Ik heb steeds versies gehad met regio 2,4 eigenlijk..via cd-wowquote:Op woensdag 22 juni 2011 15:04 schreef wolfrolf het volgende:
Kom er nu pas achter dat de R1 DVD's van seizoen 5 zowaar regio gelocked zijn, i.t.t. de vorige 4 seizoenen. Is geen ramp voor mij persoonlijk, maar dan weten jullie het.
Verder vraag ik mij af wat ik zou kunnen vangen voor de DVD Boxsets van S1 tot S5 (allen R1 import) mocht ik die willen upgraden naar Blu-Ray. Niet dat ik dat van plan ben, btw.
Ja dat zijn de Australische versies die zijn PALquote:Op woensdag 22 juni 2011 15:22 schreef Tim86 het volgende:
[..]
Ik heb steeds versies gehad met regio 2,4 eigenlijk..via cd-wow
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Misschien dat dat juist de kracht van het seizoen is: minder fillers. Zeker dat 90% van die 'extra' episodes fillers zouden zijn geweest.quote:Op dinsdag 28 juni 2011 19:43 schreef wolfrolf het volgende:
Ik vind het trouwens nog steeds jammer dat destijds door die schrijversstaking seizoen 3 zo enorm is ingekort. Echt een heel sterk seizoen.
Tsja leuk maar Ultra-HD is 4320p en maakt gebruikt van 22.2 Audioquote:Op woensdag 22 juni 2011 15:14 schreef wolfrolf het volgende:
[..]
Ja die heb ik ook al. In 2160p Ultra HD DTS-MA 12.4
De zender zelf..quote:
Het is letterlijke Arnoquote:Op maandag 1 augustus 2011 01:12 schreef ArnoKlaassen het volgende:
[..]
Tsja leuk maar Ultra-HD is 4320p en maakt gebruikt van 22.2 Audio
Juist de fillers zijn bij Supernatural meestal wel sterk (en vooral erg grappig)quote:Op dinsdag 28 juni 2011 21:53 schreef larry91 het volgende:
[..]
Misschien dat dat juist de kracht van het seizoen is: minder fillers. Zeker dat 90% van die 'extra' episodes fillers zouden zijn geweest.
Zijn vaak best goed inderdaad. Maar vaak zijn het er drie ofzo achter elkaar (bv seizoen 2 en 4) en dat maakt een seizoen toch wel wat minder.quote:Op maandag 1 augustus 2011 13:26 schreef Jivis het volgende:
[..]
Juist de fillers zijn bij Supernatural meestal wel sterk (en vooral erg grappig).
Ik heb er helemaal zin in!!!quote:
Vet. En dan zet ze niet ff een youtube filmpje online?quote:Op woensdag 24 augustus 2011 18:59 schreef zeebeschuit het volgende:
Ze waren vorige week scenes aan het opnemen bij 'n vriendin van me voor haar deur (canada)ben benieuwd naar het resultaat. En naar het nieuwe seizoen.. over hoogtepunt heen of niet, het blijft af en toe zeer leuk!
Hoe meer fillers hoe beter. Het hoofdverhaal boeit me inmiddels niet meer
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |