Amandel prikkelen et cetera. Arme kindjes, veel succes en sterkte ermee!
Flensjes 4 jaar!

Gefeliciteerd!
Efteling Bosrijk is echt een aanrader. Na een wat stressvolle periode ervoor (mijn vader weereens opgenomen in het ziekenhuis, mocht pas de dag ervoor eruit en die woensdagochtend zelf werd het zuurstof geleverd) hebben we 3 super leuke dagen gehad. Yade vond de Pirana geweldig. Ze wilde maar nog een keer, ik was al zeik en zeiknat, Yade niet. xD Fata Morgana vond ze eng, en toch wilde ze nog een keer.

En in het zwembad dook ze zo, terwijl we al een jaar niet zijn wezen zwemmen. Ze wilde ook steeds alleen zwemmen met haar zwembandjes op. Kortom, aanrader, echt leuk!
Woensdag wordt ze alweer drie jaar zeg. Poehee. Vrijdag mag ze schaapcupcakes trakteren en ze krijgt van ons uiteindelijk een My little Pony (dat vindt ze ineens geweldig), ook best.