http://www.sexwoordenboek.nl/standjes_schildpadje.htmlquote:Op woensdag 11 mei 2011 10:13 schreef Jurgen1990 het volgende:
ik heb zelf ook nog een standje waar ik de naam niet echt weet, maar wat een erg geil standje is: vrouw ligt op haar buik met de benen bij elkaar en de man komt dan achterlangs de vagina binnen en ligt dus boven op de vrouw.
ah cool nou weet ik ook hoe die heetquote:Op woensdag 11 mei 2011 10:15 schreef colty het volgende:
[..]
http://www.sexwoordenboek.nl/standjes_schildpadje.html
Dat heet het "Priesters"tandje"omdat het niet uitmaakt wat voor geslacht er onder ligt.quote:Op woensdag 11 mei 2011 10:13 schreef Jurgen1990 het volgende:
ik heb zelf ook nog een standje waar ik de naam niet echt weet, maar wat een erg geil standje is: vrouw ligt op haar buik met de benen bij elkaar en de man komt dan achterlangs de vagina binnen en ligt dus boven op de vrouw.
ha ha sorry oftopic hoor.... maar dat had ik dus bij mn ex vrouw.....quote:Op woensdag 11 mei 2011 10:50 schreef meisjeonderbroekje het volgende:
of ook eentje?
als het stoplicht bij je vrouw op rood staat?
en je vrouw komt een maand lang met de meest onzinnige en bezopen opdrachten in en omrond het huis.... die je dan moet uitvoeren....
penis-straf......
Die derde keer in een jaar tijd is denk ik een metafoor. Daar doe je nu wel heel lacherig over, maar ik denk dat je daar niet zomaar overheen moet stappen. Het kan namelijk een diepgewortelde betekenis hebben. Waren er vaker dingen die meerdere keren per jaar moesten gebeuren?quote:Op woensdag 11 mei 2011 10:54 schreef meisjeonderbroekje het volgende:
[..]
ha ha sorry oftopic hoor.... maar dat had ik dus bij mn ex vrouw.....
toen wilde ze op een dag voor de derde keer in een jaar tijd haar hele woonkamer opnieuw geverfd hebben in een nieuwe kleur............en ik ging daar dan mee akkoord....ha ik ben zo blij dat ik van haar af ben....ha ha
Nou, dan denk ik dat je wel kan zeggen 1+1 2 is op dit moment. Als je alles bij elkaar op gaat tellen, dan denk ik dat wel op de juiste weg zitten voor de oorsprong van de problemen. Vooral ook omdat het nieuwe huis waar ze terecht kwam gesloopt was. En dat in combinatie met het vorige antieke huis dat werd gesloopt.quote:Op woensdag 11 mei 2011 12:04 schreef meisjeonderbroekje het volgende:
ja nou oke....mn vriendin had een heel mooi antiek huis ooit......en op een dag werd dat gesloopt....( waar ik nog steeds kwaad op ben een beetje ) ..na de verhuizing ondervond mn ex een totale karakter verandering.......
( het huis waarin ze terecht kwam....was helemaal van top tot teen gesloopt.....door een ummm....ja je weet wel helemaal fout vertimmerd door een slechte klusjesman.... )
nou ja wel opmerkelijk dat je daar op die manier over denkt dus.....
Ik denk dat dat erg verschild, ik heb veel vriendinnen gehad die alleen klaar kwamen van gevoelige rustige standjes. Maar heb ook aantal vriendinnen gehad die alles ruig wilden, schijt voorspel... natte doos en gaanquote:Op woensdag 11 mei 2011 12:41 schreef PB-tje het volgende:
Om te teasen: ik bovenop...zodat je hem lekker kan bespelen
Om klaar te komen: hardhandig achterlangs... tegen de muur aan...beentjes uit elkaar...handen boven het hoofd
wtf! waarom probeer je datquote:Op woensdag 11 mei 2011 12:49 schreef meisjeonderbroekje het volgende:
um standje vierde verdieping?
had een keertje een vrouw.... ( nou ja dat is bij mij best zeldzaam )
en toen waren we op mijn werk midden in de nacht midden in de randstad.....
en toen wilde ze opeens sex...
en toen heb ik haar uit het raam gehangen
tijdens de sex
zodat ze de wereld onderste boven zag en naar de afgrond keek
nou ja was milsukt expiriment
want ze vond het helemaal niet leuk.....
( mischien is dat wel de reden dat ik eeuwig vrijgezel ben ha ha )
als man zijnde wel, ik stel zo vaak mijn orgasme uit, om dan samen te kunnen komen. Dat is veel fijner en dan heb je achteraf echt zon gevoel WOW!quote:Op woensdag 11 mei 2011 13:46 schreef meisjeonderbroekje het volgende:
orgasme uitstellen is ook heel tof
hoor je nooit zovaak
Ik heb een x een fantasie van een vriend uitgespeeld. hij wilde graag een dame die hij kon gebruiken wanneer hij dit wilde... bijvoorbeeld ik lag vast gebonden met mijn polsen en voeten over een vierkant blok (wat je bij de bank kan schuiven) hij zette ondertussen een porno film op... ging met zichzelf spelen... en mocht doen met mij wat hij wilde... 1 van de geilste avonden tot nu toequote:Op woensdag 11 mei 2011 13:45 schreef Jurgen1990 het volgende:
[..]
wtf! waarom probeer je datdat is echt weird lijkt me. Maar dat televisie ken ik wel, heb zelf ooit vriendin gehad die wilde teveel seks (ja dat kan dus ook). Ooit zette ik dan gewoon me tv aan en ging ik simpsons kijken. Mooie was zij kon helemaal losgaan en ik was toch met me gedachte ergens anders
ja dat snap ik, lijkt me ook cool, zelf nog nooit geprobeerdquote:Op woensdag 11 mei 2011 13:51 schreef PB-tje het volgende:
[..]
Ik heb een x een fantasie van een vriend uitgespeeld. hij wilde graag een dame die hij kon gebruiken wanneer hij dit wilde... bijvoorbeeld ik lag vast gebonden met mijn polsen en voeten over een vierkant blok (wat je bij de bank kan schuiven) hij zette ondertussen een porno film op... ging met zichzelf spelen... en mocht doen met mij wat hij wilde... 1 van de geilste avonden tot nu toe
Ik ben 20 en date met oudere vrouwenquote:Op woensdag 11 mei 2011 13:53 schreef PB-tje het volgende:
Ik ben ook pas 23... ik date alleen met oudere mannen... die zijn vaak wat bewuster van wat ze willen en duidelijker... jongere hebben vaak het idee dat ze nog net moeten doen alsof ze een relatie willen
quote:
Prutserquote:Op zaterdag 21 mei 2011 15:31 schreef DirtyDaniel het volgende:
Doggystylehelaas wilt dat nog niet goed lukken bij mijn huidige vriendin..
te kleine piemol of te dikke kont. of gewoon verkeerde houdingquote:Op zaterdag 21 mei 2011 15:31 schreef DirtyDaniel het volgende:
Doggystylehelaas wilt dat nog niet goed lukken bij mijn huidige vriendin..
Da's standje 'rape'.quote:Op woensdag 11 mei 2011 10:13 schreef Jurgen1990 het volgende:
ik heb zelf ook nog een standje waar ik de naam niet echt weet, maar wat een erg geil standje is: vrouw ligt op haar buik met de benen bij elkaar en de man komt dan achterlangs de vagina binnen en ligt dus boven op de vrouw.
Je wil alles goed zien en daarom hou je van doggystyle?quote:Op woensdag 11 mei 2011 10:05 schreef Jurgen1990 het volgende:
Ik ben heel erg benieuwd wat iedereen zijn fijnste standje vindt tijdens de seks?
Zelf houd ik er van als ik alles goed kan zien, heb het liefste dus geen seks in het donker en doggystyle vindt ik erg verleidelijk
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |