Haha las hem net in de donald duck. Mooie brief.quote:Op zaterdag 14 mei 2011 19:43 schreef superworm het volgende:
Dol donzige dubbel-D,
Wij, een hele website vol scholieren, studenten en volwassenen, lezen soms wel al twintig of dertig jaar wekelijks je doldwaze avonturen. Geluk of ongeluk, regen of zonneschijn, alle gebeurtenissen in Duckstad worden door ons in je blad, je pockets en Twitter gevolgd.
Ook de Brievenbus lezen we allemaal trouw. En wat viel ons nou op: héél vroeger, in de jaren tachtig en negentig, toen veel lezers nog niet waren geboren, waren de brieven vaak veel langer! Soms werden er hele avonturen verteld door kinderen! Wij missen dat wel een beetje, Duck.
Daarom de vraag, of er vaker weer lange brieven in de Bus mogen komen! En mag het ouderwetse lijntjespapier terug? Als eerste lange brief hebben we bij deze de onze. Omdat er nog geen één van ons ooit zijn brief in de Brievenbus heeft gezien, zou je ons vanzelf een enorm plezier doen!
Hou je haaks,
De mensen van forum.fok.nl/KLB
Waitwut? Stond hij er echt in?quote:Op woensdag 17 augustus 2011 16:54 schreef maurisioo het volgende:
[..]
Haha las hem net in de donald duck. Mooie brief.
edit: zal hem wel even in het andere topic plaatsen.
Soms, of in Denemarken of in Italië, maar een heel groot deel komt uit Nederland zelf (te herkennen aan een verhaalcode die begint met een H)quote:Op woensdag 24 augustus 2011 00:17 schreef dolf1010 het volgende:
Worden deze strips niet in Amerika gemaakt en dan gewoon hier vertaalt en erin gepleurt?
bijna en dan gelukkig geen donald duck meerquote:
omgquote:Op donderdag 11 augustus 2011 12:48 schreef Spouwerranger het volgende:
[..]
Hij staat erin
[ afbeelding ]
Tregte kickquote:Op dinsdag 24 juli 2012 11:03 schreef Blaat.Papegaai het volgende:
HAHA wat een geweldig blad dat Donald Duck!![]()
![]()
was vroeger ook zo hoor. ik heb nog een heleboel jaargangen liggen van de jaren 80 en 90 en idd, veel joe carioca en midas wolf, en dombo. niet dat ik klaag hoorquote:Op vrijdag 13 mei 2011 22:31 schreef CamelNLD het volgende:
Ik ben al een aantal jaren lid van de Donald Duck en valt weekelijks op Donderdag bij mij op de mat. Altijd een leuk blaadje gevonden maar dit jaar valt mij op dat er steeds minder Donald of andere Duckstad figuren zelf in het blaadje staan. Tegenwoordig zie je steeds meer Joe Carioca en Midas Wolf. Vind het een beetje faal.
quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |