 schreef Kleurdoos het volgende:
[..]
Linus staat op de lijst, ik vind m leuk, hij niet zo. Jonas idem.
david staat nog steeds op nummer 1
Maar niet apart, en dat had ik wel verwachtquote:Op zaterdag 28 mei 2011 20:13 schreef Claudia_x het volgende:
Ik vind het maf dat jullie Lena niks voor KD vinden. Elin is toch ook gewoon een 'normale' naam?
Ja, die is hier laatst gepost. Alleen bij mij deed ie het niet. *jank*quote:
quote:
Oh ik ook door dat programma! Met zn oerlelijke zusje met scheefgeknipte pony waar ik me heerlijk aan erger.quote:Op zaterdag 28 mei 2011 20:30 schreef groofskendezoveelste het volgende:
Door jullie en het programma 's ochtends ben ik van de naam Linus gaan houden. Misschien moet ik toch nog een derde.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |