Zegt de tokkie die nog geen krediet kan krijgen bij de pandjesbaas...quote:Op dinsdag 10 mei 2011 10:13 schreef xenobinol het volgende:
gewoon laten zien dat je meer lef dan verstand hebt en flink blijven lenen
Ach.... wiens brood men eet....quote:Op dinsdag 10 mei 2011 10:15 schreef DS4 het volgende:
Ja mensen, open je ogen. Niet de instanties die echt meten hebben gelijk, nee het zijn de fokkertjes die nog nooit iets gepresteerd hebben in hun leven die het allemaal precies weten...
Dus.... als een markt op slot gaat heeft dat totaal geen gevolgen voor de prijzen? Vraag en aanbod blijven gewoon ver bij elkaar uit de buurt? Dit zou wel eens nieuw economisch paradigma kunnen inluidenquote:Niemand zegt dat het goed gaat met de huizenmarkt. Alleen is deze op slot gegaan ipv dat er een zware prijsdaling is gekomen.
Veel mensen wonen er niet lang goed. Scheiding, gezinsuitbreiding of gewoon zin om te verhuizen naar wat mooiers, maar financieel een probleem vanwege een restschuld van 50K of meer. Dat groepje kopers van 2-3 jaar terug heeft dan maar 1 optie: blijven wonen in dat huis waar je eigenlijk weg wilt..........of hopen op een goede meevaller in de vorm van dikke promotie, erfenis, de postcode kanjer............quote:Op dinsdag 10 mei 2011 10:16 schreef DS4 het volgende:
Zo lang je er goed woont maakt het niets uit. De woonlasten zijn gelijkgebleven.
Geld wat je op papier hebt maar niet te gelde kan maken is niet zo belangrijk.
Haha... typisch leengedrag.... naar anderen de tong uitsteken dat zij niet kunnen lenenquote:Op dinsdag 10 mei 2011 10:17 schreef DS4 het volgende:
[..]
Zegt de tokkie die nog geen krediet kan krijgen bij de pandjesbaas...
Ja.... net als lenen en een te duur huis kopenquote:
Die opmerking is zo mogelijk nog onzinniger dan jouw gemiddelde repliek.quote:
Er zijn (veel) minder transacties. Dat is niet hetzelfde als een prijsdaling. Die is er ook, maar ligt rond de 5% en dus niet 20%.quote:Dus.... als een markt op slot gaat heeft dat totaal geen gevolgen voor de prijzen? Vraag en aanbod blijven gewoon ver bij elkaar uit de buurt? Dit zou wel eens nieuw economisch paradigma kunnen inluiden
Het probleem met niet kunnen lenen is vaak dat je dan ook niet kunt sparen..........te weinig inkomsten.quote:Op dinsdag 10 mei 2011 10:22 schreef xenobinol het volgende:
Haha... typisch leengedrag.... naar anderen de tong uitsteken dat zij niet kunnen lenen
Maar dan is het eigenlijke probleem dat men een woning heeft gekocht die men eigenlijk niet wil...quote:Op dinsdag 10 mei 2011 10:21 schreef PierreBetfair het volgende:
Veel mensen wonen er niet lang goed. Scheiding, gezinsuitbreiding of gewoon zin om te verhuizen naar wat mooiers, maar financieel een probleem vanwege een restschuld van 50K of meer. Dat groepje kopers van 2-3 jaar terug heeft dan maar 1 optie: blijven wonen in dat huis waar je eigenlijk weg wilt..........of hopen op een goede meevaller in de vorm van dikke promotie, erfenis, de postcode kanjer............
Wat jij doet is net zoiets als jubelen dat je maar 100 euro inkomstenbelasting hoeft te betalen.... en kijk nou die zielige kerel, die moet 1 mio betalen... Wat een loser, whahahahahahaha...quote:Op dinsdag 10 mei 2011 10:22 schreef xenobinol het volgende:
Haha... typisch leengedrag.... naar anderen de tong uitsteken dat zij niet kunnen lenen
Ik zou graag een mooie boerderij willen. Met een rieten kap. Maar dat kan ik wel vergeten. Die S-klasse ook trouwens.quote:Op dinsdag 10 mei 2011 10:24 schreef xenobinol het volgende:
[..]
Ja.... net als lenen en een te duur huis kopen
Ja, je kan op je 30ste meestal niet gelijk de woning kopen waar je voorgoed in wilt blijven wonen. Meesten willen doorgroeien op de woningmarkt, dat wordt voor de topkopers een stuk lastiger.quote:Op dinsdag 10 mei 2011 10:27 schreef DS4 het volgende:
Maar dan is het eigenlijke probleem dat men een woning heeft gekocht die men eigenlijk niet wil...
De eerstkomende 10 tot 20 jaar, goh leen ons jou glazen bol en we waren met zijn allen rijk geweest.quote:Op dinsdag 10 mei 2011 10:09 schreef PierreBetfair het volgende:
Ik moet Xeno en zn matties wel gelijk geven dat mensen die 2-3 jaar terug een woning voor de hoofdprijs hebben betaald, die centen de eerstkomende 10-20 jaar niet meer terug zien.
Dat valt volgens mij best mee, als mijn huidige huis (door een slechte markt) voor weinig weg gaat kan ik mijn volgende huis mogelijk ook voor 'weinig' kopen.quote:Op dinsdag 10 mei 2011 10:35 schreef PierreBetfair het volgende:
[..]
Ja, je kan op je 30ste meestal niet gelijk de woning kopen waar je voorgoed in wilt blijven wonen. Meesten willen doorgroeien op de woningmarkt, dat wordt voor de topkopers een stuk lastiger.
Vaak springen overigens pa en ma bij. Zo niet, vanavond weer de trekking van de staatsloterij.quote:Op dinsdag 10 mei 2011 10:21 schreef PierreBetfair het volgende:
[..]
Veel mensen wonen er niet lang goed. Scheiding, gezinsuitbreiding of gewoon zin om te verhuizen naar wat mooiers, maar financieel een probleem vanwege een restschuld van 50K of meer. Dat groepje kopers van 2-3 jaar terug heeft dan maar 1 optie: blijven wonen in dat huis waar je eigenlijk weg wilt..........of hopen op een goede meevaller in de vorm van dikke promotie, erfenis, de postcode kanjer............
"OPEN JE OGEN!!" "DE MAINSTREAM MEDIA LIEGT!!" goh, waar kom ik die dingen vaker tegen? O ja, complottheorie gelovers, ook wel aluhoedjes. Ben jij een aluhoedje xeno?quote:Op dinsdag 10 mei 2011 09:55 schreef xenobinol het volgende:
[..]
Haha.... wie gelooft de 'officiele' cijfertjes nog... Durf gewoon eens de realiteit onder ogen te zien en open je ogen. Waarom staan de kranten vol met advertenties over nieuwbouwprojecten, aannemers die hun diensten aanbieden etc... omdat het zo geweldig gaat? Omdat de hoofdprijs nog steeds gevraagd kan worden? Geklaag van makelaars over de overheid en banken, banken die aan het subsidie infuus liggen, banken die onder vuur liggen vanwege de 'hoge' hypotheekrente.... iedereen klaagt ondertussen over zo'n beetje alles wat gerelateerd is aan de woningmarkt. Enkele jaren geleden was het toch echt allemaal anders... toen hadden ze allemaal nog een brede glimlach om het gezicht
Spreek voor jezelfquote:Op dinsdag 10 mei 2011 10:35 schreef PierreBetfair het volgende:
Ja, je kan op je 30ste meestal niet gelijk de woning kopen waar je voorgoed in wilt blijven wonen.
Werkelijk.... kennelijk heb jij geen enkel besef van hoe de wereld echt werktquote:Op dinsdag 10 mei 2011 10:24 schreef DS4 het volgende:
Die opmerking is zo mogelijk nog onzinniger dan jouw gemiddelde repliek.
Haha... de prijzen van nieuwe auto's zijn anders fors gedaald en die van de duurdere occasions ook. Ik ken mensen die meer dan 40% korting kregen op de aanschaf van een occasion. Misschien moet je eens uit je leerboeken komen en de echte wereld intrekkenquote:Er zijn (veel) minder transacties. Dat is niet hetzelfde als een prijsdaling. Die is er ook, maar ligt rond de 5% en dus niet 20%.
De autoverkopen zijn ook een tijdje zwaar ingekakt. Ik weet bijna zeker dat de prijzen voor auto's niet gedaald zijn in die periode.
Open eens een boek over economie voordat je over economie gaat praten overigens...
Bijlenen kun je wel doorstrepen. Het wordt sparen gedurende de tijd dat je nog in je "oude" huis zit.quote:Op dinsdag 10 mei 2011 10:43 schreef lutser.com het volgende:
[..]
Dat valt volgens mij best mee, als mijn huidige huis (door een slechte markt) voor weinig weg gaat kan ik mijn volgende huis mogelijk ook voor 'weinig' kopen.
Situatie 1:
Huidige huis: 200K
Nieuwe huis: 400K
Bij lenen/sparen: 200K
Situatie 2: *10% daling
Huidge huis: 180K
Nieuwe huis: 360K
Bij lenen/sparen: 180K
Als je niet kan sparen moet je niet lenen.quote:Op dinsdag 10 mei 2011 10:25 schreef PierreBetfair het volgende:
[..]
Het probleem met niet kunnen lenen is vaak dat je dan ook niet kunt sparen..........te weinig inkomsten.
De woning zou toch meer waard worden, dus dat was geen probleem... gratis geld en je was in ieder geval ingestapt op 'the property ladder'. Bummerquote:Op dinsdag 10 mei 2011 10:27 schreef DS4 het volgende:
[..]
Maar dan is het eigenlijke probleem dat men een woning heeft gekocht die men eigenlijk niet wil...
Jij bent al snel tevreden. Er zijn ook mensen die uiteindelijk lekker willen wonen ipv in een blokhut.quote:Op dinsdag 10 mei 2011 10:45 schreef Whuzz het volgende:
Spreek voor jezelf
Mij is het gewoon gelukt hoor. Zo moeilijk is het niet.
quote:Op dinsdag 10 mei 2011 10:49 schreef xenobinol het volgende:
[..]
Als je niet kan sparen moet je niet lenen.
Dit zijn dus de negatieve consequenties van een huizenmarkt-zeepbel, zo'n zeepbel zal vroeg of laat knappen en dat zit een grote laag van deelnemers gevangen in hun paleisje.quote:Op dinsdag 10 mei 2011 10:35 schreef PierreBetfair het volgende:
[..]
Ja, je kan op je 30ste meestal niet gelijk de woning kopen waar je voorgoed in wilt blijven wonen. Meesten willen doorgroeien op de woningmarkt, dat wordt voor de topkopers een stuk lastiger.
Hoax, jij kent geen autobezitters, en zeker geen nieuwe autobezittersquote:Op dinsdag 10 mei 2011 10:48 schreef xenobinol het volgende:
[..]
Werkelijk.... kennelijk heb jij geen enkel besef van hoe de wereld echt werkt
[..]
Haha... de prijzen van nieuwe auto's zijn anders fors gedaald en die van de duurdere occasions ook. Ik ken mensen die meer dan 40% korting kregen op de aanschaf van een occasion. Misschien moet je eens uit je leerboeken komen en de echte wereld intrekken
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |