Dit Ferrari, heel veel sterkte en vertrouw op de doktoren. Take care!!quote:Op zondag 8 mei 2011 13:09 schreef GirlGoneBad het volgende:
Jeetje Ferrari_rood, wat een dubbel gevoel moet dit geven. Maar bedenk je goed, JIJ kunt hier NIKS aan doen!!! Je hoeft je niet schuldig te voelen! Als je de keuze had gehad was je nooit ziek geweest, maar die keuze heb jij nooit kunnen maken, want het was er gewoon. Ik hoop gewoon dat je je schuldgevoelens kunt relativeren en dat er deze week een mooi kindje in je armen ligt!
Ik weet niet hoe het gaat met kindjes van 34 à 35 weken, maar ik denk wel dat de doktoren een weloverwogen besluit hebben genomen om het komende week te laten komen.
Heel veel sterkte!
Danic![]()
![]()
![]()
![]()
Meis, wat spannend!!quote:Op zondag 8 mei 2011 14:44 schreef ferrari_rood het volgende:
Ze gaan het zo halen
ctg is niet meer goed ben op het spoedteam aan het wachten
Brilletje hebben?quote:Op zondag 8 mei 2011 15:27 schreef bitterend het volgende:
danic moeder op moederdag, ferrari nu ook...alleen poppedein nog niet gesignaleerd? misschien is ze ook aan het bevallen!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |