Hoeveel punten krijg je voor een kat?quote:Op vrijdag 13 mei 2011 17:23 schreef Unfabulouss het volgende:
Kijk per-ongeluk is wat anders. Maar een gast elders hier is er trots op dat hij een kat heeft doodgereden.
Terwijl die kat waarschijnlijk baziger was dan de die userquote:Op vrijdag 13 mei 2011 17:23 schreef Unfabulouss het volgende:
Kijk per-ongeluk is wat anders. Maar een gast elders hier is er trots op dat hij een kat heeft doodgereden.
40, voor een hont 60 punten.quote:Op vrijdag 13 mei 2011 17:24 schreef --Krijn-- het volgende:
[..]
Hoeveel punten krijg je voor een kat?
Ja, zodat we ze op kunnen eten.quote:Op vrijdag 13 mei 2011 17:25 schreef OBinLaden het volgende:
Ik snap niet waarom mensen dieren minderwaardig vinden, als een soort ding, waar eten in gaat, schijt uitkomt, overal tegenaan pist, ga zo maar door.
Maar dieren hebben ook een leven, gedachtes, alleen maar omdat zij niet de hele dag kunnen besteden op Fok! te trollen, BETEKENT NIET METEEN DAT ZE NIETS ZIJN.
ZIJ HEBBEN NET ZO VEEL RECHT HIER TE ZIJN ALS WIJ!
Ik denk over het welzijn van dieren. Simpel, vin je dat gay of raar is dat jou pakkie aan.quote:Op vrijdag 13 mei 2011 17:25 schreef Unfabulouss het volgende:
Serieus zal hier toch niemand op ingaan. alleen van flauwe tering geintjes.
Ik ben het volledig met je eens hoorquote:Op vrijdag 13 mei 2011 17:26 schreef Unfabulouss het volgende:
[..]
Ik denk over het welzijn van dieren. Simpel, vin je dat gay of raar is dat jou pakkie aan.
quote:Op vrijdag 13 mei 2011 17:26 schreef SperzieboonToon het volgende:
[..]
Ik ben het volledig met je eens hoor
Mensen, laten we special een legbatterij oprichten voor posters van dit soort kankerposts, kuunen we bbqen.quote:
Nou gut gut, wat denk ik na over dierenwelzijnquote:Op vrijdag 13 mei 2011 17:26 schreef Unfabulouss het volgende:
[..]
Ik denk over het welzijn van dieren. Simpel, vin je dat gay of raar is dat jou pakkie aan.
Dat klinkt enigszins tegenstrijdig...quote:Op vrijdag 13 mei 2011 17:27 schreef OBinLaden het volgende:
[..]
Mensen, laten we special een legbatterij oprichten voor posters van dit soort kankerposts, kuunen we bbqen.
Je gaat op die toer? Laat ik daar nu gelijke en einde aanmaken.quote:Op vrijdag 13 mei 2011 17:28 schreef Nightwulf het volgende:
[..]
Nou gut gut, wat denk ik na over dierenwelzijn
Leg uit.quote:Op vrijdag 13 mei 2011 17:29 schreef Unfabulouss het volgende:
[..]
Je gaat op die toer? Laat ik daar nu gelijke en einde aanmaken.
Wij eten dieren (is een feit) maar zij eten ons ook op.
ja idd er is helemaal niets `gay` aan het denken van welzijn van dieren. groot gelijk. dieren zijn cool.quote:Op vrijdag 13 mei 2011 17:26 schreef Unfabulouss het volgende:
[..]
Ik denk over het welzijn van dieren. Simpel, vin je dat gay of raar is dat jou pakkie aan.
Ga naar Afrika ga daar staan tussen de leeuwenquote:
Ik ga liever naar de Beekse Bergen.quote:Op vrijdag 13 mei 2011 17:30 schreef Unfabulouss het volgende:
[..]
Ga naar Afrika ga daar staan tussen de leeuwen
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |