 
		 
			 
			
			
			Speel *nu* dead or alive dimensions, die is toch wel erg lekker.quote:Op donderdag 19 mei 2011 15:39 schreef Yi-Long het volgende:
Ik ben trouwens benieuwd of we de komende E3 ook Dead or Alive 5 te zien zullen krijgen...
 
			 
			
			
			Laten we hopen van niet.quote:Op donderdag 19 mei 2011 15:39 schreef Yi-Long het volgende:
Ik ben trouwens benieuwd of we de komende E3 ook Dead or Alive 5 te zien zullen krijgen...
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			Hoezo?quote:Op donderdag 19 mei 2011 16:10 schreef AQuila360 het volgende:
DoA lijkt me toch wel overbodig tegenwoordig Yi.
 
											 
			 
			
			
			Mwah, ik vind het een leukere en mooiere fighter dan bijvoorbeeld Tekken.quote:Op donderdag 19 mei 2011 16:10 schreef AQuila360 het volgende:
DoA lijkt me toch wel overbodig tegenwoordig Yi.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			geen trial geprobeerd dan?quote:Op donderdag 19 mei 2011 20:27 schreef msnk het volgende:
Vandaag Samurai Shodown Sen gespeeld, wat een kutspel is dat zeg, zonde van me tientje
 
			 
			
			
			 
   
   
											 
			 
			
			
			 Goeie opvulling van een paar avondjes, en straks ook nog maar de DLC pakken!
 Goeie opvulling van een paar avondjes, en straks ook nog maar de DLC pakken!  
											 
			 
			
			
			Ik vind het met afstand de allerslechtste fighting-franchise ooit.quote:Op donderdag 19 mei 2011 18:39 schreef Yi-Long het volgende:
[..]
Mwah, ik vind het een leukere en mooiere fighter dan bijvoorbeeld Tekken.
 
			 
			
			
			
 
											 
			 
			
			
			De MP is echt heerlijk, af en toe zit er een server tussen waar iets teveel goede mensen in spelen maar als je in een squad zit en een beetje samenwerkt own je als een malle!quote:Op vrijdag 20 mei 2011 11:53 schreef kingmob het volgende:
Gisteren Bad Company 2 binnen gekregen. ik loop nog steeds hopeloos achter, maar zo kan ik wel goedkoop gamen
Tot nog toe een aardig spel, maar een beetje standaard, ben vooral benieuwd naar de MP.
Had 2 spellen gekocht, ben vergeten wat de 2e was
 
			 
			
			
			Die arcade versie is echt briljant! Het enige spel wat ik met mensen kan spelen als we van de kaart zijn.quote:Op donderdag 19 mei 2011 16:19 schreef SpeedyGJ het volgende:
Volgens mij moet ik die bomberman maar aanschaffen voor mijn vriendin, dit zit er nu continu achter
 
											 
			 
			
			
			Ja, dat is mijn grootste probleem met CoD. Je bent niet alleen kansloos tegen de kinderen met te veel tijd, die krijgen ook nog eens helikopters en nukesquote:Op vrijdag 20 mei 2011 11:56 schreef SpankmasterC het volgende:
[..]
De MP is echt heerlijk, af en toe zit er een server tussen waar iets teveel goede mensen in spelen maar als je in een squad zit en een beetje samenwerkt own je als een malle!



 
											 
			 
			
			
			De singleplayer is meh, gewoon een keertje uitspelen en dan niet meer doen. De multiplayer blijft heel lang leuk, en er zijn ondertussen al een stuk of 7 map packs die je gelijk gratis kan downloaden.quote:Op vrijdag 20 mei 2011 11:53 schreef kingmob het volgende:
Gisteren Bad Company 2 binnen gekregen. ik loop nog steeds hopeloos achter, maar zo kan ik wel goedkoop gamen
Tot nog toe een aardig spel, maar een beetje standaard, ben vooral benieuwd naar de MP.
Had 2 spellen gekocht, ben vergeten wat de 2e was
 
			 
			
			
			quote:Op vrijdag 20 mei 2011 13:00 schreef kingmob het volgende:
[..]
Ja, dat is mijn grootste probleem met CoD. Je bent niet alleen kansloos tegen de kinderen met te veel tijd, die krijgen ook nog eens helikopters en nukes
Ik kan een aardig potje PC FPS, als ik er aan denk dat ik zulke overpowered shit krijg als ik ergens in de bosjes ga snipen
Ben dus min of meer gelokt met de belofte op betere balans en tactiek. Ik betwijfel dat het niveautje BF2 wordt (en dat was al niet erg tactisch op publics), maar slechter dan CoD kan haast niet
Ik baal er ook van dat ik opnieuw moet leren mikken met een apparaat wat er echt niet voor geschikt is
 je weet dat Bad Company 2 ook op de PC is? En retegoedkoop ook nog eens, mocht je echt niet om kunnen leren gaan met de controller!
 je weet dat Bad Company 2 ook op de PC is? En retegoedkoop ook nog eens, mocht je echt niet om kunnen leren gaan met de controller!
											 
			 
			
			
			quote:Op vrijdag 20 mei 2011 09:30 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Ik vind het met afstand de allerslechtste fighting-franchise ooit.
 
											 
			 
			
			
			Nicequote:
 
											 
			 
			
			
			Die wil ik ook nogquote:Op vrijdag 20 mei 2011 09:24 schreef Lijnloos het volgende:
Bezig met Costume Quest, wat een heerlijk simpel blij spelletje zeg!Goeie opvulling van een paar avondjes, en straks ook nog maar de DLC pakken!
 
  
											 
			 
			
			
			Rockstar TableTennis.quote:Op zaterdag 21 mei 2011 15:28 schreef larry_flynt het volgende:
Zijn er nog leuke oude en daardoor nu goedkope games die ik niet mag missen?
 
			 
			
			
			Niet oud, wel goedkoop: Vanquish.quote:Op zaterdag 21 mei 2011 15:28 schreef larry_flynt het volgende:
Zijn er nog leuke oude en daardoor nu goedkope games die ik niet mag missen?
 
			 
			
			
			just cause 2, net iets meer dan een tientje volgens mij.quote:Op zaterdag 21 mei 2011 15:28 schreef larry_flynt het volgende:
Zijn er nog leuke oude en daardoor nu goedkope games die ik niet mag missen?
 
			 
			
			
			quote:Op zaterdag 21 mei 2011 17:46 schreef AQuila360 het volgende:
[..]
Die wil ik ook nog
Ik wil alles wat jij hebt geloof ik
 Ik heb vanmiddag bij de nedgame die arcade-collectie met Feeding Frenzy opgepikt voor 5 euro. Ze hadden ook nog die andere (die jij wilde toch?) voor 12 euro... volgende keer misschien want daar staan ook leuke dingen op.
 Ik heb vanmiddag bij de nedgame die arcade-collectie met Feeding Frenzy opgepikt voor 5 euro. Ze hadden ook nog die andere (die jij wilde toch?) voor 12 euro... volgende keer misschien want daar staan ook leuke dingen op.  
			 
			
			
			Slimquote:Op zaterdag 21 mei 2011 21:22 schreef Lijnloos het volgende:
[..]Ik heb vanmiddag bij de nedgame die arcade-collectie met Feeding Frenzy opgepikt voor 5 euro.
 
											 
			 
			
			
			Costume quest moet je idd doen Aq.quote:Op zaterdag 21 mei 2011 17:46 schreef AQuila360 het volgende:
[..]
Die wil ik ook nog
Ik wil alles wat jij hebt geloof ik
 
			 
			
			
			Ik wou hem toen halen toen die maar 600 points was maar toen helaas niet gedaan. Hopelijk wordt die ooit nog eens deal of teh week ofzo!quote:
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
  
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			Men zou het tot een nieuw punt van realisme kunnen brengen.quote:Op zondag 22 mei 2011 17:09 schreef Augustus_Thijs het volgende:
In de oude carmageddon kon je de tijd gewoon uit cheaten. DAn was het alleen nog maar lekker rondrijden en bonuspunten scoren voor de oma met rollator
Hoewel ik me afvraag of zo'n game nog zou scoren tegenwoordig.
Carmageddon 1 en 2 heb ik veel gespeeld en waren ook gruwelijk, want hoe vet (fout of goed) is het nou om mensen plat te rijden en auto's te slopen.
Maar tegenwoordig zijn er zat spellen waar je ook mensen om ver kan rijden, GTA als beste voorbeeld. En die hebben dat veel beter verwerkt in een goed verhaal en andere gameplay eromheen. Ik denk dat simpel mensen platrijden en auto's aan puin knallen te beperkt is om nog echt eruit te springen.
 
											 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			Ze waren wel geniaalquote:Op zondag 22 mei 2011 20:41 schreef jimjim1983 het volgende:
lijkt me juist fantastisch als ze een keer een carmageddon spel maken waarin de auto's daadwerkelijk te besturen zijn
 
  
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			Die nieuwe controller iddquote:Op maandag 23 mei 2011 15:42 schreef Notorious_Roy het volgende:
Beste controller ooit. Je bent gewoon boos.


| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |